monday.com oznamuje podání registračního prohlášení pro navrhovanou primární veřejnou nabídku akcií

NEW YORK / TEL AVIV--()--Společnost monday.com Ltd. (dále jen „monday.com“), dodavatel operačního systému (Work OS), v němž si organizace jakékoli velikosti mohou vytvářet nástroje a procesy potřebné k řízení všech aspektů své práce, dnes oznámila, že podala Komisi pro cenné papíry a burzy (SEC) registrační prohlášení na formuláři F-1 týkající se navrhované první veřejné nabídky svých kmenových akcií. Počet nabízených akcií a cenové rozpětí pro navrhovanou nabídku zatím nebyly stanoveny. monday.com hodlá kótovat své kmenové akcie na trhu Nasdaq Global Select Market pod symbolem „MNDY“.

Goldman Sachs & Co. LLC a J.P. Morgan budou hlavními správci navrhované nabídky, Allen & Company LLC a Jefferies budou společnými správci této nabídky. Dalšími správci a upisovateli této nabídky budou firmy William Blair, Piper Sandler, Oppenheimer & Co., Canaccord Genuity, Cowen a Needham & Company.

Nabídka se uskuteční pouze prostřednictvím prospektu. Kopie předběžného prospektu souvisejícího s nabídkou lze získat na následujících adresách: Goldman Sachs & Co. LLC, Attention: Prospectus Department, 200 West Street, New York, NY 10282, telefonicky na čísle (866) 471-2526 nebo e-mailem na adrese prospectus-ny@ny.email.gs.com ; J.P Morgan Securities LLC, c/o Broadridge Financial Solutions, 1155 Long Island Avenue, Edgewood, NY 11717, telefonicky na čísle (866) 803-9204 nebo e-mailem na adrese prospectus-eq_fi@jpmchase.com ; Allen & Company LLC, Attention: Prospectus Department, 711 Fifth Avenue, New York, New York 10022 nebo e-mailem na allenprospectus@allenco.com ; nebo Jefferies LLC, Attention: Equity Syndicate Prospectus Department, 520 Madison Avenue, New York, NY 10022, telefonicky na čísle (877) 821-7388 nebo e-mailem na adrese Prospectus_Department@Jefferies.com .

Registrační prohlášení na formuláři F-1 týkající se těchto cenných papírů bylo podáno u SEC, ale dosud nenabylo účinnosti. Tyto cenné papíry nesmí být prodávány ani nesmí být přijímány nabídky ke koupi před nabytím účinnosti registračního prohlášení.

Tato tisková zpráva nepředstavuje nabídku k prodeji ani výzvu k nabídce ke koupi, ani nedochází k prodeji těchto cenných papírů v žádném státě nebo jurisdikci, kde by taková nabídka, výzva nebo prodej byly nezákonné před registrací nebo kvalifikací těchto cenných papírů v souladu s místně platnými zákony či předpisy.

O monday.com

Operační systém monday.com Work OS je otevřená platforma, která demokratizuje možnosti softwaru, takže organizace mohou snadno vytvářet softwarové aplikace a nástroje pro řízení práce podle svých potřeb. Platforma intuitivně propojuje lidi s procesy a systémy a umožňuje týmům vyniknout v každém aspektu jejich práce. monday.com má týmy v Tel Avivu, New Yorku, San Francisku, Miami, Chicagu, Londýně, Kyjevě a Sydney. Platforma je plně přizpůsobitelná pro jakoukoli podnikatelskou vertikálu a v současné době ji využívá více než 125 000 zákazníků z více než 200 odvětví ve více než 190 zemích.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Kontakt pro tisk:
Leah Walters
leah@monday.com

Kontakt pro investory:
Alex Wellins
The Blueshirt Group, pro monday.com
alex@blueshirtgroup.com

Contacts

Kontakt pro tisk:
Leah Walters
leah@monday.com

Kontakt pro investory:
Alex Wellins
The Blueshirt Group, pro monday.com
alex@blueshirtgroup.com