Andersen Global wkracza na rynek Trynidadu i Tobago

SAN FRANCISCO--()--Andersen Global kontynuuje ekspansję na Karaibach, zawierając umowę o współpracy z kancelarią świadczącą kompleksowe usługi podatkowe Robley Baynes, zaznaczając debiut organizacji w Trynidadzie i Tobago.

Utworzona w 2018 r. kancelaria zapewnia pełny zakres usług, z uwzględnieniem kwestii podatkowych, doradczych, finansowych, korporacyjnych i zarządczych. Ta dynamiczna i innowacyjna kancelaria prowadzona przez wspólników Kendella Robleya i Mikhaila Baynesa oferuje klientom wartościowe rozwiązania ukierunkowane na udoskonalanie ich działalności i wzrost przy wykorzystaniu zasobów i doświadczenia w szeroko zakrojonej współpracy z klientami.

„Wraz z zespołem wysokiej klasy specjalistów stale dążymy do zapewniania najlepszych w swojej kategorii ukierunkowanych na klienta rozwiązań - powiedzieli Kendell i Mikhail. - Nasza współpraca z Andersen Global pozwoli nam rozwinąć nasze możliwości i zasięg globalny, przynosząc możliwości świadczenia usług globalnych o szerszym zakresie i w sposób bardziej spójny”.

„Cieszymy się z możliwości pracy z Kendallem, Mikhailem i ich zespołem w Trynidadzie i Tobago. Współpraca z kancelarią Robley Baynes wzmocni naszą zdolność do świadczenia na rzecz naszych klientów usług na najwyższym poziomie, ponieważ podzielają oni naszą wspólną wizję i stale wykazują się zaangażowaniem na rzecz dobrego zarządzania, przejrzystości i niezależności – powiedział Mark Vorsatz, przewodniczący Andersen Global i dyrektor generalny Andersen. - Posiadanie zaplecza w dziedzinie podatków i rachunkowości w regionie jest dla nas ważne, a kancelaria stanowi kamień węgielny naszej ekspansji w tym obszarze”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 5 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w ponad 179 lokalizacjach.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Megan Tsuei
Andersen Global
tel. 415-764-2700

Contacts

Megan Tsuei
Andersen Global
tel. 415-764-2700