TOKIO--(BUSINESS WIRE)--Shin-Etsu Chemical Co., Ltd. (hoofdkantoor: Tokio, president, Yasuhiko Saito) heeft nu een nieuw type vormgegoten siliconenrubber met een lage dichtheid ontwikkeld dat gegoten producten van lichter rubber maakt. Shin-Etsu is het eerste bedrijf in de branche dat dit soort vorm gietsiliconen rubber heeft ontwikkeld met LIMS-materialen (Liquid Injection Molding System).
De vraag naar lichtere rubberen vormproducten neemt toe op veel industriële gebieden, zoals auto’s en transportvoertuigen zoals vliegtuigen, maar ook op andere uiteenlopende gebieden, zoals draagbare apparaten, en met de ontwikkeling van lichtere producten, verdere uitbreiding van toepassingen van siliconenrubber worden verwacht.
Deze bekendmaking is officieel geldend in de originele brontaal. Vertalingen zijn slechts als leeshulp bedoeld en moeten worden vergeleken met de tekst in de brontaal, die als enige rechtsgeldig is.