Fundusz Akceleracyjny firmy Bentley Systems ogłasza rozpoczęcie działalności Virtuosity, nowej spółki Bentley

Nowe subskrypcje globalnego dostawcy Virtuoso łączą aplikacje firmy Bentley dotyczące infrastruktury z usługami eksperckimi.

Download

Loading media player...

The Value of a Virtuoso Subscription

EXTON, Pa.--()--Bentley Systems, Incorporated, wiodący światowy dostawca kompleksowego oprogramowania i usług w zakresie cyfrowych bliźniaków usprawniających projektowanie, budowę i eksploatację infrastruktury, ogłosił dziś, że jego Fundusz Akceleracyjny zainwestował w rozpoczęcie działalności nowej spółki Bentley - Virtuosity. Virtuosity oferuje wyłącznie subskrypcje Virtuoso, które obejmują - wraz z aplikacją do modelowania, symulacji lub budowy infrastruktury firmy Bentley - wirtualnie świadczone usługi eksperckie Virtuosity w celu przyspieszenia i usprawnienia realizacji projektów infrastrukturalnych.

Subskrypcje Virtuoso są teraz dostępne na stronie internetowej virtuosity.com i dotyczą aplikacji firmy Bentley, w tym MicroStation, OpenBridge, OpenBuildings, OpenFlows, OpenRail, OpenRoads, OpenSite, OpenTower, OpenWindPower, AutoPIPE, ContextCapture, LEGION , MOSES, PLAXIS, RAM, SACS, SoilVision, STAAD, i SYNCHRO oraz usługi w chmurze iTwin Design Review firmy Bentley. Usługi eksperckie Virtuosity, dostępne za pośrednictwem „kluczy” subskrypcji Virtuoso, obejmują szereg szkoleń i indywidualnych działań szkoleniowych, a także możliwości uczenia się i treści na żądanie, które są dostosowywane podczas użytkowania aplikacji.

Allan Murphy, dyrektor generalny firmy Virtuosity, powiedział: „Światowi specjaliści ds. infrastruktury poznali nowe możliwości współpracy online. Uważamy, że jest to idealny czas na wprowadzenie naszej komercyjnej innowacji: subskrypcji Virtuoso, która poprawia funkcjonalność aplikacji dzięki pomocy ekspertów. Gromadzimy i udostępniamy online naszą wiedzę specjalistyczną w tej dziedzinie, aby każdy specjalista ds. infrastruktury działał z pewnością wirtuoza!”

Werner Felber, partner zarządzający, Boley Geotechnick GmbH, Beratende Ingenieure, powiedział: „Dzięki subskrypcjom Virtuoso specjaliści z naszych międzynarodowych zespołów mogą skuteczniej wspierać projekty. Eksperci Virtuosity pomogą nam zachować aktualność w zakresie cyfryzacji, stale wykorzystując nowości w aplikacjach Bentley, aby zapewnić nam konkurencyjność na rynku i najlepsze wyniki dla naszych klientów.”

O Virtuosity, spółce Bentley

Virtuosity jest wyłącznym globalnym dostawcą subskrypcji Virtuoso dla aplikacji firmy Bentley do modelowania, symulacji i budowy infrastruktury. Każda subskrypcja Virtuoso - zakupiona za pośrednictwem strony internetowej virtuosity.com - w unikalny sposób łączy aplikacje z usługami ekspertów Virtuosity w celu przyspieszenia i usprawnienia realizacji projektów infrastrukturalnych.

Fundusz Akceleracyjny firmy Bentley Systems - informacje

Fundusz Akceleracyjny firmy Bentley Systems został założony w 2020 roku w celu inwestowania w nowych, rokujących uczestników otwartych ekosystemów, przyczyniających się do rozwoju cyfrowych bliźniaków infrastruktury. Fundusz Akceleracyjny firmy Bentley Systems ma na celu przyspieszenie tworzenia i obsługi cyfrowych bliźniaków oraz wspieranie technologii i innowacji, które są możliwe dzięki wspieraniu nowych przedsięwzięć, dokonywaniu inwestycji mniejszościowych oraz nabywaniu i rozwijaniu cyfrowych integratorów. Dotychczasowe inwestycje obejmują Digital Water Works, Digital Construction Works, Virtuosity i The Cohesive Companies. Santanu Das, Chief Acceleration Officer, zachęca potencjalnych uczestników ekosystemu do kontaktu na stronie www.bentleyaccelerationfund.com.

Bentley Systems — informacje

Firma Bentley Systems jest światowym liderem specjalizującym się w dostarczaniu inżynierom, architektom, geodetom, konstruktorom oraz zarządcom rozwiązań w zakresie nowoczesnego oprogramowania do projektowania, budowy i eksploatacji infrastruktury. Oprogramowanie inżynierskie i aplikacje BIM oparte na platformie MicroStation firmy Bentley oraz jej usługi cyfrowych bliźniaków oparte na rozwiązaniach w chmurze zapewniają rozwój w zakresie realizacji projektów (ProjectWise) i wydajności majątku trwałego (AssetWise) infrastruktury transportowej i innych obiektów publicznych, usług komunalnych, instalacji przemysłowych i wydobywczych oraz obiektów komercyjnych i instytucjonalnych.

Firma Bentley Systems zatrudnia ponad 3500 pracowników i generuje roczne przychody w wysokości ponad 700 milionów USD w 172 krajach. Od założenia w 1984 r. firma pozostaje w większości własnością pięciu braci Bentley. www.bentley.com

Nazwa Bentley, logo Bentley, nazwy Bentley Acceleration Fund, AssetWise, AutoPIPE, iTwin, LEGION, MicroStation, MOSES, OpenBridge, OpenBuildings, OpenFlows, OpenRail, OpenRoads, OpenSite, OpenTower, OpenWindPower, PLAXIS, ProjectWise, RAM, SACS, SoilVision, STAAD, SYNCHRO, Digital Water Works, The Cohesive Companies, Virtuosity, i Virtuoso Subscription są zastrzeżonymi lub niezastrzeżonymi znakami towarowymi bądź znakami usługowymi firmy Bentley Systems, Incorporated albo jednej z w całości należących do niej pośrednio lub bezpośrednio spółek zależnych. Wszystkie pozostałe marki i nazwy produktów są znakami towarowymi należącymi do poszczególnych właścicieli.

Contacts

Rachel Rogers
+1 415 827 7347
Rachel.Rogers@bentley.com
Follow us on Twitter:
@BentleySystems

Contacts

Rachel Rogers
+1 415 827 7347
Rachel.Rogers@bentley.com
Follow us on Twitter:
@BentleySystems