Konferencja Year in Infrastructure 2020 firmy Bentley — teraz w wersji cyfrowej!

Doroczne wydarzenie dla specjalistów w dziedzinie infrastruktury i liderów branży
odbędzie się wirtualnie — w październiku

EXTON, Pa., USA--()--firma Bentley Systems, Incorporated, czołowy światowy dostawca kompleksowego oprogramowania i usług cyfrowych bliźniaków dla projektowania, budowy i eksploatacji infrastruktury, ogłosiła dzisiaj, że jej doroczne wydarzenie poświęcone infrastrukturze, konferencja The Year in Infrastructure 2020, odbędzie się w wersji cyfrowej. Ten nowy cyfrowy format zapewni szerszej globalnej społeczności dostęp do liderów branży, możliwość nawiązywania kontaktów i dostęp do treści szkoleniowych, których oczekują uczestnicy konferencji firmy Bentley.

Wirtualna konferencja Year in Infrastructure 2020 zapewnia dodatkowo dostęp do szerokiej gamy treści istotnych dla specjalistów w dziedzinie infrastruktury w każdej roli i na każdym etapie cyklu życia infrastruktury. Najważniejsze punkty programu to:

Oceny na żywo: Year in Infrastructure 2020 — prezentacje finalistów konkursu — 5–16 października

Finaliści konkursu Year in Infrastructure, wybrani przez niezależne panele jury składające się z ekspertów branżowych, od 5 października będą prezentować swoje projekty sędziom. To Twoja szansa, aby usłyszeć ludzi odpowiedzialnych za najbardziej niezwykłe projekty infrastrukturalne tego roku, którzy opowiedzą o tym, jak wykorzystali postępy w cyfryzacji do osiągnięcia znakomitych rezultatów.

Year in Infrastructure 2020 Perspektywa zarządu — 20–21 października

Do Grega Bentleya, dyrektora generalnego firmy Bentley Systems, dołączą czołowi dyrektorzy ds. infrastruktury w celu preprowadzenia interaktywnej dyskusji na temat stojących przed nimi wyzwań związanych z wytrzymałością oraz sposobów radzenia sobie z tymi wyzwaniami poprzez zastosowanie technologii cyfrowych.

Keith Bentley, założyciel i dyrektor ds. technologii, omówi otwartą strategię firmy Bentley dotyczącą cyfrowych bliźniaków. Do Keitha dołączą inni wiodący liderzy z branży, którzy pomyślnie wdrożyli usługi cyfrowych bliźniaków w celu realizacji projektów i podnoszenia wydajności majątku trwałego.

TwinTalks — premiera — 20 października

Cyfrowe bliźniaki infrastruktury zajmą czołowe miejsce na tegorocznej konferencji. Dołącz do liderów branży moderujących sześć forum branżowych TwinTalk i badających zastosowanie cyfrowych bliźniaków dla cyfrowych miast, projektowania i budowy, cyfrowych instalacji przemysłowych, zakładów energetycznych, kolei i transportu oraz dróg i mostów. Posłuchaj interaktywnych dyskusji panelowych z wiodącymi liderami branży i biznesu i odkryj fascynujące możliwości, jakie cyfrowe bliźniaki stwarzają dla każdego z tych kluczowych sektorów infrastruktury. Pierwsze TwinTalks, które odbędą się 20 października, to pierwszy etap trzyczęściowej serii, a drugą i trzecią część zaplanowano na połowę listopada.

Ceremonia wręczenia nagród Year in Infrastructure 2020 — 21 października

Po wielu miesiącach obrad jury, laureaci konkursu Year in Infrastructure 2020 zostaną ogłoszeni podczas globalnej transmisji na żywo. Nie przegap tego wydarzenia nazywanego „Oscarami infrastruktury”.

Sesje ACCELERATE — 27 października i później

Kadra kierownicza ds. produktów firmy Bentley — Dustin Parkman (realizacja projektów), Robert Mankowski (cyfrowe miasta), Ken Adamson (integracja projektów) i Alan Kiraly (wydajność majątku trwałego i sieci) wraz z zespołami kierowniczymi omówią najnowsze osiągnięcia dotyczące aplikacji i usług w chmurze firmy Bentley. Sesje te rozpoczną wielotorowy program obejmujący ponad 100 sesji ACCELERATE, które potrwają do listopada. Sesje ACCELERATE obejmą dyskusje panelowe i interaktywne demonstracje ekspertów firmy Bentley i użytkowników dotyczące najnowszych osiągnięć w zakresie produktów, innowacji i najlepszych praktyk w dziedzinie cyfrowych procesów pracy.

Dowiedz się więcej o konferencji Year in Infrastructure 2020

Dołącz do nas w sieci podczas wirtualnej konferencji Year in Infrastructure 2020 i ucz się od innych specjalistów, ekspertów branżowych i innowatorów, którzy podzielą się sukcesami swoich cyfrowych bliźniaków infrastruktury. Zarejestruj się, aby otrzymywać aktualizacje — https://yii.bentley.com.

Bentley Systems — informacje

Firma Bentley Systems jest światowym liderem specjalizującym się w dostarczaniu inżynierom, architektom, geodetom, konstruktorom oraz zarządcom rozwiązań w zakresie nowoczesnego oprogramowania do projektowania, budowy i eksploatacji infrastruktury. Oprogramowanie inżynierskie i aplikacje BIM oparte na platformie MicroStation firmy Bentley oraz jej usługi cyfrowych bliźniaków oparte na rozwiązaniach w chmurze zapewniają rozwój w zakresie realizacji projektów (ProjectWise) i wydajności majątku trwałego (AssetWise) infrastruktury transportowej i innych obiektów publicznych, usług komunalnych, instalacji przemysłowych i wydobywczych oraz obiektów komercyjnych i instytucjonalnych.

Firma Bentley Systems zatrudnia ponad 3500 pracowników i generuje roczne przychody w wysokości ponad 700 milionów USD w 172 krajach. Od założenia w 1984 r. firma pozostaje w większości własnością pięciu braci Bentley. www.bentley.com

Nazwa Bentley, logo Bentley, AssetWise, MicroStation i ProjectWise są zastrzeżonymi lub niezastrzeżonymi znakami towarowymi bądź znakami usługowymi firmy Bentley Systems, Incorporated albo jednej z w całości należących do niej pośrednio lub bezpośrednio spółek zależnych. Wszystkie pozostałe marki i nazwy produktów są znakami towarowymi należącymi do poszczególnych właścicieli.

Contacts

Christine Byrne
+1 203 805 0432
Christine.Byrne@bentley.com
Follow us on Twitter:
@BentleySystems

Contacts

Christine Byrne
+1 203 805 0432
Christine.Byrne@bentley.com
Follow us on Twitter:
@BentleySystems