Arbonne International otwiera oddział w Polsce

Produkty oparte na składnikach roślinnych oferują wyjątkowe możliwości.

IRVINE, Kalifornia--()--Arbonne International, LLC (Arbonne) - za pośrednictwem swojej spółki zależnej Arbonne Europe Sarl - oficjalnie otwiera dziś swój oddział w Polsce, upamiętniając tym samym 34. rocznicę wejścia na rynki kontynentalnej Europy. Przy okazji otwarcia nowego oddziału Arbonne przedstawi oparte na składnikach roślinnych światowej klasy produkty kosmetyczne i zdrowotne dla całej rodziny. Dokładnie wybierając z natury to, co najlepsze, a następnie przetwarzając w oparciu o zaawansowane rozwiązania naukowe, Arbonne tworzy swe wyjątkowe produkty z myślą o zapewnieniu niepowtarzalnych efektów wizualnych. Tradycję tę spółka kontynuuje od przeszło 30 lat, kiedy to założył ją norweski przedsiębiorca i wizjoner, Petter Morck.

Stały rozwój w czterech krajach – w których Arbonne jest aktualnie obecne - stał się źródłem impulsu do przeszczepienia na polski grunt kultury pracy, poczucia wspólnoty, wysokiej jakości produktów oraz oferowanych przez nie wyjątkowych możliwości. Otwarcie oddziału Arbonne w Polsce poprzedzone było imprezami zorganizowanymi w tym miesiącu w Sopocie, Warszawie i Krakowie. Uczestniczyło w nich ponad 1 200 zadowolonych gości. Niezależni konsultanci Arbonne z innych krajów także wzięli w nich udział, aby użyczyć wsparcia, podzielić się doświadczeniem i wyrazić swój entuzjazm. Wejście na polski rynek oznacza, że Arbonne jest obecne już w piątym kraju, obok Australii, Kanady, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych.

„Przez ostatnie pół roku dało się odczuć wśród naszych wspaniałych kolegów z Polski ogromne wyczekiwanie i ekscytację perspektywą wejścia Arbonne na lokalny rynek. Bardzo miło nas tu przywitano i mamy nadzieję, że nasza marka w Polsce rozwinie skrzydła. Wielu naszych niezależnych konsultantów, którzy często mają polskie korzenie, z niecierpliwością oczekiwało rozpoczęcia przez Arbonne działalności właśnie tutaj i wspierało nasze starania w tym względzie - powiedziała Kay Napier, prezes Arbonne. - Od 1980 r. widzimy, jak produkty Arbonne wpływają na życie klientów i jakie dają im możliwości. Chcemy by teraz dostępne były także dla Polaków" - dodaje.

Więcej informacji o otwarciu oddziału Arbonne w Polsce znaleźć można na stronach: www.arbonne.pl i www.arbonne.com

Produkty Arbonne posiadają certyfikat wegański, nie zawierają glutenu, a także poddawane są testom dermatologicznym i alergicznym. Można je nabywać za pośrednictwem rozległej sieci niezależnych konsultantów firmy lub na stronie: www.arbonne.com. „Arbonne. Czyste, Bezpieczne, Korzystne”.

Arbonne International

Pomysł powstał w Szwajcarii w 1975 r., a firmę założono w USA w roku 1980. Arbonne International, LLC oferuje produkty do pielęgnacji zdrowia i urody oparte na najlepszych składnikach roślinnych i nowatorskich odkryciach naukowych. Arbonne. Czyste, bezpieczne, korzystne. Receptury produktów Arbonne z zakresu pielęgnacji i żywienia posiadają certyfikat wegański i spełniają wymogi Polityki Czystości i Bezpiecznych Składników. Można je nabyć na stronie arbonne.com lub od jednego z wielu konsultantów w USA, Kanadzie, Australii, Polsce i Wielkiej Brytanii. Arbonne to prywatna spółka z siedzibą w Irvine (stan Kalifornia). Więcej informacji, m.in. o składnikach, dostępne jest na stronie: www.arbonne.com. Arbonne to zarejestrowany znak towarowy Arbonne International, LLC.

http://www.facebook.com/arbonne
http://www.youtube.com/user/arbonne
http://twitter.com/arbonne
http://www.pinterest.com/arbonne/
http://arbonnefoundation.org/

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym/sporządzono wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Creative Media Marketing
Carolanne Coviello
tel. 212-979-8884

Contacts

Creative Media Marketing
Carolanne Coviello
tel. 212-979-8884