Společnost Long Tale Games znovu spouští hru Life is Feudal: MMO ve službě Steam s významnou událostí, kampaní na obnovení rovnováhy.

(Graphic: Business Wire)

KUALA LUMPUR, Malajsie--()--Společnost Long Tale Games (LTG) oznamuje obnovení hry Life is Feudal: MMO na platformě Steam. Jako projev uznání herní komunitě vydavatel spouští speciální akci zaměřenou na původní hráče hry, kampaň na obnovení rovnováhy. Hráči, kteří si během předchozí verze hry Life is Feudal: MMO obdrží speciální mince LiF, které mohou vyměnit za předplatné hry.

Od opětovného spuštění v červnu 2023 se Life is Feudal: MMO přešla na model založený na předplatném, čímž byly odstraněny všechny funkce „pay-to-win“. Tento přechod zajišťuje rovné podmínky pro všechny hráče a podporuje spravedlnost, protože úspěch ve hře nyní plně závisí na dovednostech a úsilí hráče, což vytváří poutavější prostředí. Hra byla dosud distribuována pouze prostřednictvím vlastní herní platformy vydavatele (LTG.com). S tímto uvedením však nyní rozšiřuje svou přítomnost i do dalších obchodů, počínaje službou Steam.

Evgenii Romin, ředitel společnosti Long Tale Games, vyjádřil své nadšení z nadcházejícího obnovení hry a doprovodné kampaně slovy: „Jsme neuvěřitelně nadšeni, že můžeme představit hru „Life is Feudal: MMO“ širšímu publiku prostřednictvím služby Steam. Kromě toho se těšíme, že prostřednictvím kampaně na obnovení rovnováhy projevíme vděčnost vůči naší komunitě. Tento počin je důkazem toho, že si vážíme podpory našich hráčů, a odráží naše odhodlání zajistit spravedlivý a uspokojivý herní zážitek.“

Life is Feudal: MMO bylo výrazně vylepšeno díky neúnavnému vývoji, cílenému rebalancování a odstraňování chyb při zachování silného pouta s komunitou, přičemž zvláštní uznání si zaslouží příspěvky modderů. Hra zažila renesanci s více než 150 aktualizacemi svého obsahu, včetně nových předmětů, budov, povolání a herních mechanismů, spolu se zavedením tolik očekávaných funkcí, jako je hlasový chat ve hře, systém proti podvodům a další obsah. Tyto pokroky a poutavé události, jako je soutěž King of the Hill, zásadně obohatily herní zážitek. Děkujeme hráčům a komunitě MMO za jejich oddanost našemu oblíbenému simulátoru reálného středověku.

Při pohledu do budoucna je plán pro Life is Feudal: MMO zahrnuje významné aktualizace inspirované zpětnou vazbou komunity, jako je nová mapa a mnoho herních vylepšení, které jsou naplánovány na polovinu roku 2024. Tato strategie podtrhuje závazek společnosti LTG vyvíjet Life is Feudal: MMO v úzké spolupráci s komunitou.

Co je Life is Feudal: MMO?

Life is Feudal: MMO je sandboxová MMORPG odehrávající se v drsném středověkém světě zvaném Abella. Hráči se ocitnou v tomto novém podivném světě bez vzpomínek na svou minulost a musí se rychle naučit základy přežití, od lovu a sběru až po hledání spojenců, kteří je podpoří v nouzi. V průběhu své cesty se hráči budou moci naučit nové dovednosti, které jim umožní vyrábět složité zbraně, stavět budovy, a dokonce zakládat města, hrady a mohutné pevnosti.

Ať už se hráči rozhodnou sdružovat do cechů a vyrážet do epických dobyvačných válek, nebo se zdokonalí v umění přežít sami, hra nabízí nekonečné možnosti průzkumu a dobývání, ať už se vydají jakoukoli cestou.

O společnosti Long Tale Games

Společnosti Long Tale Games (LTG) je vydavatelství multiverza, který se zaměřuje na oživení legendárních her novou energií a využívá inovativní techniky monetizace a získávání uživatelů. Díky rozmanitému portfoliu, které zahrnuje vše od klasických až po hry typu „web3“, využívá společnost LTG odborných znalostí z oboru k distribuci, portování, dalšímu vývoji a podpoře marketingu skrytých klenotů a klasických her, čímž zajišťuje každému projektu individuální přístup. Jádrem společnosti LTG jsou oddaní veteráni z oboru, kteří věří ve strategii řízenou komunitou, zapojují hráče do procesu vývoje, aby každé hře vdechli nový život, a dokazují tak své odhodlání oživovat oblíbené tituly a podporovat růst nových podniků ve světě her.

Více informací je k dispozici na adrese corp.ltg.com

Model monetizace: měsíční předplatné ve výši 14,99 USD se 7denní zkušební dobou pro nové uživatele a 30denní zkušební dobou pro majitele původní hry Life is Feudal: MMO na platformě Steam.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Derrick Stembridge
Global Director of Public Relations, LTG
d.stembridge@longtalegames.com

Contacts

Derrick Stembridge
Global Director of Public Relations, LTG
d.stembridge@longtalegames.com