Společnost Mary Kay Inc. oznamuje své rozšíření do Dánska, čímž posiluje svůj závazek k posílení postavení žen ve Skandinávii

Mary Kay Inc., a global beauty brand renowned for its commitment to female empowerment and entrepreneurship, is thrilled to announce that its products will now be sold in Denmark. Denmark, known for its strong focus on gender equality and women's rights, stands as one of the most egalitarian societies in the world, ranking third in the EU on the Gender Equality Index. (Photo: Mary Kay Inc.)

DALLAS--()--Společnost Mary Kay Inc., celosvětová kosmetická značka proslulá svým závazkem k posílení postavení žen a podnikání, s potěšením oznamuje, že její výrobky se nyní budou prodávat v Dánsku. Tento strategický krok představuje významný milník v poslání společnosti Mary Kay obohacovat životy žen po celém světě. Tímto uvedením na trh jsou nyní výrobky společnosti Mary Kay dostupné na všech skandinávských a severských trzích ve spolupráci se společností Lesley Cosmetics, autorizovaným distributorem společnosti Mary Kay ve Skandinávii.

Dánsko, které je známé svým silným důrazem na rovnost žen a mužů a práva žen, je jednou z nejvíce rovnostářských společností na světě a v indexu rovnosti žen a mužů se umístilo na třetím místě v EU1. Požadavek na inovativní příležitosti pro ženy je v této zemi stále aktuální. Dostupnost výrobků společnosti Mary Kay na dánském trhu slibuje, že díky svému jedinečnému obchodnímu modelu nabídne zajímavé, nové perspektivy pro podnikání a posílení postavení žen.

Prezidentka společnosti

Mary Kay Europe Tara Eustace vyjádřila své nadšení ze zavedení výrobků společnosti Mary Kay do nové země. „Rozšíření do Dánska představuje nejen úžasnou strategii růstu v Evropě, ale také potvrzuje náš závazek poskytovat ženám jedinečné příležitosti k posílení postavení a podnikání. Jsme nadšeni, že můžeme ve spolupráci s Lesley Cosmetics představit dánským ženám naše vysoce kvalitní výrobky a jedinečnou příležitost k podnikání společnosti Mary Kay. Společně se těšíme na vybudování silné komunity nezávislých kosmetických poradkyň v Dánsku a na jejich podporu při dosahování jejich cílů.“

„Podstatou vize společnosti Mary Kay bylo vždy nabízet ženám jedinečné příležitosti k osobnímu a profesnímu růstu,“ řekl Carl Henric Wallblom, generální ředitel společnosti Lesley Cosmetics. „Jsem přesvědčen, že dánské ženy přijmou vysoce kvalitní péči o pleť a barevnou kosmetiku společnosti Mary Kay a hlavně možnost dosáhnout svých podnikatelských snů, aniž by to ohrozilo jejich osobní a rodinný život. Vizionářský obchodní model společnosti Mary Kay je dnes aktuálnější než kdykoli předtím a já se těším, až uvidím jeho dopad na rodiny v Dánsku.“

Oficiální slavnostní otevření v Dánsku, kterého se zúčastnilo 750 hostů, bylo velkolepým a historickým večerem pro společnosti Mary Kay, Lesley Cosmetics a mnoho žen, které netrpělivě očekávaly výrobky a příležitost. Kliknutím sem se můžete podívat na video společnosti Mary Kay Beauty Beyond Borders.

Dědictví společnosti Mary Kay, která obohacuje životy žen již více než 60 let, nadále inspiruje a připravuje cestu pro budoucí generace. Společnost Mary Kay se svou špičkovou péčí o pleť a barevnou kosmetikou hodlá v Dánsku významně ovlivnit situaci a umožnit ženám, aby si plnily své sny a dosáhly úspěchu podle svých vlastních představ.

O Mary Kay

Tehdy. Nyní. Vždycky. Mary Kay Ash, jedna z prvních, kdo bourali překážky bránící ženám v postupu, založila v roce 1963 v Texasu svou vysněnou kosmetickou značku s jediným cílem: obohatit životy žen. Tento sen rozkvetl do globální společnosti s miliony nezávislých pracovnic prodeje ve více než 35 zemích. Šance od Mary Kay 60 let posilovala ženy prostřednictvím vzdělání, školení, obhajování a inovací, aby určovaly svou vlastní budoucnost. Společnost Mary Kay se věnuje investování do vědy, která za krásou stojí a do výroby špičkové péče o pleť, dekorativní kosmetiky, výživových doplňků a voňavek. Mary Kay věří v ochranu naší planety pro příští generace, v ochranu žen, které jsou oběťmi rakoviny a domácího zneužívání a v povzbuzování mladých k uskutečnění jejich snů. Zjistěte víc na marykayglobal.com, najděte si nás na Facebooku, Instagramu a LinkedIn, nebo nás sledujte na X (dříve Twitter)..

1 Source: European Institute For Gender Equality (2023). Retrieved from: https://eige.europa.eu/gender-equality-index/2023/country/DK.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 nebo media@mkcorp.com

Contacts

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 nebo media@mkcorp.com