O 42% więcej zaciągnięć! UPENDS UpBAR GT ma szanse na podbicie globalnego rynku jednorazowych waporyzatorów

UpBAR GT Series - World's First Car Concept Disposable & Closed Pod System (Photo: Business Wire)

SHENZHEN, Chiny--()--UPENDS, producent e-papierosów kładący nacisk na komfort użytkowania swoich wyrobów i dążący do objęcia pozycji preferowanej marki użytkowników waporyzatorów, jest rozpoznawany i cieszy się szerokim uznaniem w Europie dzięki dorocznej odsłonie swojego kultowego jednorazowego waporyzatora UpBAR GT. Wspomagany innowacyjną technologią FRESOR, waporyzator UpBAR GT wkrótce może podbić globalny rynek jednorazowych waporyzatorów.

Podczas gdy niektóre marki waporyzatorów zrezygnowały z dalszej produkcji swoich wyrobów w związku z ryzykiem wycofania z rynku ze względu na nadmierną ilość nikotyny, UPENDS nie ustaje w wysiłkach, promując swój doroczny kultowy jednorazowy waporyzator UpBAR GT, który spotkał się z wielkim entuzjazmem ze strony konsumentów, profesjonalnych recenzentów, lokalnych dystrybutorów itd. Dlaczego firma zdecydowała się podjąć to ryzyko? Dlatego, że według oficjalnych doniesień UPENDS dokonała przełomowych osiągnięć w technologii cewki siatkowej zapewniających znaczne zwiększenie liczby zaciągnięć w ramach tej samej standardowej pojemności e-liquidu.

Cewka siatkowa najnowszej generacji zwiększa liczbę dostępnych zaciągnięć o 42%

– Zmodernizowaliśmy nie tylko cewkę siatkową, ale również przestrzeń rozpyłową i kanał dolotowy, co zwiększa wydajność rozpylania i zapewnia zwiększenie liczby możliwych zaciągnięć w ramach UpBAR GT bez dodawania liquidu – powiedział dr Wu, dyrektor ds. produktu w UPENDS. W porównaniu z innymi produktami wykorzystującymi 2 ml liquidu, na podstawie danych laboratoryjnych wykazano, że liczba zaciągnięć w ramach UpBAR GT zwiększyła się o 42% bez uszczerbku dla walorów smakowych i przy jednoczesnym ograniczeniu rozpryskiwania liquidu. – Wyniki te osiągają nie tylko jednostkowe egzemplarze UpBAR GT, ale wszystkie produkty z tej linii, które konsekwentnie charakteryzują się doskonałą wydajnością – dodał dr Wu. – Produkty UpBAR GT są wytwarzane na całkowicie zautomatyzowanej linii produkcyjnej, aby zapewnić jednolite parametry i niezawodność każdej sztuki.

Innowacyjna technologia FRESOR dla pełnej automatyzacji produkcji

Całkowita automatyzacja produkcji to najlepszy sposób dla zapewnienia jednolitych parametrów i niezawodności wytwarzanych wyrobów. Automatyczna produkcja tradycyjnych rolek bawełnianych jest zbyt trudna, dlatego firma UPENDS zastosowała do swoich produktów UpBAR GT technologię FRESOR, umozliwiającą warstwowe układanie płaskiej cewki siatkowej, bawełny oraz pozostałych elementów składowych wyrobu. Ponadto firma opatentowała stożkowy kanał powietrza oraz zawór tesla opracowany z myślą o intensyfikacji dopływu powietrza i lepszym uszczelnieniu produktu. – Dzięki integracji szeregu opatentowanych technologii UpBAR GT osiąga pełnię potencjału wszystkich dostępnych obecnie jednorazowych waporyzatorów i może być wytwarzany z zapewnieniem ponad 99,9% spójności produkcji – powiedział dr Wu.

Uznanie na całym świecie

Wygląda na to, że UpBAR GT nie tylko doskonale się sprawdza pod względem konstrukcji i walorów estetycznych, ale również jego wydajność cieszy się ogromnym uznaniem użytkowników. Podobno jeden z głównych przedstawicieli w Europie zamówił ponad 3 mln egzemplarzy tylko po jednym użyciu produktu, co wskazuje na wybitnie wysoki poziom satysfakcji ze smaku oraz designu urządzenia. Ponadto w badaniu doświadczeń związanych z użytkowaniem UpBAR GT wykazano, że produkt cieszy się również popularnością wśród klientów, którzy masowo wyrazili chęć ponownego zakupu. – Zaciągasz się nim płynnie, z uczuciem ciepła, produkt zapewnia także naprawdę dobre odtworzenie smaku ze względu na innowacyjną pionową konstrukcję cewki siatkowej. Szczerze mówiąc, UpBAR GT wspaniale się sprawdza i jest to wyrób znacznie przewyższający przeciętne jednorazowe waporyzatory – wskazał profesjonalny recenzent waporyzatorów, DJLsb Vapes, którego opinia pokrywa się z innymi recenzjami dostępnymi w serwisie YouTube. Niewątpliwie UpBAR GT może stać się jednym z najlepiej sprzedających się jednorazowych waporyzatorów na świecie.

UpBAR GT zadebiutuje podczas dużych europejskich targów poświęconych waporyzacji

Teraz będziesz mieć okazję do samodzielnego przetestowania UpBAR GT. Firma UPENDS poinformowała, że zamierza zaprezentować UpBAR GT w Niemczech, Wielkiej Brytanii, we Włoszech oraz w Hiszpanii w maju i czerwcu. Możesz odwiedzić stanowisko firmy, aby zapoznać się z produktem i zakosztować go, porozmawiać o jego właściwościach, a nawet złożyć zamówienie. Ponadto firma UPENDS planuje przedstawienie innych nowości, takich jak UPENDS GTR – wersję UpBAR GT z zamkniętym zasobnikiem, a także zaoferuje dodatkowe promocje i zniżki oraz zorganizuje szereg atrakcyjnych wydarzeń, życzymy zatem dobrej zabawy podczas prezentacji UPENDS!

Informacje o UPENDS

Założona w 2019 r. firma UPENDS to producent e-papierosów zajmujący się elektronicznymi systemami dozowania nikotyny. UPENDS zawdzięcza swoją renomę jako wiodącej marki w dziedzinie e-papierosów w Europie doskonałym technologiom produkcyjnym oraz jakości produkcji, prostocie konstrukcji oraz stosowaniu ekonomicznych elementów. Obecnie UPENDS realizuje strategię ekspansji na arenie międzynarodowej. Marka nieustannie dąży do priorytetowego traktowania doświadczeń użytkowników, pragnąc stać się preferowanym wyborem osób korzystających z waporyzatorów. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.upends.com.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

UPENDS
Grupa Marketingowa
info@upends.com

Contacts

UPENDS
Grupa Marketingowa
info@upends.com