Mary Kay wkracza na Węgry, podnosząc standardy pielęgnacji urody i wzmacniając pozycję kobiet w Europie Środkowej

 

With Hungary’s rich cultural tapestry, vibrant heritage, and dynamic economy, Mary Kay Inc. is set to introduce a range of initiatives aimed at bolstering the economic empowerment of Hungarian women. (Credit: Mary Kay Inc.)

DALLAS--()--Mary Kay Inc., kultowa marka kosmetyczna propagująca upodmiotowienie kobiet na całym świecie, ma przyjemność ogłosić rozszerzenie działalności na Węgry jako strategiczne posunięcie będące wyrazem ostatnich postępów poczynionych na europejskim rynku. Ekspansja działalności zbiegła się z kluczową, 60. rocznicą Mary Kay, podkreślając jej trwałe dziedzictwo pod względem niezrównanych możliwości oferowanych przedsiębiorczym kobietom oraz wysokiej jakości kosmetyków do makijażu i pielęgnacji urody.

Działalność Mary Kay Węgry będzie nadzorowana z czeskiej siedziby firmy w Pradze. Uroczystości zorganizowane w celu podkreślenia tej doniosłej ekspansji odbędą się zarówno w Pradze, jak i Budapeszcie. Rozszerzenie działalności jest następstwem niedawnego uhonorowania marki tytułem 1. na świecie marki w kategorii kosmetyków do pielęgnacji skóry i makijażu dostępnych w sprzedaży bezpośredniej według firmy Euromonitor International1.

– Zawsze rozważaliśmy rozszerzenie działalności na Węgry i jesteśmy przekonani, że moment na wprowadzenie na ten nowy rynek naszych wyjątkowych możliwości zawodowych i kultowych produktów, którym nie sposób się oprzeć, nadszedł właśnie TERAZ – powiedziała Tara Eustace, prezeska Mary Kay na region Europy. – Nie mam wątpliwości, że pod przywództwem Edity Szaboovej i przy wsparciu naszych niezwykle prężnie działających rynków w Czechach i na Słowacji zapewnimy węgierskim kobietom znakomite, realne możliwości zarobkowe.

Edita Szaboova, dyrektor generalna Mary Kay Czechy i Słowacja, wyraziła entuzjazm z powodu wejścia na nowy rynek.

– Ogromnie cieszymy się z możliwości wzmacniania pozycji przedsiębiorczych kobiet na Węgrzech, zgodnie z naszą zasadniczą misją, jaką jest wzbogacanie życia kobiet – powiedziała Szaboova. – Przedsiębiorczość na Węgrzech cieszy się wysokim uznaniem i wsparciem, a z naszych badań wynika, że kobiety chętnie wykorzystają tę nową możliwość do podjęcia zatrudnienia, zdobycia wiedzy i rozwoju własnej, trwałej działalności.

Mając na uwadze bogatą kulturę, tętniące życiem dziedzictwo oraz dynamiczną gospodarkę Węgier, Mary Kay Inc. zamierza wprowadzić szereg inicjatyw w celu pobudzenia gospodarczego upodmiotowienia Węgierek. Wśród inicjatyw tych przewidziano między innymi programy edukacyjne, wsparcie udzielane przez mentorów oraz znaczące inwestycje ekonomiczne w kraju.

Więcej informacji na stronie Mary Kay Węgry pod adresem www.marykay.hu oraz w serwisach Instagram i Facebook.

Informacje o Mary Kay

Kiedyś. Teraz. Zawsze. Mary Kay Ash, jedna z pierwszych kobiet, której udało się przebić tzw. szklany sufit, stworzyła swą wymarzoną markę kosmetyczną w 1963 r. w Teksasie w jednym celu: aby wzbogacać życie kobiet. Z tego marzenia powstała międzynarodowa firma współpracująca z milionami niezależnych konsultantek i konsultantów w ponad 35 krajach. Od 60 lat możliwości oferowane przez Mary Kay pozwalają kobietom kształtować swoją przyszłość dzięki edukacji, mentoringowi, wsparciu i innowacjom. Firma Mary Kay z zaangażowaniem inwestuje w nauką leżącą u podstaw piękna i produkuje nowoczesne kosmetyki do pielęgnacji skóry i makijażu, suplementy diety oraz zapachy. Mary Kay wierzy w ochronę naszej planety dla przyszłych pokoleń, wspiera kobiety chore na raka i będące ofiarami przemocy domowej oraz zachęca młode osoby do realizacji marzeń. Więcej informacji można znaleźć na stronie marykayglobal.com oraz śledząc profile społecznościowe na Facebooku, Instagramie, LinkedIn oraz w serwisie X (dawniej Twitter).

1 Źródło: Euromonitor International Limited; Beauty and Personal Care 2023 Edition, wartość sprzedaży liczona po cenach detalicznych, dane za 2022 r.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

聯絡人

Mary Kay Inc. Dział Komunikacji Korporacyjnej
marykay.com/newsroom
972.687.5332 lub media@mkcorp.com

聯絡人

Mary Kay Inc. Dział Komunikacji Korporacyjnej
marykay.com/newsroom
972.687.5332 lub media@mkcorp.com