Společnost Kolmar BNH, špičkový korejský podnik specializující se na výrobu přípravku HemoHIM, věnuje více než 2 % svých ročních tržeb na výzkum a vývoj

Výzkumný pracovník z laboratoře zdravé výživy Kolmar BNH. (Foto: Kolmar BNH)

SEJONG, Jižní Korea--()--Společnost Kolmar BNH (KOSDAQ: 200130), výrobce přípravku HemoHIM, funkční potraviny podporující zdraví, se díky svým průkopnickým investicím do výzkumu a vývoje stala lídrem na světovém trhu originální vývojové výroby (ODM).

Společnost Kolmar BNH byla založena v roce 2005 a je ODM výrobcem zdravotně funkčních potravin. Podniky ODM, které zahrnují různá odvětví od analýzy trendů po výzkum a vývoj, koncepci výrobků, výrobu a zajištění kvality, uspokojují zákazníky s podnikatelskými ambicemi. Tento rámec usnadňuje příležitosti pro jednotlivce s vášní pro podnikání a nápady.

Základním kamenem konkurenceschopnosti společnosti Kolmar BNH je její technologická zdatnost, podpořená značnými investicemi do výzkumu a vývoje. Společnost každoročně vyčleňuje více než 2 % svých tržeb na výdaje na výzkum a vývoj a posiluje své schopnosti tím, že více než 30 % svých zaměstnanců zaměstnává jako výzkumné pracovníky. Laboratoř zdravé výživy, odnož společnosti Kolmar BNH, která zahrnuje více než 100 výzkumných pracovníků s magisterským a doktorským vzděláním, se věnuje průkopnickému vývoji nových receptur a funkcí.

Společnost Kolmar BNH udržuje vztahy s více než 300 domácími a mezinárodními klienty, přičemž využívá své schopnosti v oblasti výzkumu a vývoje, které se vyvíjely po delší dobu. Mezi její klíčové klienty patří korejská pobočka společnosti Haleon, globálního zdravotnického konglomerátu, pro kterou Kolmar BNH vyrábí vlajkový vitaminový výrobek „Centrum“ distribuovaný v Koreji.

Přípravek HemoHIM, distribuovaný společností Atomy, představuje technologicky náročný výrobek společnosti Kolmar BNH. Hlavní složka, „Extraktový komplex HemoHIM z Angelica gigas atd.“, je první individuálně uznanou složkou v Koreji, která posiluje imunitní funkci a byla vyvinuta ve spolupráci s Korejským výzkumným institutem pro atomovou energii. Tento výrobek pronikl na trhy v 19 zemích, včetně Austrálie, Spojených států, Thajska, Tchaj-wanu, Střední Asie a Jižní Ameriky.

Přípravek „HemoHIM G“, přizpůsobený pro evropský trh, je dalším důkazem výzkumných a vývojových schopností společnosti Kolmar BNH. Tento výrobek zaměřený na export byl pečlivě sestaven tak, aby vyhovoval různým potravinářským předpisům v evropských zemích, a obsahuje pečlivě vybrané složky, jako je Angelica sinensis, Ligusticum chuanxiong a Paeonia lactiflora.. Chuť a aroma byly rovněž zdokonaleny tak, aby vyhovovaly preferencím evropských spotřebitelů.

Hvězdné výsledky společnosti Kolmar BNH v prodeji mezi korejskými ODM firmami zabývajícími se výrobou zdravotně funkčních potravin lze přičíst úspěchu přípravku HemoHIM. Společnost dosáhla během deseti a půl roku od svého založení tržeb přesahujících 600 miliard KRW a v roce 2021 byla na slavnostním ceremoniálu „Trade Day“ (Den obchodu) v Korejské asociaci mezinárodního obchodu udělena cena Cena Export Tower za vývoz o 200 milionů dolarů“.

Společnost Kolmar BNH se snaží posílit svou konkurenceschopnost na světovém trhu tím, že upřednostňuje výzkum a vývoj v oblasti vývoje surovin s důrazem na odhalení dalších účinností prostřednictvím hloubkového výzkumu přípravku Hemohim G.

Zástupce společnosti Kolmar BNH uvedl: „Jako přední ODM společnost v korejském odvětví zdravotně funkčních potravin zůstává společnost Kolmar BNH pevně odhodlána věnovat se výzkumu a vývoji a snaží se poskytovat služby zaměřené na zákazníka. Snažíme se zaujmout klientelu po celém světě tím, že předvádíme technologické zkušenosti, které jsme nashromáždili během let věnovaných inovacím.“

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

聯絡人

Kolmar BNH
Jang Woo Lee
jay.lee@kolmar.co.kr

聯絡人

Kolmar BNH
Jang Woo Lee
jay.lee@kolmar.co.kr