Róż szminek i zieleń drzew: Mary Kay Inc. świętuje 60 lat zrównoważonego piękna, uczestnicząc w akcji sadzenia drzew w Lewisville

Trees planted at Railroad Park directly impact Lewisville communities by providing important ecosystem benefits in the Trinity River watershed. (Photo: Mary Kay Inc.)

DALLAS--()--Mary Kay Inc., korporacja należąca do światowych liderów zrównoważonego rozwoju, zapuszcza głębiej korzenie w Lewisville. W dniu 10 maja firma połączyła siły z organizacjami Arbor Day Foundation i Keep Lewisville Beautiful jako współgospodarz akcji sadzenia drzew w Railroad Park, zorganizowanej z okazji dnia Matki Natury i Dnia Matki.

Poprzez partnerską współpracę z organizacjami takimi jak Arbor Day Foundation, Mary Kay wywiera pozytywny wpływ na środowisko w ekosystemach, w których prowadzimy działalność na całym świecie” – powiedział Ryan Rogers, dyrektor generalny Mary Kay, Inc. i wnuk Mary Kay Ash . „Ale zmianę trzeba zacząć od własnego podwórka. Z radością wzięliśmy udział w akcji zadrzewienia wspólnej przestrzeni, sadząc drzewa, które będą przynosić miejscowym rodzinom korzyści przez pokolenia”.

Ochotnicy z Mary Kay zasadzili 60 miejscowych drzew wzdłuż ścieżek i cieków wodnych w Railroad Park, co miało symbolizować 60. rocznicę powstania firmy i zarazem 60 lat działań na rzecz kobiet i ich rodzin na całym świecie oraz na rzecz ochrony planety. Park jest oddalony o 7 kilometrów od należącego do Mary Kay nowoczesnego Centrum Produkcji oraz Badań i Rozwoju im. Richarda R. Rogersa (R3). Drzewa zasadzone w tym miejscu mają bezpośredni wpływ na społeczność Lewisville, zapewniając jakże potrzebny cień we wspólnych przestrzeniach, upiększając obszary rekreacyjne oraz przynosząc liczne korzyści ekosystemowi zlewiska rzeki Trinity.

Cieszymy się, że Mary Kay przyczynia się do powiększenia drzewostanu miejskiego Lewisville” – mówi TJ Gilmore, burmistrz Lewisville . „Ta inicjatywa to nie tylko powiew świeżego powietrza dla miasta, lecz także świadectwo kwitnącego partnerstwa między naszą społecznością i korporacją, które przynosi nieustanne korzyści. Razem sprawiamy, że Lewisville staje się lepszym miejscem do mieszkania i pracy”.

Partnerstwo Mary Kay i Arbor Day Foundation trwa od ponad 16 lat. Przez ten czas firma przyczyniła się do zasadzenia ponad 1,4 miliona drzew na całym świecie . Arbor Day Foundation to największa organizacja członkowska non-profit zajmująca się sadzeniem drzew.

Arbor Day Foundation wspiera naszych lokalnych partnerów zajmujących się sadzeniem drzew w uwalnianiu potencjału przekształcania rzeczywistości, jakim dysponują drzewa” – wyjaśnia Dan Lambe, dyrektor naczelny Arbor Day Foundation . „Drzewa oczyszczają powietrze, schładzają miasta i przyczyniają się do poprawy warunków życia ludzi. Z satysfakcją ponownie łączymy siły z Mary Kay i Keep Lewisville Beautiful, aby zmaksymalizować wpływ drzewostanu miejskiego i inspirować jeszcze więcej ludzi do sensownego zaangażowania na rzecz przyrody”.

Keep Lewisville Beautiful to miejscowa organizacja ekologiczna non-profit, która we współpracy ze swoimi partnerami sadzi drzewa i stwarza mieszkańcom okazje do zadbania o miejski drzewostan Lewisville na publicznych gruntach.

Sadzenie drzew to inwestycja w przyszłość naszej społeczności” – stwierdza Amy Wells, dyrektor wykonawcza Keep Lewisville Beautiful.Te drzewa zapewnią cień rodzinom odwiedzającym Railroad Park, będą schronieniem dla miejscowych zwierząt oraz dostarczą wielu ekologicznych korzyści lokalnej przyrodzie. Keep Lewisville Beautiful z radością współpracuje z Mary Kay i Arbor Day Foundation, by zwiększyć stopień zadrzewienia Lewisville i dokonać widocznej zmiany na lepsze w życiu naszej społeczności wraz z ochotnikami z Mary Kay. Ich dar ofiarowany społeczności i KLB w dużym stopniu przyczyni się do tego, że Lewisville pozostanie pięknym miejscem”.

Po wykonaniu nasadzeń miejski Wydział ds. Parków w Lewisville podejmie działania na rzecz długoterminowej konserwacji zasadzonych drzew poprzez ich nawożenie, przycinanie i pielęgnację.

Czy wiesz, że:

  • Centrum Produkcji oraz Badań i Rozwoju w Lewisville nosi nazwę R3 na cześć Richarda R. Rogersa, współzałożyciela Mary Kay Inc. i syna Mary Kay Ash.
  • R3 to zakład wybudowany na powierzchni ponad 10 hektarów, wyposażony w najnowocześniejsze laboratoria badawczo-rozwojowe i najbardziej zaawansowane technologie produkcyjne.
  • 57% produktów wytwarzanych w R3 jest eksportowanych na międzynarodowe rynki zaopatrywane przez Mary Kay.
  • R3 jest w stanie produkować nawet 1,1 miliona produktów dziennie. Obiekt posiada 20 linii do pakowania produktów oraz 21 naczyń przetwórczych i zbiorników mieszalnikowych.
  • R3 to obiekt ze srebrnym certyfikatem LEED (Projektowanie i Konstruowanie Budynków).

Informacje o Mary Kay

Kiedyś. Teraz. Zawsze. Mary Kay Ash, jedna z pierwszych kobiet, której udało się przebić tzw. szklany sufit, stworzyła swą wymarzoną markę kosmetyczną w 1963 r. w Teksasie w jednym celu: aby wzbogacać życie kobiet. Z tego marzenia powstała międzynarodowa firma współpracująca z milionami niezależnych konsultantek i konsultantów w ponad 35 krajach. Od 60 lat możliwości oferowane przez Mary Kay pozwalają kobietom kształtować swoją przyszłość dzięki edukacji, mentoringowi, wsparciu i innowacjom. Firma Mary Kay z zaangażowaniem inwestuje w naukę leżącą u podstaw piękna i produkuje nowoczesne kosmetyki do pielęgnacji skóry i makijażu, suplementy diety oraz zapachy. Mary Kay wierzy w ochronę naszej planety dla przyszłych pokoleń, wspiera kobiety chore na raka i będące ofiarami przemocy domowej oraz zachęca młode osoby do realizacji marzeń. Więcej informacji można znaleźć na stronie marykayglobal.com oraz śledząc profile społecznościowe na Facebooku, Instagramie, LinkedIn i Twitterze.

Informacje o Arbor Day Foundation

Fundacja Arbor Day Foundation, założona w 1972 roku, to największa organizacja członkowska non-profit zajmująca się sadzeniem drzew. Wraz z naszymi partnerami przyczyniliśmy się do zasadzenia ponad 500 milionów drzew w dzielnicach, wspólnych obszarach, miastach i lasach na całym świecie. Nasza wizja to przyczynienie się do powstania świata, w którym drzewa rozwiązują problemy kluczowe dla naszego przetrwania. Za pośrednictwem swoich członków, partnerów i programów, Arbor Day Foundation inspiruje ludzi na całym świecie do sadzenia drzew, troski o nie i celebrowania ich obecności. Więcej informacji na witrynie arborday.org.

Informacje o Keep Lewisville Beautiful

Keep Lewisville Beautiful (KLB) to wyróżniona wieloma nagrodami organizacja non-profit, będąca filią Keep America Beautiful i Keep Texas Beautiful. Za swoją misję KLB uważa „angażowanie obywateli Lewisville poprzez służbę i edukację na rzecz poprawy środowiska życia społeczności”. Nasza wizja zakłada partnerstwo ze społecznością na rzecz promowania równości środowiskowej, aby uczynić z Lewisville najlepsze miejsce do mieszkania, pracy i zabawy. Co roku ochotnicy z KLB przepracowują ponad 10 tys. godzin w ramach likwidacji odpadów, edukacji ekologicznej i programów upiększających, oraz usuwają ponad 25 TON śmieci ze wspólnych przestrzeni zielonych i cieków wodnych. Więcej na witrynie keeplewisvillebeautiful.org.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

聯絡人

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 lub media@mkcorp.com

聯絡人

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 lub media@mkcorp.com