LightCON spouští službu Silthereum Staking Service pro Rise of Stars (ROS)

Rise of Stars (ROS), mobilní hra vyvinutá a provozovaná společností LightCON, spustila službu Silthereum Staking Service. Silthereum je nový herní token, který lze používat v rámci hry. Silthereum Staking Service je první služba DeFi zavedená pro tokenomiku ROS. Po vsazení Siltherea uživatelé obdrží jako odměnu žetony podle roční procentní sazby (RPSN). (Grafika: Business Wire)

SEONGNAM, Jižní Korea--()--Rise of Stars (ROS), mobilní hra, kterou vyvinula a provozuje společnost LightCON, dceřiná společnost WEMADE MAX (spoluvedoucí: Hyunguk Chang, Gilhyung Lee) (KOSDAQ: 101730), spustila službu Silthereum Staking Service 11. března.

Silthereum je nový herní token, který lze používat v rámci hry. Služba Silthereum Staking Service je první službou DeFi zavedenou pro tokenomiku ROS. Po vsazení Siltherea uživatelé obdrží jako odměnu žetony podle roční procentní sazby (RPSN).

Aby se mohli této služby účastnit, uživatelé vsadí své Silthereum přihlášením do peněženky WEMIX na stránce služby, která je připravena odděleně, na webových stránkách ROS.

Služba bude platit od 11. března 2022 po období jednoho roku. Během této doby bude vyplaceno přibližně 25 milionů Siltherea ve fromě úroků. Uživatelé si mohou vsázet sumy od jednoho Siltherea výše a od jedné hodiny po vsazení si Silthereum libovolně vyzvednout.

Očekává se, že tato sázková služba povede k celkovému zvýšení přílivu uživatelů a účasti na tokenomice hry a že bude mít pozitivní dopad na stabilizaci ceny tokenu ve střednědobém až dlouhodobém horizontu.

ROS je autentická 4X blockchainová hra. Od 25. dne minulého měsíce je provozována v osmi jazycích v přibližně 170 zemích světa s výjimkou Koreje a Číny atd. Hra se vyznačuje nejen masivními válečnými akcemi v reálném čase, ale také důmyslně navrženými válečnými loděmi a planetami zasazenými do rozlehlého vesmíru.

Až do 18. dne tohoto měsíce bude u příležitosti spuštění ROS probíhat airdrop a uživatelé, kteří splní různé úkoly, dostanou losem až 60 tokenů Silthereum.

Při oficiálním zahájení hra ROS spustila službu s osmi servery. Protože se však ihned poté nahrnulo obrovské množství uživatelů, servery byly průběžně přidávány a v současné době je jich v provozu celkem 28. O dalším rozšíření serverů se – s ohledem na trend nárůstu uživatelů v budoucnu – jedná.

Wemade nabízí globální blockchainovou platformu WEMIX, na které lze hry všech žánrů transformovat do podoby blockchainových her. V současné době je na WEMIX provozováno mnoho her a jeho cílem je do konce roku 2022 provozovat 100 her, jejichž klíčovou měnou je WEMIX Token.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Pro LightCON
Wemade Co., Ltd.
Young Ahn
+82-2-3709-2065
ay2000@wemade.com

Contacts

Pro LightCON
Wemade Co., Ltd.
Young Ahn
+82-2-3709-2065
ay2000@wemade.com