Andersen zwiększa swój zasięg w Ameryce Łacińskiej – do międzynarodowej sieci dołączy największa kancelaria prawna w Wenezueli

SAN FRANCISCO--()--Andersen Global poszerza swój zasięg i ofertę w Ameryce Łacińskiej, wchodząc na rynek Wenezueli poprzez zawarcie niewyłącznej umowy współpracy z największą w kraju kancelarią prawną – LEĜA Abogados.

Kancelaria LEĜA Abogados, mogąca poszczycić się wyróżnieniami w rankingach Chambers and Partners, Legal 500 i IFLR1000, oferuje usługi z zakresu wszystkich dziedzin prawa i posiada placówki w Caracas, Walencji oraz Barquismeto. Świadczy ona kompleksową obsługę przedsiębiorstw i klientów międzynarodowych w dziedzinie podatków, międzynarodowego arbitrażu, imigracji, handlu zagranicznego, przepisów celnych, inwestycji zagranicznych, kwestii regulacyjnych dotyczących własności intelektualnej, prawa pracy i zatrudnienia, prawa konkurencji, międzynarodowych fuzji i przejęć, procesów sądowych, zgodności z przepisami i przestępczości gospodarczej. Dodatkowo LEĜA Abogados jest liderem w obsłudze branż energetycznej i zasobów naturalnych, bankowości i finansów, technologii informacyjnej, nauk o życiu i opieki zdrowotnej, a także produkcji i dystrybucji.

„Naszą misją od zawsze było dostarczanie najwyższej klasy rozwiązań prawnych, które odznaczają się sprawnością realizacji i innowacyjnością – powiedział wspólnik zarządzający Luis López Durá. - Ponieważ w naszej działalności dotykamy problematyki międzynarodowej, dzięki współpracy z Andersen Global zwiększymy nasze możliwości w zakresie świadczenia wysokiej jakości usług dla klientów krajowych i zagranicznych. Cieszymy się z możliwości pracowania u boku ludzi, którzy myślą podobnie oraz podzielają naszą wizję i nasze wartości”.

“LEĜA Abogados to kancelaria świadcząca usługi wysokiego kalibru na rynku w Wenezueli – powiedział prezes Andersen Global i dyrektor generalny Andersen Mark Vorsatz. - Luis i jego zespół odznaczają się wysokim poziomem odpowiedzialności za powierzane zadania oraz doskonałością, dzięki którym cieszą się reputacją jednej z najlepszych kancelarii w kraju. Współpraca ta zwiększa naszą konkurencyjność w regionie oraz poszerza zasięg platformy Andersen w Ameryce Łacińskiej”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu jego założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 6 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w przeszło 225 miejscach.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Megan Tsuei
Andersen Global
tel. 415-764-2700

Contacts

Megan Tsuei
Andersen Global
tel. 415-764-2700