Bentley Systems finalizuje przejęcie firmy Seequent, światowego lidera w dziedzinie oprogramowania do modelowania 3D wykorzystującego wiedzę o Ziemi

EXTON, Pensylwania--()--Bentley Systems, Incorporated (Nasdaq: BSY), firma zajmująca się oprogramowaniem do inżynierii infrastruktury, ogłosiła dzisiaj zakończenie procesu przejęcia firmy Seequent Holdings Limited za kwotę około 900 mln USD w gotówce (dla działalności wolnej od długów i z zastrzeżeniem ostatecznych korekt kapitału obrotowego) oraz 3 141 342 akcji BSY klasy B.

Ogłaszając wyniki operacyjne za drugi kwartał 2021 r. (zaplanowane na 10 sierpnia 2021 r.), firma Bentley Systems zaktualizuje swoją prognozę finansową na rok 2021, uwzględniając włączenie Seequent.

O firmie Bentley Systems

Bentley Systems (Nasdaq: BSY) jest to firma zajmującą się oprogramowaniem do inżynierii infrastruktury. Dostarczamy innowacyjne oprogramowanie, które pomaga rozwijać światową infrastrukturę – wspierając zarówno globalną gospodarkę, jak i środowisko. Nasze wiodące w branży rozwiązania są używane przez profesjonalistów i organizacje każdej wielkości do projektowania, budowy i eksploatacji dróg i mostów, kolei i transportu, wodociągów i kanalizacji, robót publicznych i przedsiębiorstw użyteczności publicznej, budynków i kampusów oraz obiektów przemysłowych. Nasza oferta obejmuje aplikacje oparte na MicroStation do modelowania i symulacji, ProjectWise do realizacji projektów, AssetWise do zarządzania wydajnością majątku trwałego i sieci oraz platformę iTwin dla cyfrowych bliźniaków infrastruktury. Bentley Systems zatrudnia ponad 4000 pracowników i generuje roczne przychody w wysokości ponad 800 milionów USD w 172 krajach. www.bentley.com

© 2021 Bentley Systems, Incorporated. Nazwa Bentley, logo Bentley, AssetWise, iTwin, MicroStation, ProjectWise i Seequent są zastrzeżonymi lub niezastrzeżonymi znakami towarowymi lub znakami usługowymi firmy Bentley Systems, Incorporated lub jednej z należących do niej w całości bezpośrednich lub pośrednich spółek zależnych. Wszystkie pozostałe marki i nazwy produktów są znakami towarowymi należącymi do poszczególnych właścicieli.

Contacts

Kontakt dla inwestorów:
Ankit Hira lub Ed Yuen
Solebury Trout dla Bentley Systems
ir@bentley.com
1-610-458-2777

Kontakt dla mediów:
Carey Mann
carey.mann@bentley.com
1-610-458-3170

Contacts

Kontakt dla inwestorów:
Ankit Hira lub Ed Yuen
Solebury Trout dla Bentley Systems
ir@bentley.com
1-610-458-2777

Kontakt dla mediów:
Carey Mann
carey.mann@bentley.com
1-610-458-3170