Společnost Xsolla představuje novou možnost platby pro vývojáře, kteří chtějí expandovat na japonský trh

Společnost Xsolla umožňuje vývojářům po celém světě přijímat platby prostřednictvím služby PayPay

LOS ANGELES & TOKYO--()--Společnost Xsolla, celosvětová společnost zabývající se obchodováním s videohrami, oznamuje spuštění služby „Pay with PayPay“ pro své celosvětové partnery a hráče videoher v Japonsku. Společnost Xsolla se neustále snaží inovovat řešení pro platby za hry, aby pomohla vývojářům mobilních, počítačových, cloudových a internetových videoher rozšířit jejich publikum a uspokojit potřeby hráčů po celém světě. Nabídkou tohoto dalšího způsobu platby na pokladně mohou vývojáři her po celém světě rozšířit svůj záběr na japonský trh a uspokojit vyvíjející se potřeby svých hráčů. Toto partnerství také přímo podporuje závazek společnosti Xsolla vůči tomuto regionu a rozšíření nové místní pobočky v japonském Tokiu, ke kterému došlo letos v srpnu.

S 58 miliony uživatelů1 a stále rostoucím počtem je PayPay největší japonskou mobilní platební aplikací, která je přijímána jak online, tak u fyzických prodejců po celém Japonsku. Na základě studie společnosti Rakuten Insight z roku 2022 přibližně 55 % zákazníků v Japonsku upřednostňuje používání PayPay, která má 45% podíl na trhu v oblasti plateb pomocí QR kódů.2 Uživatelé si v mobilní aplikaci vytvoří účet a připojí bankovní účet nebo kreditní kartu, aby mohli platit za každodenní nákupy.

„Jsme rádi, že můžeme propojit PayPay se společností Xsolla a umožnit tak našim partnerům po celém světě oslovit novou cílovou skupinu a nabídnout hráčům další možnost platby,“ řekl Chris Hewish, generální ředitel společnosti Xsolla. „Toto partnerství poskytne našim partnerům větší pokrytí jejich hráčů v Japonsku a umožní jim využít sílu inovativních platebních technologií, jako jsou QR kódy.“

Služba Xsolla Payments zjednodušuje cestu k pokladně díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní pro více platforem, kompatibilitě s oblíbenými mobilními peněženkami a přístupu k více než 700 způsobům platby a více než 130 měnám ve více než 200 regionech. Její technologie PayRank automaticky zobrazuje a řadí platební metody, které jsou pro každého zákazníka nejrelevantnější, jako např. PayPay.

Více informací o službě Pay with PayPay najdete na adrese: xsolla.pro/paypay

O společnosti Xsolla

Xsolla je globální společnost specializovaná na komercionalizaci videoher, která poskytuje výkonnou sadu nástrojů a služeb navržených specificky pro toto odvětví. Od svého založení v roce 2005 pomohla společnost Xsolla tisícům vývojářů a vydavatelů her všech velikostí financovat, uvádět na trh a monetizovat své hry globálně a napříč mnoha platforem. Jako inovativní lídr v komercionalizaci her řeší společnost Xsolla inherentní komplexitu globální distribuce, marketingu a monetizace, aby pomohla svým parterům dosáhnout větší geografický rozsah, získat vyšší zisky a vytvořit vztah s hráči po celém světě. Sídlo společnosti je v Los Angeles v Kalifornii, kde byla i založena. Prostřednictvím svých poboček v Londýně, Berlíně, Seoulu, Pekingu, Kuala Lumpuru, Raleighu, Tokiu a městech po celém světě podpořila společnost Xsolla výrazné herní tituly jako je Valve, Twitch, Roblox, Epic Games, Take-Two, KRAFTON, Nexters, NetEase, Playstudios, Playrix, miHoYo a další.

Další informace a další informace jsou k dispozici na adrese: xsolla.com

1 PayPay

2 Bloomberg Article – Struggling Rakuten Might Need to Phone a Friend

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Derrick Stembridge
Global Director of Public Relations, Xsolla
d.stembridge@xsolla.com

Contacts

Derrick Stembridge
Global Director of Public Relations, Xsolla
d.stembridge@xsolla.com