Betsafe: Gra o dużą stawkę: Rekordowe wypłaty z charytatywnego zakładu Betsafe po serii bramek w Pucharze Świata

Po rzuceniu wyzwania pozostałym finalistkom Pucharu Świata w Piłce Nożnej Kobiet, aby te zdobyły jak najwięcej goli, Betsafe postanowił poprzeć swoje słowa czynami, przeznaczając ponad 70 000 euro na rzecz Fundacji Różowej Wstążki.

TA' XBIEX, Malta--()--"Cel #daretosupport jest jasny - chcieliśmy zaproponować przyjemny i łatwy sposób wyrażenia wsparcia dla kobiet walczących z rakiem piersi, przekazując 1 euro za każde przesłane zdjęcie. Wsparcie naszej inicjatywy w mediach społecznościowych zainspirowało nas do podniesienia poprzeczki i przeznaczenie 10 000 euro na Fundację Różowej Wstążki za każdą strzeloną bramkę w finale Pucharu Świata. Rzuciliśmy kobietom grającym w finale wyzwanie, aby zdobyły jak najwięcej bramek, i udało nam się osiągnąć bardzo satysfakcjonujący rezultat" - stwierdził Jeremy Taylor, dyrektor zarządzający Betsafe.

Rekordowy mecz

Puchar Świata Kobiet rozegrał się w kanadyjskim Vancouver w późnych godzinach wieczornych czasu środkowoeuropejskiego letniego. Serię bramek rozpoczęła Carli Lloyd, zdobywając hat-tricka w pierwszych 16 minutach gry, który okazał się również pierwszym hat-trickiem w historii finału Pucharu Świata w Piłce Nożnej Kobiet. Liczba 7 goli, z których 5 zdobyła drużyna amerykańska, a 2 japońska, zapewniła wysoką wypłatę ze strony Betsafe na rzecz Fundacji Różowej Wstążki.

Podczas finału Pucharu Świata ustanowiono następujące rekordy:

- Nowy rekord wysokości dotacji związanej z finałem Pucharu Świata w Piłce Nożnej Kobiet (Betsafe, 70 000 euro);

- Pierwsza zawodniczka w historii Pucharu Świata zdobyła hat-tricka w meczu finałowym (Lloyd);

- Pierwsza przedstawicielka drużyny amerykańskiej, która w Pucharze Świata zdobyła bramki w czterech kolejnych meczach (Lloyd);

- Rekordowa liczba bramek zdobytych w finale Pucharu Świata w Piłce Nożnej Kobiet (7 bramek);

"Nie spodziewaliśmy się takiego wyniku, ale każda minuta gry okazała się niezwykle emocjonująca. Przeznaczanie pieniędzy na szczytny cel daje ogromną satysfakcję" - stwierdził Taylor.

#daretosupport dobiega końca

W ostatnich tygodniach Betsafe rzucił kobietom na całym świecie wyzwanie, aby publikowały swoje zdjęcia w różowych biustonoszach sportowych w celu wyrażenia wsparcia dla kobiet zmagających się z rakiem piersi. Za każde zdjęcie na Instagramie z hashtagiem #daretosupport Betsafe przekaże 1 euro na rzecz Fundacji Różowej Wstążki.

"Kobiety z całego świata nadal mogą wziąć udział w inicjatywie, która zakończy się dzisiaj o północy czasu środkowoeuropejskiego letniego, więc zostało jeszcze wiele czasu, aby sięgnąć do naszych portfeli" - powiedział Taylor.

Więcej informacji: www.betsafe.com i http://promotions.betsafe.com/daretosupport/en/

Betsafe.com

Portal Betsafe jest obecnie jednym z czołowych światowych serwisów oferujących gry online. Z jego usług korzysta ponad 450 tys. klientów z przeszło 100 krajów. Serwis oferuje swoim klientom szeroką gamę innowacyjnych produktów, w tym m.in. poker, zakłady sportowe i gry kasynowe. Od oficjalnej premiery w styczniu 2006 r. Betsafe utrzymuje pozycję jednego z najbardziej zaufanych i pewnych (wiarygodnych) spółek hazardowych na rynku.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym/sporządzono wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Betsafe
Jeremy Taylor
Dyrektor zarządzający
tel. +356 79947194
e-mail: Jeremy.Taylor@betssongroup.com

Contacts

Betsafe
Jeremy Taylor
Dyrektor zarządzający
tel. +356 79947194
e-mail: Jeremy.Taylor@betssongroup.com