Confederate Fighter sieje zniszczenie jako motocyklowy punk Mohawk w filmie „Transformers: Ostatni Rycerz”

P51 Combat Fighter, aka "Mohawk" (Photo: Business Wire)

BIRMINGHAM, Ala.--()--Confederate Motorcycles, producent najbardziej pokręconych jednośladów na świecie, ogłosił, że jego jak dotąd najbardziej zaawansowany model, P51 Combat Fighter, zostanie wykorzystany przy produkcji filmu „Transformers: Ostatni Rycerz”.

Confederate Motorcycles, globalna marka luksusowych motocykli, ma przyjemność ogłosić, że Mohawk, jeden z Decepticonów w najnowszym filmie z serii Transformers, zamieniać się będzie w jej Fightera.

„Fighter to siła yang w czystej postaci, stworzona, by rozpętać piekło, więc jego zamiana w siejącego zniszczenie motocyklowego punka-nożownika jest logiczna i interesująca” - powiedział dyrektor generalny Confederate Motorcycles H. Matthew Chambers.

Z edycji specjalnej 61 Combat Collection, w której każda maszyna stworzona została wprawną ręką pracowników Confederate - mistrzów w swoim fachu - w siedzibie głównej firmy w Birmingham, do zarezerwowania pozostały jeszcze tylko dwie sztuki.

Film „Transformers: Ostatni Rycerz” jest obecnie wyświetlany w kinach na całym świecie.

Confederate Motors, Inc. (CFED) to buntowniczy think tank w 100% skupiony na bezkompromisowym tworzeniu najdoskonalszych motocykli. Każdy motocykl wykonywany jest ręcznie, stanowiąc swoiste dzieło sztuki o buntowniczym wyglądzie i stylu jazdy. Akcje przedsiębiorstwa (symbol CFED) znajdują się w obrocie na rynku pozagiełdowym.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Confederate Motors, Inc.
Jordan Cornille, 205-324-9888
info@confederate.com

Release Summary

Confederate Fighter Creates Mayhem As Cool Motorcycle Punk, Mohawk, In Transformers: The Last Knight

Contacts

Confederate Motors, Inc.
Jordan Cornille, 205-324-9888
info@confederate.com