Trade Republic uzsāk obligāciju tirdzniecību

  • Trade Republic kā pirmais starpnieks Eiropā tagad saviem klientiem dod iespēju ieguldīt valsts un uzņēmumu obligācijās sākot no 1 eiro
  • Tas ļauj investoriem ilgtermiņā nodrošināt augstas procentu likmes un vēl vairāk diversificēt savu portfeli
  • Trade Republic no 2023. gada 1. oktobra saviem esošajiem un jaunajiem klientiem par neinvestēto skaidro naudu maksās 4 % procentus gadā

BERLĪNE--()--Trade Republic paplašina savu piedāvājumu: no šī brīža klienti katru dienu var ieguldīt 500 likvīdās valsts un uzņēmumu obligācijās, lai ilgtermiņā nodrošinātu augstas procentu likmes.

Jo īpaši pašreizējā vidē obligācijas ir svarīga aktīvu klase, kas ilgtermiņā sniedz iespēju gūt peļņu no augstām procentu likmēm. Mēs esam pirmais starpnieks Eiropā, kas šo aktīvu klasi piedāvā privātajiem investoriem,” norāda Trade Republic līdzdibinātājs Kristians Hekers (Christian Hecker). “Līdz šim, lai piekļūtu obligāciju tirgum, investoriem bija jāpaļaujas uz dārgām bankām vai konsultantiem. Ar šo jauno piedāvājumu mēs speram vēl vienu soli, lai padarītu kapitāla tirgu pieejamu lielākam cilvēku skaitam.”

Trade Republic atrisina divas obligāciju tirgus problēmas, ar kurām saskaras investori: augstus minimālos ieguldījumus un zemu likviditāti. Kā pirmā Eiropā Trade Republic piedāvā 500 likvīdas valsts un uzņēmumu obligācijas, kurās var ieguldīt tikai 1 eiro apmērā. Kā vienmēr: nav komisijas maksu par pasūtījumu un tikai fiksēta trešās puses maksa 1 eiro apmērā par katru darījumu.

Ar šo pirmo reizi Eiropā plašākai klientu grupai tiek darīta pieejama obligāciju tirdzniecība, kas iepriekš bija paredzēta tikai dažiem investoriem, tādējādi atbilstot Trade Republic mērķim demokratizēt piekļuvi kapitāla tirgiem. Pašreizējā vide ar augstām procentu likmēm sniedz Eiropas iedzīvotājiem iespēju ilgtermiņā palielināt savu kapitālu, tostarp izmantojot obligācijas.

Trade Republic no 2023. gada oktobra saviem esošajiem un jaunajiem klientiem pārskaitīs 4 % procentus gadā par neinvestēto skaidro naudu, kas saņemta no partnerbankām.

Par mums

Trade Republic mērķis ir nodrošināt miljoniem eiropiešu iespēju palielināt kapitālu, sniedzot drošu, vienkāršu un bezmaksas piekļuvi kapitāla tirgiem. Ar tās palīdzību miljoniem eiropiešu ir iespējams ieguldīt uzkrājumu plānos, daļējos ieguldījumos un ETF, kā arī atvasinātajos finanšu instrumentos vai kriptovalūtās. To uzrauga Bundesbank un BaFin. Uzņēmumu 2015. gadā dibināja Kristians Hekers (Christian Hecker), Tomass Piške (Thomas Pischke) un Marko Kančeljēri (Marco Cancellieri) un tas ir guvis investīcijas no Accel, Ontario Teachers', Peter Thiel's Founders Fund, Sequoia un TCV.

Šī paziņojuma versija oriģinālvalodā ir paziņojuma vienīgā oficiālā un autoritatīvā versija. Tulkojumi ir domāti, lai radītu papildu ērtības, un ir jāsalīdzina ar oriģinālo tekstu, kam vienīgajam ir juridisks spēks.

Contacts

Sazinieties ar mums:
Bettina Fries
presse@traderepublic.com

Contacts

Sazinieties ar mums:
Bettina Fries
presse@traderepublic.com