Nowa gra „FarmVille 3” od Zyngi dostępna na całym świecie

Debiutując na urządzeniach mobilnych i wyposażonych w system MacOS, najnowsza wersja gry „Farm Ville” umożliwia graczom stworzenie własnej, wyjątkowej farmy z uroczymi postaciami, sympatycznymi zwierzętami i unikalnymi elementami rozgrywki.

FV3 Header Image (Graphic: Business Wire)

SAN FRANCISCO--()--Firma Zynga Inc. (Nasdaq: ZNGA), światowy lider w dziedzinie interaktywnej rozrywki i producent popularnej serii gier „FarmVille”, ogłosiła dzisiaj ogólnoświatową premierę „FarmVille 3” ‒ ekscytującej, nowej edycji sztandarowej gry „FarmVille”. Społecznościowy symulator gospodarstwa rolnego jest już oficjalnie dostępny do pobrania na całym świecie na urządzenia wyposażone w systemy iOS, Android oraz Mac M1.

Po dwunastu latach i ponad 700 milionach pobrań od premiery pierwszej gry z serii FarmVille, która miała miejsce w 2009 roku, „FarmVille 3” powołuje do życia nowy, wspaniale zaprojektowany świat, pełen bogatej obsady w pełni animowanych postaci i interaktywnych zwierząt.

Do gry powraca uwielbiana przez użytkowników przewodniczka Marie, która powita dotychczasową społeczność FarmVille oraz nowych graczy i będzie im towarzyszyć podczas budowania zagród i wykonywania wyzwań. Dołączy do niej nowa ekipa farmerów o zróżnicowanych cechach i umiejętnościach, którzy będą pomagać graczom w korzystaniu z nowych elementów gry, w tym w tworzeniu nowych, konfigurowalnych farm i hodowli zwierząt.

Przenosząc się do nowego świata, gracze będą mogli adoptować, pielęgnować i wychowywać młode zwierzęta z ponad 150 ras – i za swoje wysiłki będą nagradzani towarami, takimi jak wełna i masło.

„FarmVille 3 wprowadza graczy w nowy, zachwycający wizualnie świat FarmVille, pełen przygód, relacji społecznych i ducha rolnictwa, które pokochały setki milionów graczy ‒ powiedział Bernard Kim, prezes Zynga. - Gorąco zapraszamy nowe pokolenie graczy do poznania zachwycających postaci z FarmVille i uroczych zwierząt, które funkcjonują w przepięknej krainie pełnej serca i humoru”.

Kliknij, aby obejrzeć

Nowe cechy gry:

  • różnorodne gatunki zwierząt – zbieraj, rozmnażaj i hoduj ponad 150 ras zwierząt, począwszy od kurczaków i krów aż po egzotyczne tygrysy i puszyste alpaki,
  • szeroki wybór postaci – poznaj 30 postaci z przydatnymi umiejętnościami, takimi jak pieczenie, łowienie ryb, drwalstwo i rzemiosło, które pomogą ci w tworzeniu twojej farmy,
  • tętniący życiem świat – kontroluj czynniki pogodowe za pomocą dynamicznego mechanizmu gry, aby przyspieszyć wzrost upraw, złowić więcej ryb lub uzyskać więcej monet,
  • szerokie możliwości personalizacji – załóż swoim farmerom sezonowe stroje, takie jak kostium dyni na Halloween, lub spersonalizuj swoją farmę, stajnię lub pojazdy, wybierając spośród wielu opcji tematycznych, takich jak nowoczesny lub wiktoriański wystrój,
  • funkcje rozgrywki „sąsiedzkiej” – stwórz własną „kooperatywę”, aby wymieniać się towarami z innymi graczami i współpracować, aby wygrywać wydarzenia i zdobywać wyjątkowe dekoracje.

Od dziś gracze, którzy pobiorą grę w ciągu najbliższych dwóch tygodni, otrzymają specjalny zestaw startowy z interaktywnymi funkcjami, które pomogą dostosować farmy do ich preferencji, w tym elementy dekoracyjne i zdjęcie profilowe „Early Bird”.

„FarmVille 3” to najnowszy produkt z serii gier „FarmVille”, która obejmuje: FarmVille 2: Country Escape i FarmVille 2: Tropic Escape.

Dodatkowe zdjęcia i materiały wideo dotyczące „FarmVille 3” można znaleźć tutaj.

„FarmVille 3” jest obecnie dostępna do darmowego pobrania dla systemów iOS, Android i Mac M.

Więcej informacji na stronach:
www.FarmVille3.com
Facebook
Instagram
Twitter

Zynga Inc.

Zynga jest światowym liderem w dziedzinie interaktywnej rozrywki, którego misją jest zbliżanie do siebie ludzi z całego świata za pośrednictwem gier. Jej produkcje mają ogromny zasięg obejmujący ponad 175 państw i regionów. Firma posiada bogaty dorobek popularnych gier mobilnych, które ściągnięto już ponad 4 mld razy, w tym takie tytuły jak CSR Racing™, Empires & Puzzles™, Golf Rival™, Hair Challenge™, Harry Potter: Puzzles & Spells™, High Heels!™, Merge Dragons!™, Merge Magic!™, Queen Bee™, Toon Blast™, Toy Blast™, Words With Friends™ czy Zynga Poker™. Niedawno firma stała się właścicielem Chartboost – czołowej platformy reklamowej i monetyzacyjnej, która zapewnia nowe możliwości w zakresie automatycznego systemu zakupu i sprzedaży przestrzeni reklamowej oraz skalowania zysków. Założona w 2007 r. spółka Zynga ma siedzibę w Kalifornii, a także oddziały na terenie Ameryki Północnej, Europy i Azji. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.zynga.com , profilach społecznościowych na Twitterze, Instagramie, Facebooku oraz na blogu Zyngi.

„FarmVille”

Opublikowana po raz pierwszy na portalu Facebook w 2009 r. gra „FarmVille” zapoczątkowała serię gier społecznościowych, które od tamtego czasu zainstalowano ponad 700 milionów razy na całym świecie na portalu Facebook oraz na platformach internetowych i mobilnych. Oferując graczom możliwość prowadzenia wirtualnych upraw i budowy wirtualnych farm w czasie rzeczywistym, gra zapewnia rozrywkę wiernym fanom, którzy już sięgnęli po „FarmVille 2”, „FarmVille 2: Country Escape” i „FarmVille 2: Tropic Escape”. Celem „FarmVille 3”, gry stworzonej przez Zynga Helsinki, jest przekształcenie klasycznego gatunku gry opartej na motywie budowy farmy i przedstawienie nowoczesnej mechaniki gier mobilnych

Wypowiedzi prognozujące

Niniejszy komunikat zawiera wypowiedzi prognozujące dotyczące przewidywanej daty premiery gry oraz przyszłych wydarzeń i dodatków z nią związanych. W wypowiedziach prognozujących często pojawiają się słowa „będzie”, „spodziewany”, „planuje”, „zamierza” oraz inne stwierdzenia w czasie przyszłym. Pomyślne osiągnięcie celów objętych takimi wypowiedziami prognozującymi wiąże się z przyjęciem określonych założeń i jest obarczone istotnymi czynnikami ryzyka i niepewności. Nie należy przywiązywać nadmiernej wagi do wypowiedzi prognozujących, ponieważ opierają się one na informacjach dostępnych dla nas w dniu ich formułowania. Nie mamy obowiązku aktualizacji takich wypowiedzi. Więcej informacji i szczegółów na temat ryzyka, niepewności i założeń można znaleźć w naszych publicznych wnioskach składanych w Komisji Papierów Wartościowych i Giełd („SEC”), których kopie można uzyskać na stronie internetowej poświęconej relacjom z inwestorami: http://investor.zynga.com lub na stronie SEC: www.sec.gov.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Linda Chung
e-mail: lchung@zynga.com

Contacts

Linda Chung
e-mail: lchung@zynga.com