Samorząd Metropolitalny Tokio otwiera obszar public relations „#Tokyo Tokyo BASE” w terminalu 3 międzynarodowego portu lotniczego Haneda!

Tokyo Souvenirs (Photo: Business Wire)

TOKIO--()--Samorząd Metropolitalny Tokio w dniu 9 sierpnia 2023 r. otworzył tokijski obszar public relations „#Tokyo Tokyo BASE” w terminalu 3 międzynarodowego portu lotniczego Haneda w Tokio, japońskiej bramie do nieba.
W „#Tokyo Tokyo BASE”, aby zaprezentować zarówno japońskim, jak i zagranicznym gościom atrakcyjność Tokio, miasta, w którym tradycja i pionierska kultura współistnieją od okresu Edo, będziemy sprzedawać „Tokyo Omiyage (pamiątki z Tokio)” stworzone wspólnie przez Samorząd Metropolitalny Tokio i prywatne przedsiębiorstwa takie jak zajmujące się tradycyjnym rzemiosłem, a także artykuły papiernicze i produkty spożywcze. Oprócz sprzedaży pamiątek w sklepie organizowane będą także wydarzenia i warsztaty przybliżające japońską kulturę, promujące urok Tokio.

Hello Kitty i Hakken promują „Tokyo Omiyage (pamiątki z Tokio)”!

Hello Kitty, znana na całym świecie postać ze świata Sanrio, oraz cosplayer Hakken, który jest ambasadorem turystyki w Tokio, pojawili się jako goście specjalni na barwnej ceremonii otwarcia sklepu.

Podczas otwarcia sklepu Hakken powiedział: – Z niecierpliwością oczekuję na przedstawienie oferty sklepu. Podczas wizyty w sklepie i po wypróbowaniu omikuji (przepowiedni losu zapisanych na kartkach papieru) spodobał mu się wachlarz z cyprysowego drewna polecony przez omikuji, który, według niego, miał „relaksujący zapach”.

Podczas przemowy z okazji otwarcia Akiko Matsumoto, zastępczyni dyrektora Urzędu do spraw Przemysłu i Pracy Samorządu Metropolitalnego Tokio, powiedziała: – Chciałabym, żeby ten sklep pozwalał doświadczać różnorodnych uroków Tokio.

Informacje o sklepie

 

Adres:

Terminal 3 lotniska Haneda, 4. piętro, EDO MARKET PLACE (2-6-5, lotnisko Haneda, Ota-ku, Tokio)

Godziny otwarcia:

8:00 do 21:00

Prowadzona działalność:

  • Sprzedaż w „Tokyo Omiyage (pamiątki z Tokio)”
    Produkty można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej
    https://tokyotokyo.jp/article/omiyage/
  • Wydarzenia i warsztaty promujące japońską kulturę
  • Przekazywanie treści, strefa PR itd., prezentowanie „nowego” Tokio

©'23 SANRIO CO., LTD. APPR.NO L642720

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Osoba do kontaktów na potrzeby niniejszego artykułu
Shigeki Yamaguchi
Dyrektor ds. sprzedaży miejskiej, Wydział Turystyki, Urząd do spraw Przemysłu i Pracy, Samorząd Metropolitalny Tokio
Shigeki_Yamaguchi@member.metro.tokyo.jp

Contacts

Osoba do kontaktów na potrzeby niniejszego artykułu
Shigeki Yamaguchi
Dyrektor ds. sprzedaży miejskiej, Wydział Turystyki, Urząd do spraw Przemysłu i Pracy, Samorząd Metropolitalny Tokio
Shigeki_Yamaguchi@member.metro.tokyo.jp