Společnost Kolmar BNH zvyšuje globální konkurenceschopnost díky dvojí funkci systému HemoHIM

Přípravek HemoHIM G, vyráběný společností Kolmar BNH a distribuovaný společností Atomy, obsahuje Angelicu sinensis, Ligusticum chuanxiong a Paeonia lactiflora. Na Tchaj-wanu byl uveden na trh minulý měsíc. (Foto: Kolmar BNH)

SOUL, Jižní Korea--()--Společnost Kolmar BNH (KOSDAQ: 200130), přední společnost v oblasti originální vývojové výroby (ODM) zdravotně funkčních potravin, posiluje svou pozici na trhu získáním certifikace pro další funkčnost HemoHIM, renomovaného korejského doplňku stravy.

Společnost získala od Ministerstva pro bezpečnost potravin a léčiv schválení pro funkci zlepšující únavu komplexu extraktu HemoHIM z anděliky obrovské atd. získaného z anděliky obrovské a dalších složek v roce 2023. Tohoto úspěchu dosáhla šest let po zahájení svého projektu udržitelného technologického rozvoje HemoHIM. Výsledkem bylo, že HemoHIM přišel na trh jako dvojfunkční zdravotní produkt určený k posílení imunitních funkcí a snížení únavy.

HemoHIM, vyvinutý společností Kolmar BNH v roce 2006, je první individuálně schválený doplněk stravy pro posílení imunity v zemi, jehož složení využívá původní přírodní složky, jako je angelica gigas, cnidium officinale a paeonia japonica. Distribuuje jej společnost Atomy a nyní je celosvětově úspěšný, vyváží se do více než 20 zemí a jeho prodeje přesahují 2 biliony KRW, přičemž vývoz přesahuje 200 milionů USD. Již více než deset let zůstává nejprodávanějším korejským přípravkem na posílení imunity.

Společnost Kolmar BNH ověřila funkci přípravku HemoHIM na zlepšení únavy prostřednictvím rozsáhlých klinických (zkoušky na lidech) a neklinických zkoušek (buněčné testy). Ve studiích zahrnujících dospělé ve věku 30 až 59 let, kteří trpěli únavou, bylo po konzumaci komplexu extraktu HemoHIM z anděliky obrovské (Angelica gigas) pozorováno významné zlepšení měr únavy, včetně stupnice závažnosti únavy (FSS) a vícerozměrného inventáře únavy (MFI) atd. Tato zjištění byla publikována v mezinárodním časopise „Phytomedicine Plus“, který se věnuje přírodní medicíně a jehož patenty jsou registrovány v Koreji a Rusku.

Společnost Kolmar BNH, která pokračuje ve svém závazku poskytovat inovace po uvedení přípravku HemoHIM na trh, vyčleňuje více než 2 % svých ročních tržeb na výzkum a vývoj. Cílem těchto investic je zlepšit funkčnost výrobků a posílit konkurenční výhodu.

Přípravek HemoHIM G, zaměřený na celosvětový trh, je jedním z výsledků tohoto úsilí o výzkum a vývoj. HemoHIM G, který byl minulý měsíc uveden na trh na Tchaj-wanu, je novým výrobkem určeným na export, u něhož byly provedeny pečlivé úpravy surovin a poměru složek, aby vyhovoval mezinárodním potravinářským předpisům. Jeho klíčové složky, jako je Angelica sinensis, Ligusticum chuanxiong a Paeonia lactiflora, prošly přísnými postupy získávání a přísnou kontrolou kvality. Chuťové a aromatické profily byly upraveny tak, aby vyhovovaly preferencím světových spotřebitelů. Kromě toho byla její bezpečnost potvrzena v prestižním akademickém časopise „Toxicological Research“, akreditovaném na úrovni SCIE.

Představitel společnosti Kolmar BNH uvedl: „Díky neúnavnému úsilí v oblasti výzkumu a vývoje společnost Kolmar BNH zvýšila konkurenceschopnost HemoHIM. Jsme odhodláni propagovat funkční potraviny K-health na celém světě prostřednictvím neustálých inovací v oblasti HemoHIM".

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

聯絡人

Kolmar BNH
Jang Woo Lee
jay.lee@kolmar.co.kr

聯絡人

Kolmar BNH
Jang Woo Lee
jay.lee@kolmar.co.kr