Společnost Bentley Systems dokončuje akvizici společnosti Seequent, globálního lídra v oblasti 3D modelování softwaru pro geologii a příbuzné obory

EXTON, Pensylvánie--()--Společnost Bentley Systems, Incorporated (Nasdaq: BSY) poskytující inženýrský software pro oblast infrastruktury dnes oznámila dokončení akvizice společnosti Seequent Holdings Limited, za přibližně 900 milionů USD v hotovosti (pro podnik bez dluhu a podléhající konečným úpravám provozního kapitálu) plus 3 141 342 akcií BSY třídy B.

Během oznámení provozních výsledků ve druhém čtvrtletí 2021 (plánováno na 10. srpna 2021) společnost Bentley Systems aktualizuje svůj finanční výhled na celý rok 2021, který bude zohledňovat začlenění společnosti Seequent.

O společnosti Bentley Systems

Bentley Systems (Nasdaq: BSY) jespolečnost zabývající se poskytováním inženýrského softwaru pro oblasti infrastruktury. Poskytujeme inovativní software pro rozvoj světové infrastruktury s podporou globální ekonomiky a životního prostředí. Naše přední softwarová řešení používají profesionálové a organizace všech velikostí pro návrh, výstavbu a provoz v oblasti silnic a mostů, železnic a přepravy, vod a odpadních vod, veřejných prací a inženýrských sítí, budov a areálů a průmyslových zařízení. Naše nabídka zahrnuje aplikace pro modelování a simulaci založené na MicroStation, ProjectWise pro realizaci projektů, AssetWise pro výkonnost aktiv a sítí a platformu iTwin pro digitální dvojčata infrastruktury. Společnost Bentley Systems zaměstnává více než 4 000 zaměstnanců a generuje roční tržby přes 800 milionů USD ve 172 zemích.
www.bentley.com

© 2021 Bentley Systems, Incorporated. Bentley, logo společnosti Bentley, AssetWise, iTwin, MicroStation, ProjectWise a Seequent jsou registrované nebo neregistrované ochranné známky nebo značky služby společnosti Bentley Systems, Incorporated, nebo jedné z jejích plně vlastněných přímých či nepřímých dceřiných společností. Veškeré ostatní názvy značek a produktů jsou ochranné známky jejich příslušných vlastníků.

Contacts

Kontakt pro investory:
Ankit Hira nebo Ed Yuen
Solebury Trout pro Bentley Systems
ir@bentley.com
1-610-458-2777

Kontakt pro média:
Carey Mann
carey.mann@bentley.com
1-610-458-3170

Contacts

Kontakt pro investory:
Ankit Hira nebo Ed Yuen
Solebury Trout pro Bentley Systems
ir@bentley.com
1-610-458-2777

Kontakt pro média:
Carey Mann
carey.mann@bentley.com
1-610-458-3170