Růžové rtěnky a zelené palce: Mary Kay Inc. Mary Kay oslaví 60 let trvale udržitelné krásy speciální akcí sázení stromů v Lewisville

Trees planted at Railroad Park directly impact Lewisville communities by providing important ecosystem benefits in the Trinity River watershed. (Photo: Mary Kay Inc.)

DALLAS--()--Společnost Mary Kay Inc., vedoucí firma v oblasti globální udržitelnosti, posiluje své kořeny v Lewisville. Dne 10. května společnost ve spolupráci s nadací Arbor Day Foundation a organizace Keep Lewisville Beautiful uspořádala akci sázení stromů v parku Railroad Park na oslavu matky přírody a Dne matek.

„Prostřednictvím partnerství s organizacemi, jako je nadace Arbor Day Foundation, společnost Mary Kay pozitivně ovlivňuje životní prostředí v ekosystémech, kde působíme po celém světě,“ řekl Ryan Rogers, generální ředitel společnosti Mary Kay, Inc. a vnuk Mary Kay Ash. „Změna však začíná na vlastním dvorku. Rádi jsme „vyšperkovali“ komunitu výsadbou stromů, které budou místním rodinám přinášet užitek po další generace.“

Dobrovolníci společnosti Mary Kay vysadili 60 původních stromů podél cest a vodních toků v Railroad Parku, což symbolizuje 60. výročí společnosti, která obohacuje životy žen a jejich rodin po celém světě a chrání planetu. Park se nachází čtyři míle od nejmodernějšího výrobního/vývojového centra společnosti Mary Kay Richard R. Rogers (R3). Stromy vysazené v této lokalitě mají přímý dopad na komunitu v Lewisville tím, že poskytují tolik potřebný stín v komunitních prostorech, zkrášlují rekreační oblasti a poskytují důležitý ekosystémový přínos v povodí řeky Trinity.

„Jsme nadšeni, že společnost Mary Kay přispěla ke stromovému porostu v Lewisville,“ řekl TJ Gilmore, starosta města Lewisville. „Tato iniciativa je nejen závanem čerstvého vzduchu pro naše město, ale také důkazem vzkvétajícího partnerství mezi naší komunitou a korporací, která neustále vrací peníze zpět. Společně děláme z Lewisville lepší místo pro život a práci.“

Partnerství společnosti Mary Kay s nadací Arbor Day Foundation trvá již více než 16 let - a za tu dobu společnost pomohla vysadit 1,4 milionu stromů po celém světě. Nadace Arbor Day Foundation je největší členskou neziskovou organizací na světě, která se věnuje výsadbě stromů.

„Nadace Arbor Day Foundation je odhodlána pomáhat našim místním partnerům při výsadbě stromů odemknout transformační sílu stromů v jejich komunitě,“ řekl Dan Lambe, výkonný ředitel nadace Arbor Day Foundation. „Stromy čistí náš vzduch, ochlazují naše města a zlepšují život lidí v jejich okolí. Jsme rádi, že můžeme opět spolupracovat se společnostmi Mary Kay a Keep Lewisville Beautiful, abychom maximalizovali dopad městských korun stromů a inspirovali více lidí ke smysluplnému kontaktu s přírodou.“

„Keep Lewisville Beautiful“ je místní nezisková organizace zabývající se ochranou životního prostředí, která spolupracuje s organizacemi na výsadbě stromů a poskytuje obyvatelům příležitosti k péči o koruny stromů v Lewisville na veřejných pozemcích.

„Výsadba stromů je investicí do budoucnosti naší komunity,“ řekla Amy Wells, výkonná ředitelka organizace Keep Lewisville Beautiful. „Tyto stromy pomohou vytvořit stín pro rodiny navštěvující Railroad Park, poskytnou životní prostor místním volně žijícím živočichům a budou mít mnoho ekologických přínosů pro naše místní životní prostředí. Společnost Keep Lewisville Beautiful je nadšená, že může ve spolupráci s Mary Kay a nadací Arbor Day Foundation zvýšit počet stromů v Lewisville a spolu s dobrovolníky Mary Kay viditelně změnit naši komunitu. Jejich dar naší komunitě a KLB přispěje k tomu, že Lewisville zůstane krásný."

Po výsadbě se oddělení parků v Lewisville zavazuje k dlouhodobé údržbě a ošetřování stromů pomocí doplňkové zálivky, prořezávání a péče.

Věděli jste, že:

  • Centrum R3 pro výrobu / výzkum a vývoj v Lewisville je pojmenováno na počest spoluzakladatele společnosti Mary Kay Inc. a syna Mary Kay Ash, Richarda R. Rogerse.
  • Centrum R3 je postaveno na 26 akrech půdy a disponuje nejmodernějšími laboratořemi pro výzkum a vývoj a špičkovou výrobní technologií.
  • 57 % výrobků vyrobených ve společnosti R3 se vyváží na mezinárodní trhy společnosti Mary Kay.
  • Výrobní kapacita R3 je až 1,1 milionu výrobků denně. Zařízení disponuje 20 balicími linkami a 21 zpracovatelskými nádobami a míchacími nádržemi.
  • R3 je zařízení s certifikací LEED Building Design and Construction Silver.

O Mary Kay

Tehdy. Nyní. Vždycky. Mary Kay Ash, jedna z prvních, kdo bourali překážky bránící ženám v postupu, založila v roce 1963 v Texasu svou vysněnou kosmetickou značku s jediným cílem: obohatit životy žen. Tento sen rozkvetl do globální společnosti s miliony nezávislých pracovnic prodeje ve více než 35 zemích. Šance od Mary Kay 60 let posilovala ženy prostřednictvím vzdělání, školení, obhajování a inovací, aby určovaly svou vlastní budoucnost. Společnost Mary Kay se věnuje investování do vědy, která za krásou stojí a do výroby špičkové péče o pleť, dekorativní kosmetiky, výživových doplňků a voňavek. Mary Kay věří v ochranu naší planety pro příští generace, v ochranu žen, které jsou oběťmi rakoviny a domácího zneužívání a v povzbuzování mladých k uskutečnění jejich snů. Zjistěte víc na marykayglobal.com, najděte nás na Facebooku, Instagramu a na LinkedIn, nebo nás sledujte na Twitteru.

O nadaci Arbor Day Foundation

Nadace „Arbor Day Foundation“ byla založena v roce 1972 a je největší neziskovou členskou organizací zaměřenou na výsadbu stromů. Společně s našimi partnery jsme pomohli vysadit více než 500 milionů stromů v sousedstvích, obcích, městech a lesích po celém světě. Naší vizí je směřovat ke světu, kde se stromy používají k řešení problémů, které jsou pro přežití klíčové. Prostřednictvím našich členů, partnerů a programů inspiruje nadace „Arbor Day Foundation“ lidi na celém světě k sázení, péči a oslavě stromů. Další informace jsou k dispozici na adrese arborday.org.

O organizaci „Keep Lewisville Beautiful“

Keep Lewisville Beautiful (KLB) (Udržujte město Lewisville krásné) je nezisková a oceněná pobočka organizací Keep America Beautiful a Keep Texas Beautiful. Posláním KLB je „zapojit občany Lewisville prostřednictvím služeb a vzdělávání do zlepšování životního prostředí v jejich komunitě“. Naší vizí je spolupracovat s komunitou na podpoře kvality životního prostředí, aby se Lewisville stal nejlepším místem pro život, práci a zábavu. Ročně dobrovolníci KLB přispívají více než 10 000 dobrovolnických hodin na odstraňování odpadků, environmentální vzdělávání a zkrášlovací programy a odstraňují více než 25 tun odpadků z komunitní zeleně a vodních toků. Více informací se dozvíte na keeplewisvillebeautiful.org.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

聯絡人

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 or media@mkcorp.com

聯絡人

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 or media@mkcorp.com