C.H. Robinson nabywa Combinex Holding B.V., aby zaznaczyć swoją obecność na europejskim rynku transportu drogowego

Nabycie wzmacnia działalność spółki na europejskim rynku transportu drogowego.

AMSTERDAM--()--Ogłaszając nabycie Combinex Holding B.V. (Combinex), C.H. Robinson (NASDAQ: CHRW) umacnia swoją obecność na europejskim rynku transportu drogowego. Combinex jest jednym z najszybciej rozwijających się przewoźników w regionie Beneluksu, specjalizującym się w usługach przewozu ładunków sypkich, świeżych i mrożonych.

To nabycie to dla C. H. Robinson doskonała okazja, która wzmocni naszą obecność w Europie, zwłaszcza w Europie Zachodniej – powiedział Jeroen Eijsink, prezes C.H. Robinson na Europę. - Combinex zaoferuje nam również dodatkowe zdolności przewozowe dzięki dedykowanej flocie, która wzbogaci naszą wydajność na krótkich i średnich trasach. Cieszę się, że mogę powitać Arie Troosta i jego doświadczony zespół w rodzinie C.H. Robinson’’.

Dla wszystkich nas w spółce Combinex to szczęśliwy dzień, bo dziś następuje fuzja naszej solidnej oferty i niezwykle zdolnych pracowników z usługami, technologią i europejską renomą C.H. Robinson – powiedział Arie Troost, założyciel i prezes Combinex. - Połączenie naszej różnorodnej, lojalnej bazy klientów, rzetelnej sieci przewoźników i dedykowanej floty oraz własnych pojazdów ze skalą działalności i doświadczeniem C.H. Robinson pozwoli nam na świadczenie naszym klientom lepszej jakości usług”.

Działalność C.H. Robinson w ramach europejskiego transportu drogowego obejmuje wszystkie, główne szlaki handlowe w Europie. Globalny dział spedycyjny spółki oferuje ogólnoświatowe usługi przewozu ładunków drogą powietrzną, wodną, a także obsługę celną. Dzisiejsze nabycie jest kolejnym po dwóch niedawnych nabyciach spółek europejskich, jakie miały miejsce w 2019 r., mianowicie Dema Services, wiodącego dostawcy usług przewozu drogowego z siedzibą we Włoszech oraz Space Cargo, globalnego koncernu spedycyjnego z Hiszpanii.

C.H. Robinson

C.H. Robinson rozwiązuje problemy logistyczne spółek z całego świata i różnych branż, zarówno te proste, jak i te najbardziej skomplikowane. Jako spółka zarządzająca ładunkami o wartości ponad 21 miliardów USD oraz 19 milionami przewozów rocznie, jesteśmy jedną z największych na świecie platform logistycznych. Nasza globalna oferta usług usprawnia handel dzięki sprawnemu dostarczaniu produktów i towarów, które napędzają światową gospodarkę. Dzięki połączeniu naszego systemu zarządzania transportem multimodalnym i doświadczenia, posiadaną przewagę informacyjną przekuwamy na dostarczanie bardziej inteligentnych rozwiązań dla ponad 105000 klientów i 73000 przewoźników z całego świata.

Nasza technologia została zbudowana z myślą o ekspertach łańcucha dostaw jako narzędzie wprowadzania szybszych i bardziej znaczących udoskonaleń w działalności prowadzonej przez naszych klientów. Będąc odpowiedzialnym obywatelem świata, spółka z dumą angażuje się w kwestie dla nas istotne, w sprawy naszej Fundacji i pracowników. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.chrobinson.com.

Combinex Holding B.V.

Spółka Combinex Holding B.V., założona w 2006 r. przez Arie Troosta, to przewoźnik specjalizujący się w przewozie towarów sypkich, świeżych i mrożonych po Europie, oferująca przewozy ładunków całopojazdowych i częściowych towarów sypkich oraz całopojazdowe przewozy towarów świeżych i mrożonych.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Marianne Myburgh – dyrektor ds. marketingu
tel. +31 205 170 206
e-mail: Marianne.myburgh@chrobinson.com

Contacts

Marianne Myburgh – dyrektor ds. marketingu
tel. +31 205 170 206
e-mail: Marianne.myburgh@chrobinson.com