Společnosti Bentley Systems a SMRT Trains spolupracují na zlepšení bezpečnosti a spolehlivosti služeb metra v Singapuru

Společnosti Bentley Systems a Strides Engineering podepsali memorandum o vzájemné dohodě s uvedením řešení prediktivní údržby železnic na trh v asijsko–tichomořském regionu

Kaushik Chakraborty, viceprezident Bentley Asia South, a Gan Boon-čin, předseda společnosti Strides Engineering, při slavnostním podpisu memoranda.

Exton, Pensylvánie a SINGAPURE--()--Společnost Bentley Systems, Incorporated (Nasdaq: BSY), zabývající se poskytováním inženýrského softwaru pro oblast infrastruktury, a společnost SMRT Trains, průkopník v řízení rychlé hromadné dopravy Mass Rapid Transit (MRT) v Singapuru, úspěšně dokončily implementaci Systému prediktivní podpory rozhodovaní (PDSS) pro singapurské linky sever-jih a východ-západ, nejstarší linky MRT v zemi. Systém PDSS společnosti SMRT Trains, který je založen na AssetWise Linear Analytics společnosti Bentley, přispívá ke zlepšení spolehlivosti obou linek na 282 kilometrech trati a pomáhá vlakům společnosti SMRT ujet více než 1 milion kilometrů než dojde k selhání (MKBF). Jednotka MKBF je ukazatel míry spolehlivosti, kterou používají železniční dopravci po celém světě. Za selhání se považuje zpoždění provozu delší než pět minut.

Na základě úspěchu zavedení systému PDSS na tratích sever-jih a východ-západ zahájila společnosti SMRT Trains implementaci systému na trati Circle Line (CCL) v Singapuru.

Mnoho vlastníků-provozovatelů velkých sítí podzemních drah v Asii a Tichomoří se zaměřuje na zvýšení spolehlivosti při poskytování nepřetržitých služeb cestujícím. Společnosti Bentley Systems a Strides Engineering, dříve společnost SMRT Services, obchodní skupina společnosti SMRT Corporation, která poskytuje celou řadu inženýrských služeb na stanicích, oznámila podepsání memoranda o dohodě (MOU) s cílem společného uvedení řešení prediktivní údržby železnic na trh v asijském a tichomořském regionu. Memorandem o dohodě vzniká partnerství mezi oběma společnostmi, které spojuje hluboká technologická odbornost a schopnost provozovat železnice s cílem pomoci provozovatelům městských železnic a metra. V souladu s podmínkami memoranda budou obě organizace uvádět na trh řešení prediktivní údržby železniční dopravy, které vizualizuje veškeré informace o součástech železnice a spravuje, monitoruje a analyzuje okolnosti železniční dopravy. Společnost Bentley Systems bude nadále prodávat, implementovat a podporovat své řešení AssetWise, zatímco společnost Strides Engineering bude nabízet a poskytovat oborové zkušenosti a doplňkové aplikace pro údržbu tratí.

Společnost SMRT Trains se v listopadu představí na webináři ze série Infrastructure Spotlight Series v rámci prezentací Year in Infrastructure 2021 společnosti Bentley Systems, které vyzdvihují pokroky v oblasti digitálních inovací. Pokyny k registraci na tuto událost najdete již brzy na stránkách yii.bentley.com, kde se dozvíte více o tom, jak společnost SMRT Trains přináší změny, které stojí za pozornost.

Lam Sheau Kai, prezident společnosti SMRT Trains, řekl: "Využití technologií a přijetí preventivních opatření jsou dvě velmi důležité součásti plánu, který nám pomůže zlepšit a udržet spolehlivost vlakových linek provozovaných společností SMRT Trains. PDSS představuje obě složky a jeho úspěšná implementace na linkách sever-jih a východ-západ nám dodala velkou důvěru, abychom jej rozšířili i na ostatní naše linky."

Předseda společnosti Strides Engineering Gan Boon-čin nově vzniklé partnerství okomentoval slovy: „Společně odvedená práce na systému PDSS společností Strides Engineering a společnosti Bentley Systems je důkazem pevného partnerství, které spojuje silné schopnosti v oboru a provozu železnic s osvědčenými technologickými znalostmi. Systém PDSS zlepšuje a optimalizuje rozhodování v oblasti údržby železnic. Těšíme se, že přineseme osvědčené postupy a výsledky systému PDSS i dalším železničním provozovatelům v regionu.“

Kaushik Chakraborty, viceprezident společnosti Bentley Asia South, prohlásil: „Je to pro nás nesmírná radost a čest, že můžeme spolupracovat se společností Strides Engineering, abychom prosazovali náš společný cíl, a to vylepšovat infrastrukturu. Díky našim společným silným stránkám a zkušenostem v oboru umožníme provozovatelům železnic a metra v regionu zvýšit spolehlivost infrastruktury, která slouží občanům a obyvatelům.“

##

O společnosti SMRT Trains

Společnost SMRT Trains Ltd je prvním a největším poskytovatelem železničních služeb v Singapuru. Jako dceřiná společnost společnosti SMRT Corporation Ltd spravujeme a provozujeme železniční dopravu na trati sever-jih, východ-západ, a Circle Line, nové lince Thomson-East Coast a Bukit Panjang Light Rail Transit.

Našimi základními hodnotami jsou respekt, integrita, služby a bezpečnost a dokonalost. Společnost SMRT Trains se zavázala poskytovat bezpečné, spolehlivé a pohodlné služby.

O společnosti Strodes Engineering

Pokročilé inovativní technologie & digitální řešení

Společnost Strides Engineering, obchodní skupina společnosti SMRT Corporation Limited, má dalekosáhlé a osvědčené zkušenosti s využitím pokročilých inovativních technologií a digitálních řešení a služeb pro zajištění bezpečnosti, spolehlivosti a pohodlí cestujících.

O společnosti Bentley Systems

Bentley Systems (Nasdaq: BSY) je společnost zabývající se vývojem inženýrského softwaru pro projektování infrastruktury. Poskytujeme inovativní software pro rozvoj světové infrastruktury, udržení globální ekonomiky i životního prostředí. Naše špičková softwarová řešení používají profesionálové a organizace všech velikostí pro návrh, výstavbu a provoz silnic a mostů, železnic a přepravy, vody a odpadních vod, veřejných prací a inženýrských sítí, budov a areálů, těžebních a průmyslových zařízení. Naše nabídka zahrnuje aplikace na bázi MicroStation pro modelování a simulaci, ProjectWise pro realizaci projektů, AssetWise pro výkonnost aktiv a sítí, přední portfolio softwaru pro geologii a geovědní obory společnosti Seequent a platformu iTwin pro digitální dvojčata infrastruktury. Společnost Bentley Systems má více než 4 000 zaměstnanců a roční příjmy přesahující 800 milionů dolarů ve 172 zemích.

www.bentley.com

© 2021 Bentley Systems, Incorporated. Bentley, logo společnosti Bentley, AssetWise, AssetWise Linear Analytics, iTwin, MicroStation, ProjectWise a Seequent jsou registrované nebo neregistrované ochranné známky nebo značky služby společnosti Bentley Systems, Incorporated, nebo jedné z jejích plně vlastněných přímých či nepřímých dceřiných společností. Všechny ostatní názvy značek a produktů jsou ochranné známky příslušných vlastníků.

Contacts

Kontaktní osoba pro tisk:
Christine Byrneová
+1 203 805 0432
Christine.Byrne@bentley.com
Sledujte nás na Twitteru:
@BentleySystems

Tiskové oddělení společnosti SMRT
+65 9822 0902
media@smrt.com.sg

Contacts

Kontaktní osoba pro tisk:
Christine Byrneová
+1 203 805 0432
Christine.Byrne@bentley.com
Sledujte nás na Twitteru:
@BentleySystems

Tiskové oddělení společnosti SMRT
+65 9822 0902
media@smrt.com.sg