Andersen Global wzmacnia swoją pozycję na Słowacji dzięki kancelarii Wallenberg Tax

SAN FRANCISCO--()--Andersen Global wzmacnia swoją pozycję na rynku europejskim i na Słowacji dzięki zawarciu umowy o współpracy z kancelarią Wallenberg Tax, która będzie stanowić dopełnienie dotychczasowych możliwości prawnych kancelarii współpracującej ze stowarzyszeniem na Słowacji.

Działalność założonej w 2010 r. i mającej siedzibę w Bratysławie kancelarii skupia się na doradztwie podatkowym. Wallenberg Tax pod przywództwem wspólniczki zarządzającej Dany Škodnej świadczy usługi na rzecz klientów z różnych branż, w tym sektora finansowego, IT i technologicznego, zdrowotnego, telekomunikacji i private equity.

„Współpraca z podobnie myślącymi osobami, które podzielają nasze zaangażowanie w płynnie przebiegające świadczenie usług na najwyższym poziomie jest dla nas niezwykle istotna - powiedziała Dana. - Jako osoba, która wcześniej współpracowała z kancelarią Arthur Andersen, wiem, że wartości i wizja naszej kancelarii są w pełni zgodne z wartościami reprezentowanymi przez Andersen Global. Ścisła współpraca ze stowarzyszeniem Andersen na Węgrzech również wskazuje na pozytywną synergię między podmiotami. Oczekujemy bliskiej współpracy z kancelariami członkowskimi i współpracującymi na rzecz zapewniania kompleksowych rozwiązań najlepszych w swojej klasie, aby realizować lokalne i międzynarodowe potrzeby naszych klientów”.

„Specjaliści z Wallenberg Tax dysponują dogłębną znajomością rynku słowackiego i ważnych czynników mających wpływ na działalność w tym regionie – dodał przewodniczący Andersen Global i dyrektor naczelny Andersen Mark Vorsatz. - Zaangażowanie kancelarii na rzecz dobrego zarządzania i niezależności koresponduje z wartościami i wizją naszej organizacji. Oczekujemy współpracy z Daną i jej zespołem, który zasili naszą organizację podczas ekspansji na rynku europejskim”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 7 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w przeszło 243 lokalizacjach.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Megan Tsuei
Andersen Global
tel. 415-764-2700

Contacts

Megan Tsuei
Andersen Global
tel. 415-764-2700