LIVEKINDLY Collective laiendab oma kaubamärgiportfelli ikoonilise The Dutch Weed Burgeriga

Kaks firmat ühendavad maailma ookeanide päeval jõud, et tuua inimesteni veel ühe taimse valgu hüved

(Photo: Business Wire)

AMSTERDAM & NEW YORK--()--Pärandi ja scaleup brände koondav LIVEKINDLY Collective, mis on saamas maailma üheks suurimaks taimepõhiseks toidufirmaks, teatas täna leppest võtta üle ikooniline Amsterdamis baseeruv The Dutch Weed Burger, mis kasutab oma peamise koostisosana vetikaid.

The Dutch Weed Burgeri lisamisega LIVEKINDLY Collective’isse laiendab firma oma taimepõhist portfelli vetikatega, mis on kõrgkvaliteetne valguallikas, mille kasvatamine nõuab minimaalselt magevett ja üldse mitte põllumajandusmaad. Lisaks sellele aitab ülevõtmine suurendada ettevõtte skaalat rahvusvahelisel tasandil ÜK-s ja Põhjamaades, mis on kaks Euroopa põhiturgu. Samuti aga USA ja Kanada turgudel ja lõpuks Aasias.

“Innovatsioon taimse valgu valdkonnas on loonud tohutuid võimalusi maailma toidusüsteemi uuendamiseks, kuivõrd tarbijad nõuavad aina enam maitsvaid ja toitvaid alternatiive lihale,” ütles LIVEKINDLY Collective’i tegevjuht ja esimees Kees Kruythoff. “The Dutch Weed Burgeri liitumisega laiendame me taimse valgu tüüpe, mida me oma tarbijatele üle 40 riigis pakkuda saame ja kiirendame oma missiooni teha taimepõhine elamine uueks normiks.”

“Meil on väga suur rõõm liituda nende meelekindlate, kogenud ja kirglike liidritega, kes aitavad tõsta meie brändi skaalat ja muuta toidukultuuri üle maailma,” ütles The Dutch Weed Burgeri tegevjuht ja asutaja Mark Kulsdom.

Ta lisas: “Vetikakasvatamine on väga jätkusuutlik, sest see kasvab ookeanis metsikult ja hingab kasvades välja hapnikku. Taim on toitainerikas ja tervislik, samas tuues inimeste maitsmispungadele ainulaadse umami maitse. Need ookeani rohetaimed segunevad täiuslikult valgurikaste ubadega ja teiste uuenduslike tekstuuridega, mida me kasutame. Ma ootan pikisilmi koostööd Collective’iga, sest aeg tõeliseks muutuseks on käes ja pakilisem kui eales varem!”

LIVEKINDLY Collective ühendab asutajaid, ettevõtjaid ja globaalseid äriliidreid, et luua tugev taimepõhiste kaubamärkide ökosüsteem, mis hõlmab brände nagu Oumph!, The Fry Family Food Co., LikeMeat, No Meat ja digimeedia platvormi LIVEKINDLY. Ettevõttel jõudis hiljuni lõpuni rahastuse kaasamine kasvuks, kokku on esimese 12 kuuga kaasatud 535 miljonit dollarit, mis teeb LIVEKINDLY Collective’ist ühe maailma kolmest paremini rahastatud ja kiireimini kasvavast taimepõhisest toidufirmast.

The Dutch Weed Burgerist

The Dutch Weed Burger on Amsterdamis, Hollandis baseeruv taimepõhine toidufirma. Firma asutasid 2012. aastal Lisette Kreischer ja Mark Kulsdom, jätkuna oma samanimelisele dokumentaalfilmile, mis filmiti peamiselt New Yorgis ja kus otsiti parimaid retsepte vetikate toomiseks peavoolu. Esimesed Dutch Weed Burgerid müüdi Amsterdami tänavatel isetehtud kärust ja sellest sai kohene kultushitt. Kui restoranid hakkasid burgeri kontseptsiooni oma menüüdesse lisama, vedas eesrindlik bränd eest veganluse trendi Hollandis ja mujalgi.

LIVEKINDLY Collective’ist

LIVEKINDLY Collective’i asutas Blue Horizon Group, uskudes et taimepõhistel alternatiividel on võimalus muuta globaalset toidusüsteemi jätkusuutlikumaks. Selle missioon on teha taimepõhine elamine uueks normiks. Maailma asutajaid, ettevõtjaid ja äriliidreid koondava kollektiivina on LIVEKINDLY Collective’il ainulaadne positsioon mõjutada maailma kiirelt ja suurel skaalal. Läbi oma portfelli kuuluvate brändide nagu Oumph!, The Fry Family Food Co., LikeMeat ja No Meat pakub LIVEKINDLY Collective tarbijatele üle maailma tervislikke, jätkusuutlikke ja maitsvaid toiduvalikuid. Lisaks on ettevõte hääletoru taimepõhisele liikumisele, edastades informatiivset, meelelahutuslikku ja inspireerivat sisu läbi oma meedia- ja elustiiliplatvormi LIVEKINDLY, veebilehel www.livekindly.com ja Instagrami kontol @livekindlyco. LIVEKINDLY Collective’il on 500 töötajat ja see tegutseb üle 40 riigis üle maailma. Rohkem infot veebilehel www.thelivekindlyco.com.

Selle teadaande originaaltekst on ametlik ja kaitstud autoriõigusega. Tõlge on tehtud vaid mugavusotstarbel. Teksti kasutamisel tuleb viidata originaaltekstile, kuna vaid see on õiguslikult kehtiv.

Contacts

Kontakt
Küsimuste korral võtke ühendust:
Marta Tomczak
press@thelivekindlyco.com

Contacts

Kontakt
Küsimuste korral võtke ühendust:
Marta Tomczak
press@thelivekindlyco.com