Společnost AIT Worldwide Logistics uvádí na předměstí Chicaga do provozu nové sídlo globálního ředitelství podniku

Prominentní výšková budova v lokalitě Itasca hostí na četných podlažích podnikové týmy

AIT’s new global headquarters occupies multiple floors of the iconic 25-story suburban tower at 2 Pierce Place in Itasca, Illinois. (Photo: Business Wire)

ITASCA, Ill.--()--Podnikoví spoluhráči pro společnost AIT Worldwide Logistics, která je lídrem v oboru řešení dodavatelských řetězců, se nedávno přestěhovali do nového sídla globálního ředitelství podniku na adrese 2 Pierce Place v místě Itasca, Illinois. Týmy sdílených služeb společnosti AIT měly dosud základnu mimo četná zařízení v lokalitě Itasca, včetně jednopodlažní budovy a velkoskladu na adrese 701 Rohlwing Rd., která byla od roku 1997 sdílena se stanicí společnosti v Chicagu.

Podle Vaughna Moora, prezidenta a generálního ředitele AIT, bylo stěhování urychleno exponenciálním růstem společnosti a vývojem do pozice globálního zdroje energie pro logistiku.

“Po více než 40 letech v oboru a nesmírné expanzi na více než 110 lokalit v Asii, Evropě a Severní Americe zpevňujeme naše kořeny v oblasti Chicaga,” řekl Moore. “Toto moderní, výrazně viditelné umístění je věrným projevem naší globální značky a poskytuje našim podnikovým pracovníkům jak prostor, tak zdroje, jež potřebují k nejlepší podpoře našich zákazníků a spoluhráčů na celém světě.”

Pan Moore dodal, že nová lokalita je hlavní investicí do pracovních zkušeností na místě pro spoluhráče společnosti AIT.

“Společná práce v tomto nejmodernějším kancelářském prostoru nám umožňuje být víc spolupracující, což dovoluje reagovat rychleji a v reálném čase,” řekl. “Budova na 2 Pierce Place také poskytuje další prostor, který potřebujeme pro umístění budoucího růstu našich týmů sdílených služeb.”

Sídlo globálního ředitelství AIT zabírá četná podlaží ikonické 25patrové předměstské věže. S výškou 395 stop je druhou nejvyšší budovou ve státě Illinois mimo hranice město Chicaga. Od její moderní haly po nájemný salónek, hernu a venkovní patio nabízí budova na 2 Pierce Place komfort na místě, včetně fitness centra, vycházkové trasy, kompletní snídaňové a obědové nabídky hotových jídel, možností večeře s sebou a služeb cateringu na místě.

Členové týmů z účetnictví, reklamací, financí, systémů globálního obchodu, globální péče o soulad s pravidly, lidských zdrojů, zobrazování, informační techniky, právního úseku a marketingu jsou umístěni na nově přestavěných podlažích výškové budovy s různými vymoženostmi včetně soukromé herny, kávových barů, pracovních míst s nastavitelnou výškou a četných konferenčních místností vybavených nejmodernější audiovizuální technikou.

Plánuje se, že v příštích měsících se zbývající AIT týmy oblasti Chicaga v Itasce a ve Wood Dale (včetně logistiky jednorázových potravin a lokalit pro vědy o živé přírodě) přestěhují do unifikovaného víceúčelového zařízení na blízkém předměstí Palatine. Tento nový společný kancelářský a skladový prostor se nyní buduje. Mezitím bude firma AIT Truckload Solutions pokračovat ve službě zákazníkům mimo svou současnou lokalitu na adrese 55 W. Monroe St. v Chicagu.

Příhodně umístěné blízko křižovatky Interstate 290 a Elgin-O’Hare Expressway je sídlo podnikového ředitelství AIT snadno přístupné z letiště O’Hare International Airport:

AIT Worldwide Logistics

2 Pierce Place, Suite 2100

Itasca, IL 60143

Tel: +1 (630) 766-8300

Víc o budově na 2 Pierce Place zjistěte na twopierceplace.com.

O společnosti AIT Worldwide Logistics

Společnost AIT Worldwide Logistics je globální dopravce, který společnostem pomáhá růst tím, že rozšiřuje přístup na trhy po celém světě, kde mohou společnosti prodávat a/nebo získávat své suroviny, komponenty a dokončené zboží. Po dobu víc než 40 let spoléhal lídr v oblasti řešení dodavatelských řetězců sídlící v Chicagu na poradenský přístup, aby budoval globální síť a důvěryhodná partnerství v téměř každém oboru včetně letectví, automobilového průmyslu, spotřebitelského maloobchodu, potravinářství, státní správy, zdravotnictví, špičkové techniky, průmyslu a věd o živé přírodě. S podporou škálovatelné, uživatelsky přívětivé technologie zajišťuje flexibilní obchodní model AIT dodávky na míru až ke dveřím po vodě, vzduchem, po zemi a vlakem - včas a dle rozpočtu. S odbornými spoluhráči pracujícími na více než 100 místech světa v Asii, Evropě a Severní Americe zahrnují možnosti plného servisu společnosti AIT také celní odbavení, řízení skladů a služby nejvyšší úrovně s péčí o detaily. Zjistěte více na www.aitworldwide.com.

Naše poslání

Ve společnosti AIT usilovně hledáme příležitosti, jak si získat důvěru našich zákazníků poskytováním výjimečných logistických řešení po celém světě a zároveň si s náruživostí vážíme našich spolupracovníků, partnerů a komunit.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Matt Sanders
Ředitel pro styk s veřejností
+1 (630) 766-8300
msanders@aitworldwide.com

AIT Worldwide Logistics, Inc.
Sídlo ředitelství podniku
701 N. Rohlwing Road
Itasca, IL 60143

800-669-4AIT (4248)
www.aitworldwide.com

Contacts

Matt Sanders
Ředitel pro styk s veřejností
+1 (630) 766-8300
msanders@aitworldwide.com

AIT Worldwide Logistics, Inc.
Sídlo ředitelství podniku
701 N. Rohlwing Road
Itasca, IL 60143

800-669-4AIT (4248)
www.aitworldwide.com