Blue Origin ogłasza, że 20 lipca Jeff Bezos i jego brat Mark dołączą do zwycięzcy aukcji, w ramach której licytowane jest uczestnictwo w pierwszym locie załogowym rakiety New Shepard

Kwota licytacji już osiągnęła poziom 2,8 mln $ i uczestniczy w niej niemal 6 000 osób z 143 krajów świata.

Download

Loading media player...

Blue Origin announces that Jeff Bezos and his brother Mark will join the auction winner on New Shepard’s first human flight on July 20th

KENT, Wash.--()--Oferty składane są na stronie BlueOrigin.com, a cała procedura zakończona zostanie internetową aukcją na żywo, która odbędzie się 12 czerwca. Osoby zainteresowane uczestnictwem w aukcji na żywo muszą zarejestrować się do 10 czerwca. Informacje dotyczące rejestracji znajdują się na stronie BlueOrigin.com.

Zwycięzca aukcji poleci w przestrzeń kosmiczną jako uczestnik pierwszego załogowego lotu systemu nośnego New Shepard.

Poniżej znajduje się link do postu Jeffa Bezosa na Instagramie dotyczącego dzisiejszego ogłoszenia.

https://www.instagram.com/p/CP0MSOqnYEo/

Kwota zwycięskiej oferty zostanie przekazana na fundację Blue Origin, Club for the Future, której misją jest inspirowanie przyszłych pokoleń do wiązania swojej kariery zawodowej z naukami ścisłymi, technologią, inżynierią i matematyką oraz wsparcie dla kształtowania przyszłości życia w kosmosie.

—Gradatim Ferociter

Zestaw materiałów prasowych dotyczących ogłoszenia znajduje się tutaj.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Sara Blask
e-mail: media@blueorigin.com

Contacts

Sara Blask
e-mail: media@blueorigin.com