Andersen Global wzmacnia swoją obecność w Afryce Zachodniej zawierając umowę z kancelarią prawną z Gwinei Bissau

SAN FRANCISCO--()--W ramach rozwijania swojej platformy w Afryce, Andersen Global silniej zaznaczy swoją obecność na kontynencie dzięki umowie o współpracy z kancelarią prawną Pinto Pereira & Associados, przedstawicielem kancelarii CRA Law w Gwinei Bissau.

Założona w 1985 r. przez obecnego partnera zarządzającego Carlosa Pinto Pereirę i dwóch prawników, Pinto Pereira & Associados to uznana przez organizację Chambers and Partners kompleksowa kancelaria prawna zajmująca się głównie prawem podatkowym, prawem pracy, arbitrażem międzynarodowym i prawem umów. Kancelaria współpracuje z szeregiem międzynarodowych inwestorów i spółek, zapewniając szeroki zakres usług prawnych obejmujących procesy sądowe, bankowość i finanse, postępowanie w przypadku niewypłacalności i restrukturyzacji, fuzje i przejęcia oraz prawo handlowe, konkurencję i własność intelektualną.

„Jesteśmy zaangażowani w świadczenie najlepszych usług w swojej klasie na rzecz naszych klientów, którzy funkcjonują na coraz bardziej zglobalizowanych rynkach i mają rosnące potrzeby prawne związane z działaniem w obrębie różnych jurysdykcji – powiedział Carlos. - Współpraca z Andersen Global wzmacnia nasze zaangażowanie i możliwości działania w skali globalnej. Dzięki naszej wspólnej wizji i przywiązaniu do niezależności i przejrzystości opracujemy jednolite i zintegrowane rozwiązania dla klientów”.

„Kancelaria Pinto Pereira & Associados może poszczycić się ponad trzydziestoletnim doświadczeniem i długą tradycją w kraju i stała się uznaną marką o ugruntowanej pozycji na rynku – powiedział Mark Vorsatz, przewodniczący Andersen Global i dyrektor generalny Andersen. - Cechująca jej zespół pasja w zarządzaniu i rozległa wiedza o lokalnych realiach pozwoli nam utrzymać przewagę konkurencyjną na rynku. Z niecierpliwością oczekujemy współpracy z Carlosem i jego zespołem w ramach rozszerzania naszej platformy w Afryce Zachodniej”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 6 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w ponad 229 lokalizacjach.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Megan Tsuei
Andersen Global
tel. 415-764-2700

Contacts

Megan Tsuei
Andersen Global
tel. 415-764-2700