Společnost Bentley Systems oznamuje že společnost Seequent podepsala dohodu o akvizici společnosti Leader Flow State Solutions pro geotermální simulaci

Kombinace geologického modelování společnosti Seequent a softwaru pro geotermální simulace Flow State Solutions

An example of a geological model built in Leapfrog Energy being utilized for reservoir simulation in Flow State Solutions software Volsung. Image courtesy of Flow State Solutions.

SINGAPUR--()--Společnost Bentley Systems, Incorporated (Nasdaq: BSY), společnost zabývající se vývojem inženýrského softwaru pro oblasti infrastruktury, dnes oznámila, že společnost Seequent, Bentley Subsurface Company, podepsala dohodu o akvizici společnosti Flow State Solutions, lídra v oboru softwaru pro geotermální simulace. Tento krok dále upevňuje pozici společnosti Seequent jako nejkomplexnějšího poskytovatele podpovrchového softwaru pro geotermální průmysl.

Software Flow State Solutions pro simulaci geotermálního rezervoáru, vrtů a povrchové sítě pomáhá tvůrcům projektů a provozovatelům lépe porozumět geotermálním zdrojům pro rozvoj a optimalizaci aktiv a lepší výkonnost vrtů. Spojením portfolia softwaru Volsung společnosti Flow State Solutions s možnostmi společnosti Seequent vzniká nejrobustnější dostupné komplexní řešení pro analýzu ložisek. Podrobné modely podpovrchových vrstev vytvořené v systému Leapfrog Energy lze využít v simulačním prostředí společnosti Flow State Solutions k vytvoření kompletního obrazu příslušného geotermálního zdroje.

Přední společnosti v geotermálním průmyslu již využívají obě řešení, aby lépe porozuměly svým zdrojům. Simon Webbison, viceprezident pro průzkum a řízení zdrojů společnosti Ormat Technologies Inc., řekl: „Ormat Technologies je jednou z největších a nejaktivnějších geotermálních společností na světě a jsme potěšeni, že díky této akvizici dochází ke spojení softwarových funkcí Seequent a Flow State Solutions.Již nyní využíváme software obou společností k lepšímu pochopení našich geotermálních aktiv a předvídání výkonnosti a těšíme se na spolupráci se společným týmem, která bude i nadále přispívat k našemu úspěchu.“

Graham Grant, generální ředitel společnosti Seequent, řekl: „Jsme rádi, že můžeme přivítat tým Flow State Solutions v Seequent. Geotermální energie má potenciál pomoci vyřešit největší světové energetické výzvy. Díky této akvizici umožňuje software společnosti Seequent pro analýzu podpovrchových vrstev, který je nejlepší ve své třídě, plně porozumět výkonnosti geotermálních aktiv.“

Spoluzakladatel společnosti Flow State Solutions Jonathon Clearwater, který přichází do společnosti Seequent na pozici technického experta v oblasti inženýrství zásobníků, řekl: „Jsme nadšeni, že se můžeme připojit k energetickému týmu společnosti Seequent. Spojením odborných znalostí společnosti Seequent a našich technických schopností v oblasti geotermálního modelování chceme významně přispět k přechodu na obnovitelné zdroje energie prostřednictvím lepšího řízení přírodních zdrojů.“

Obrázek 1:

Příklad geologického modelu vytvořeného v softwaru Leapfrog Energy, který se používá pro simulaci ložiska v softwaru Volsung Flow State Solutions. Obrázek poskytla s laskavým svolením společnost Flow State Solutions.

Obrázek 2:

Simulované změny hustoty v geotermálním rezervoáru, modelované a vizualizované v softwaru Volsung Flow State Solutions. Obrázek poskytla s laskavým svolením společnost Flow State Solutions.

Webinář demonstrující pracovní postup, který umožňuje bezproblémovou interakci mezi softwary Seequent a Flow State Solutions.

##

O společnosti Bentley Systems

Bentley Systems (Nasdaq: BSY) je společnost zabývající se poskytováním inženýrského softwaru pro oblasti infrastruktury. Poskytujeme inovativní software, který umožňuje rozvoj světové infrastruktury a udržení globální ekonomiky i životního prostředí. Naše špičková softwarová řešení používají profesionálové a organizace všech velikostí pro návrh, výstavbu a provoz silnic, mostů, železnic a přepravy, vody a odpadních vod, veřejných prací a inženýrských sítí, budov, areálů, těžebních a průmyslových zařízení. Naše nabídka, využívající platformu iTwin pro infrastrukturní digitální dvojčata, zahrnuje MicroStation a Bentley Open aplikace pro modelování a simulaci, software Seequent pro oblast geoprofesí, Bentley Infrastructure Cloud s ProjectWise pro realizaci projektů, SYNCHRO pro řízení výstavby a AssetWise pro provoz aktiv. 5 000 zaměstnanců společnosti Bentley Systems generuje roční příjmy ve výši více než 1 miliardy dolarů ve 194 zemích.

www.bentley.com

O společnosti Seequent

Společnost Seequent, The Bentley Subsurface Company, pomáhá organizacím porozumět podzemí a dává jim jistotu, že mohou rychleji přijímat lepší rozhodnutí.Společnost Seequent vytváří špičkovou světovou technologii, která stojí v čele věd o Zemi a mění způsob práce našich zákazníků. Každý den pomáháme udržitelněji rozvíjet kritické nerostné zdroje, navrhovat a budovat lepší infrastrukturu, získávat obnovitelnou energii a snižovat dopad na životní prostředí.

Společnost Seequent působí ve 120 zemích, přičemž její sídlo se nachází na Novém Zélandu.

Tiskové středisko: https://www.seequent.com/company/news-media/

Společnost Seequent na sociálních sítích LinkedIn a X.

© 2023 Bentley Systems, Incorporated. Bentley, logo společnosti Bentley, Bentley Infrastructure Cloud, Bentley Open, AssetWise, Flow State Solutions, iTwin, Leapfrog, Leapfrog Energy, MicroStation, ProjectWise, Seequent, SYNCHRO a Volsung, jsou registrované nebo neregistrované ochranné známky nebo značky služby společnosti Bentley Systems, Incorporated nebo jedné z jejích plně vlastněných přímých či nepřímých dceřiných společností. Všechny ostatní názvy značek a produktů jsou ochranné známky příslušných vlastníků.

Contacts

Kontaktní osoba pro tisk:
Liz Crawshawová
+64 224610899
Liz.Crawshaw@seequent.com
Sledujte nás na X:
@BentleySystems

Contacts

Kontaktní osoba pro tisk:
Liz Crawshawová
+64 224610899
Liz.Crawshaw@seequent.com
Sledujte nás na X:
@BentleySystems