Walgreens přetváří největší věrnostní program v USA, zaměřený na zdraví a blahobyt, s programem myWalgreens, který zákazníkům přináší mnoho dalších výhod

Jednou z nových výhod je nejrychlejší vyzvednutí na pobočce v den objednání, a to za pouhých 30 minut

Walgreens pickup at curbside sign (Photo: Business Wire)

DEERFIELD (Illinois)--()--Společnost Walgreens dnes oznámila spuštění myWalgreens, přetvořeného věrnostního programu zákazníkům, který nabízí řadu nových výhod, včetně možnosti nejrychlejšího vyzvednutí na pobočce v den objednávky.* Zákazníci nyní mohou nakupovat zdravotní a wellness produkty online v přepracované mobilní aplikaci a poté si je vyzvednout v obchodě či drive-thru nebo využít služby za pouhých 30 minut.**

Walgreens provozuje největší věrnostní program zaměřený na zdraví a blahobyt zákazníků v USA a v současnosti je do něj zapojeno více než 100 milionů členů. Udržovat se v kondici, pohodlně nakupovat a šetřit peníze a čas ve více než 9 000 obchodech, na webu Walgreens.com a v mobilní aplikaci je pro jeho členy nyní snazší než kdy dřív.

Nové výhody jsou přírůstkem k řadě benefitů, které již Walgreens nabízí. Patří mezi ně doručovací služba domů skrze společnosti DoorDash a Postmates a věrnostní klub Prescription Savings Club, v rámci kterého lze získat léky na předpis se slevou až 80 procent oproti maloobchodní ceně v hotovosti.

Členové myWalgreens se mohou zdarma rychle a snadno zaregistrovat a nyní obdrží:

  • 1% ceny nákupu zpět v odměnách „Walgreens Cash“ při nákupu produktů ve všech Walgreens pobočkách
  • 5% ceny nákupu zpět v odměnách „Walgreens Cash“ při nákupu Walgreens produktů
  • Exkluzivní personalizované nabídky

Mobilní aplikace navíc nabízí širokou škálu zdravotních a wellness služeb pro spotřebitele a pacienty, včetně 24/7 lékárenského chatu, přístupu k vyhledávání a rezervaci termínů schůzek a očkování, personalizovaného zdravotního a wellness poradenství, upozornění na chřipku v reálném čase a další. Předchozí verze aplikace byla velmi populární, o čemž svědčí více než 65 milionů stažení.

„Walgreens přináší, jakožto americká komunitní lékárna, bezkonkurenční služby, kterými pomáhá zákazníkům a pacientům starat se o jejich zdraví a pohodu během nejtěžší zdravotní krize našich životů,“ prohlásil John Standley, prezident společnosti Walgreens. „Jako vždy, i v současné situaci je základem naší nabídky expertíza více než 25 000 komunitních lékárníků. Naši lékárníci a týmy péče poskytují zákaznický servis nad rámec pouhého vydávání předpisů - poskytují důvěryhodné rady, podporu šitou na míru a spoustu dalších služeb.“

Debut myWalgreens je dalším milníkem v digitální transformaci společnosti. Walgreens přináší zákazníkům stále více výhod a vysoce personalizovaný zážitek díky spolupráci s těmi nejlepšími technologickými a zákaznickými partnery, včetně společností Microsoft, Adobe a Epsilon.

Online nebo v aplikaci členové myWalgreens mohou:

Ušetřit čas a zvýšit své pohodlí

  • Vybírat z kompletního sortimentu více než 27 000 položek, včetně každodenních zdravotních a wellness produktů, běžných volně prodejných léků, a dokonce mohou využít i fotoslužby
  • Přidat preferovanou platební metodu do své digitální peněženky pro rychlejší bezkontaktní platby
  • Ihned uplatnit odměny z programu „Walgreens Cash“ přímo na pokladně
  • Zvolit možnost digitálních účtenek pro rychlé bezkontaktní platby a sledování nákupů

Zůstat zdraví

  • Získávat bonusové odměny v programu „Walgreens Cash“ za dosažení zdravotních cílů
  • Dostávat denně přizpůsobená doporučení týkající se zdraví a wellness, stejně jako předpovědi v reálném čase zaměřené na místní prostředí a zdraví

Pomáhat komunitám

  • Darovat své odměny z „Walgreens Cash“ na charitu (zvolené charitativní organizace se budou měnit, počínaje programem Full Plate Project spadajícím pod charitativní hnutí Red Nose Day pod organizací Comic Relief U.S. s cílem vymýtit dětskou chudobu)

Počínaje dneškem mohou stávající členové věrnostního programu „Walgreens Balance Rewards“ převést své členství na myWalgreens na stránce mywalgreens.com. Dosavadní členové věrnostního programu „Walgreens Balance Rewards“ mají do 31. ledna 2021 čas na registraci do myWalgreens, aby si zajistili přenesení stavu jejich věrnostního konta do nového programu. V příštích několika měsících odhalí myWalgreens další výhody pro zákazníky a pacienty.

Kliknutím sem zobrazíte tiskovou sadu pro myWalgreens, která obsahuje logo, obrázky a snímky obrazovky z aplikace.

O společnosti Walgreens

Walgreens (www.walgreens.com) je součástí divize Retail Pharmacy USA pod Walgreens Boots Alliance, Inc. (Nasdaq: WBA), globálním lídrem v oblasti maloobchodní a velkoobchodní farmacie. Cílem firmy Walgreens, jakožto nejoblíbenější americké lékárenské, zdravotnické a kosmetické společnosti, je podporovat zdraví a pohodu každé komunity v Americe. Společnost Walgreens, která provozuje více než 9 000 maloobchodních prodejen po celé Americe, Portoriku a na Amerických Panenských ostrovech, je hrdá na to, že může sloužit klientům téměř ve všech koutech USA a obsluhovat přibližně 8 milionů zákazníků denně. Lékárníci společnosti Walgreens hrají v systému zdravotní péče v USA zásadní roli poskytováním široké škály lékárenských a zdravotnických služeb. Aby společnost Walgreens co nejlépe vyhověla potřebám zákazníků a pacientů, nabízí skutečný omni-channel zážitek s platformami, spojujícími fyzický a digitální svět, které běží na nejnovějších technologiích, díky kterým poskytuje vysoce kvalitní produkty a služby v místních komunitách po celé zemi.

* Ve srovnání s hromadnými celostátními omni-channel maloobchodníky s potravinami a léky, které nabízejí vyzvednutí v obchodech zdarma.

** U poboček Walgreens, které nejsou otevřeny 24 hodin, musí být objednávky provedeny alespoň jednu hodinu před uzavřením obchodu, aby byly způsobilé. Objednávka bude jinak připravena následující pracovní den. Jakmile bude připravena k vyzvednutí, bude zákazník informován e-mailem a budou mu poskytnuty pokyny k dojezdu na místo vyzvednutí, které je v souladu s pokyny pro sociální distancování. Není zaručeno, že objednávky budou do 30 minut připraveny a objednané produkty mohou být předmětem změny nebo nahrazení v závislosti na dostupnosti produktu v době zadání objednávky. Objednávky s věkem omezenými položkami lze vyzvednout pouze v obchodě. Objednávky na předpis nejsou možné, ale lze je objednat prostřednictvím Walgreens Express®. Chcete-li najít polohu a otevírací dobu obchodu Walgreens ve vašem okolí, navštivte Walgreens.com/FindAStore.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

PR kontakt společnosti Walgreens:
Emily Hartwig-Mekstan
emily.hartwig@walgreens.com
 
PR kontakt na Walgreens Boots Alliance:
Morry Smulevitz
morry.smulevitz@walgreens.com
 
Vztahy s investory:
+1-847-315-2922
 
http://news.walgreens.com
@WalgreensNews
facebook.com/Walgreens

Contacts

PR kontakt společnosti Walgreens:
Emily Hartwig-Mekstan
emily.hartwig@walgreens.com
 
PR kontakt na Walgreens Boots Alliance:
Morry Smulevitz
morry.smulevitz@walgreens.com
 
Vztahy s investory:
+1-847-315-2922
 
http://news.walgreens.com
@WalgreensNews
facebook.com/Walgreens