Hodně silná: společnost Mary Kay Inc. korunována jako vedoucí značka přímého prodeje produktů péče o pleť a dekorativní kosmetiky na světě.

"This tremendous honor from Euromonitor is the cherry on top of our birthday cake,” said Nathan Moore, President of Global Sales and Marketing at Mary Kay. (Photo: Mary Kay Inc.)

DALLAS--()--Podívejme se na nadšení: ikonická značka kosmetiky a globální podnikatelská společnost Mary Kay Inc. byla společností Euromonitor International jmenována vedoucí značkou přímého prodeje produktů péče o pleť a dekorativní kosmetiky na světě* . Ocenění je uděleno, protože společnost oslavuje 60. výročí svého podnikání a pokračuje v odkazu Mary Kay Ash k posilování žen, tehdy, nyní a vždycky.

Společnost Euromonitor International je považována za nejpřednějšího poskytovatele globálních obchodních informací, tržních analýz a spotřebitelských náhledů s více než 50 lety provádění průzkumu trhu ve více než 100 zemích. Jejich ocenění Mary Kay svědčí nejen o nepřekonatelné kvalitě značky, ale také o její obrovské a trvale rostoucí přítomnosti na světovém jevišti.

"Tato obrovská pocta od společnosti Euromonitor je třešničkou na našem narozeninovém dortu,” řekl Nathan Moore, prezident pro globální prodej a marketing společnosti Mary Kay. “Říká mnoho o našem závazku ke kvalitě a inovacím, stejně jako k našemu fantastickému společenství nezávislých konzultantek pro kosmetiku, které zůstávají naším srdcem a hnací silou. Svou oddaností a vášní zbarvily naši minulost, současnost a budoucnost zářivými odstíny úspěchu.”

Společnost Mary Kay má dlouholetý závazek k vzestupu zdraví pleti, k výzkumu a vývoji a k výživě. Ve svém globálním portfoliu je značka držitelem více než 1600 patentů na výrobky, technologie a vzory balení.

“Teprve jsme začali,” dodal pan Moore. “ Ačkoli je tohle pozoruhodný obchodní úspěch a ilustruje sílu naší značky, paní Mary Kay Ash nás učila nikdy nespat na vavřínech. Vzhůru do dalších 60 let posilování, inovací a úspěchu.”

*”Zdroj Euromonitor International Limited; Beauty and Personal Care vydání 2023, hodnota prodeje v RSP, data za rok 2022.”

O Mary Kay

Tehdy. Nyní. Vždycky. Mary Kay Ash, jedna z prvních, kdo bourali překážky bránící ženám v postupu, založila v roce 1953 v Texasu svou vysněnou kosmetickou značku s jediným cílem: obohatit životy žen. Tento sen rozkvetl do globální společnosti s miliony nezávislých pracovnic prodeje ve více než 35 zemích. Šance od Mary Kay 60 let posilovala ženy prostřednictvím vzdělání, školení, obhajování a inovací, aby určovaly svou vlastní budoucnost. Společnost Mary Kay se věnuje investování do vědy, která za krásou stojí a do výroby špičkové péče o pleť, dekorativní kosmetiky, výživových doplňků a voňavek. Mary Kay věří v ochranu naší planety pro příští generace, v ochranu žen, které jsou oběťmi rakoviny a domácího zneužívání a v povzbuzování mladých k uskutečnění jejich snů. Zjistěte víc na marykayglobal.com, najděte nás na Facebooku, Instagramu a na LinkedIn, nebo nás sledujte na Twitteru.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Podniková komunikace Mary Kay Inc.
marykay.com/newsroom
972.687.5332 nebo media@mkcorp.com

Contacts

Podniková komunikace Mary Kay Inc.
marykay.com/newsroom
972.687.5332 nebo media@mkcorp.com