Andersen Global umacnia swoją karaibską platformę, zapraszając do swojego grona kancelarię Maurice Solomon and Co.

SAN FRANCISCO--()--Andersen Global rozszerza swoją karaibską platformę i pogłębia swoją obecność na tym rynku, zapraszając do swojego grona kancelarię Maurice Solomon and Co. z siedzibą w Gujanie.

Ta założona w 1998 r. kancelaria świadcząca kompleksowe usługi księgowe w Georgetown prowadzona jest przez dwóch partnerów i zatrudnia ponad 25 specjalistów. Maurice Solomon & Co. oferuje szeroki wachlarz usług księgowych, podatkowych i doradztwa w zakresie zarządzania na rzecz osób prywatnych i przedsiębiorstw, koncentrując się na instytucjach finansowych, przedsiębiorstwach użyteczności publicznej i działalności przemysłowej.

„Z niecierpliwością oczekujemy na możliwość rozszerzenia naszej oferty, nieustannie udostępniając naszym klientom rozwiązania o najwyższej jakości - powiedział Maurice Solomon, partner zarządzający. - Nasi klienci dynamicznie rozwijają swoją działalność, obejmującą nowe rynki, zarówno o zasięgu regionalnym, jak i globalnym, nasza współpraca z Andersen Global otwiera nam drzwi do światowych rynków i zwiększa nasze możliwości świadczenia usług w sposób bezproblemowy”.

„Współpraca z Mauricem i jego zespołem nadaje nowy wymiar naszej strategii, ponieważ ich praktyczna znajomość rynku umacnia nasz już silny zespół w regionie - powiedział przewodniczący Andersen Global i dyrektor generalny Andersen, Mark Vorsatz. - Biorąc pod uwagę kancelarię współpracującą Templar Chambers, jestem pewny, że nasza integracja zapewni najlepsze w swojej klasie rozwiązania dla naszych klientów w Gujanie i na całym świecie”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 6 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w ponad 220 lokalizacjach.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

Contacts

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700