Společnost Foursquare kupuje Unfolded, platformu pro geoprostorovou analytiku a vizualizace

Akvizice přichází po necelých šesti měsících působení Garyho Littleho ve funkci generálního ředitele

NEW YORK--()--Společnost Foursquare dnes oznámila, že kupuje platformu nové generace pro geoprostorovou analytiku Unfolded. Připojení platformy Unfolded do technologického portfolia společnosti Foursquare umožní podnikům a značkám v blízké době získat nejen přístup k předním lokalizačním datům Foursquare, ale pracovat s těmito daty v integrované platformě, kde je bude možné slučovat, rozšiřovat, analyzovat a vizualizovat je, bez ohledu na to, jaké prostředí zvolí.

„Díky připojení Unfolded se stane platforma Foursquare ještě výkonnější, odolnější a přístupnější pro naše klienty a partnery,“ řekl Gary Little, prezident a generální ředitel Foursquare. „Tato akvizice urychlí naši cestu směrem k ambicióznímu cíli dostat Foursquare všude a umožnit firmám, aby uvolnily svůj skutečný potenciál v oblasti lokalizace a geoprostorových dat a technologií.“

Společnost Unfolded nabízí geoprostorové knihovny s otevřenými zdroji a flexibilní sadu propracovaných nástrojů, včetně svého vlajkového produktu Unfolded Studio, samoobslužné platformy, která vám umožňuje transformovat vaše geoprostorová data na podrobné mapy v rámci minut. Zakladatelé společnosti, kteří jsou zároveň experty v oboru, vytvořili mnoho předních světových inovací v oblasti otevřených zdrojů, jako například kepler.gl, deck.gl, a H3.

„Spojení výkonné geoprostorové technologie společnosti Unfolded a komplexních lokalizačních dat společnosti Foursquare představuje perfektní kombinaci pro dosažení úspěchu,“ řekl Sina Kashuk, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Unfolded. „Tato spolupráce nám pomůže upevnit naši pozici nejsilnější firmy v odvětví, protože mnohé podniky mají k dispozici jedno nebo druhé, ale žádná nemá obojí. Tím, že spojíme síly, můžeme vyvíjet zcela nová integrovaná řešení pro firmy, které potřebují správná geoprostorová data a analytiku, které dávají smysl. Jsme velmi rádi, že můžeme vytyčit tuto cestu k inteligentním řešením v oblasti geoprostoru.“

Tato akvizice podpoří společnost Foursquare v jejím vývoji stát se firmou s jedním zdrojem poskytující vysoce kvalitní snadno použitelná lokační data a technologie, které dávají smysl. Zákazníci mají bezproblémový přístup k prostorovým funkcím a mohou je aplikovat na různé datové sady první i třetí strany při řešení důležitých obchodních výzev od výběru míst a boje s konkurencí po transakce zlepšující loajalitu zákazníků a mnoho dalšího.

Finančním poradcem transakce byla společnost Raine Group a právním poradcem společnosti Foursquare byla firma Pillsbury Winthrop Shaw Pittman LLP.

O společnosti Foursquare

Společnost Foursquare je přední nezávislá služba zaměřená na lokační technologie. Naše řešení pomáhají firmám dělat chytřejší rozhodnutí a vývojářům vytvářet ještě poutavější zážitky.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Ashley Dawkins
Foursquare
Email : press@foursquare.com

Contacts

Ashley Dawkins
Foursquare
Email : press@foursquare.com