Andersen Global zawiera umowę o współpracę z jedną z największych kancelarii prawnych w Lesotho

SAN FRANCISCO--()--Andersen Global rozszerza swoją obecność w Afryce poprzez zawarcie umowy o współpracę z jedną z największych kancelarii prawnych w Lesotho, Webber Newdigate Attorneys, umacniając pozycję organizacji w południowej części kontynentu.

Kancelaria Webber Newdigate Attorneys, założona w 1978 roku, ma swoją siedzibę w stolicy kraju, Maseru. Zyskując uznanie Chambers Global i regularnie zdobywając nagrody PMR Africa, ta świadcząca kompleksowe usługi kancelaria prawna działa na rzecz klientów zarówno lokalnych jak i międzynarodowych, w tym osób prywatnych, spółek, podmiotów międzynarodowych, organów rządowych, banków i organizacji parapaństwowych. Kancelaria również ma możliwości obsługi podmiotów reprezentujących wiele branż, oferując usługi w zakresie podatków, nieruchomości, prawa pracy, prawa spółek i prawa handlowego, postępowań sądowych, bankowości i finansów, górnictwa i zasobów naturalnych, imigracji oraz prawa rodzinnego.

„Od ponad 40 lat nasz zespół konsekwentnie zapewnia naszym klientom rozwiązania o najwyższej jakości, w tym również te charakteryzujące się ogromną zawiłością - powiedział Alex de Wet, partner w kancelarii. - Kultura Andersen Global jest spójna z wartościami naszej kancelarii i z tego względu z niecierpliwością oczekujemy na współpracę ze specjalistami, którzy podzielają nasze poglądy, w celu bezproblemowego dostarczania naszym klientom kompleksowych, niezależnych rozwiązań”.

Mark Vorsatz, przewodniczący Andersen Global i dyrektor naczelny Andersen, dodał: „Kancelaria Webber Newdigate zapracowała na znakomitą reputację i jest znaczącym graczem uczestniczącym w najważniejszych transakcjach na terenie całego kraju. Ich poświecenie na rzecz dobrego zarządzania i znajomość rynku sprawiają, że kancelaria jest świetnym nabytkiem do naszej platformy w regionie. Kancelaria zajmuje dominującą pozycję na krajowym rynku i jestem pewien, że nasza synergia pozwoli na utrzymanie najwyższej jakości rozwiązań oferowanych naszym klientom w Lesotho i na całym świecie”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 7 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w ponad 276 lokalizacjach.

Źródło: Andersen Global

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

KONTAKT:
Megan Tsuei
Andersen Global
tel. 415-764-2700

Release Summary

Andersen Global extends its African presence through a Collaboration Agreement with one of Lesotho’s largest law firms, Webber Newdigate Attorneys.

Contacts

KONTAKT:
Megan Tsuei
Andersen Global
tel. 415-764-2700