Společnost Smiths Medical oznámila spolupráci na aplikaci aliance výrobců ventilátorů Ventilator Training Alliance

Ventilator Training Alliance App (Photo: Business Wire)

Minneapolis--()--Společnost Smiths Medical dnes oznámila, že se připojila k několika dalším světovým výrobcům ventilátorů v alianci Ventilator Training Alliance (VTA), která podporuje přední poskytovatele zdravotnického vybavení, aby měli přístup k centrálnímu datovému skladu, kde jsou shromážděny informace o používání ventilátorů. Obsah lze nalézt v mobilní aplikaci řízené společností Allego.

„Společnost Smiths Medical je pyšná na to, že může být součástí aliance VTA a nabídnout informace o používání našich ventilátorů prostřednictvím aplikace Allego,“ řekl Jeffrey Hohn, vice prezident divize globálních produktů, obchodní dokonalosti, strategie, marketingu a reklamy společnosti Smiths Medical. „Základem naší mise je zlepšování zdravotní péče na celém světě. Během tohoto kritického období chápeme, že profesionální zdravotníci potřebují mít k dispozici informace o ventilátorech a díky aplikaci mohou poskytnout pacientům správnou péči rychle.“

Aplikace VTA spojí lékaře, sestry a další zdravotníky z oblasti respiračních chorob se zdroji informací pro použití ventilátorů od firem sdružených v alianci. Součástí aplikace jsou instruktážní videa, příručky a pokyny pro řešení problémů, které jsou velmi důležité pro léčbu pacientů, kteří trpí respiračními problémy v souvislosti s onemocněním COVID-19.

Ventilátory hrají klíčovou roli v péči o pacienty, kteří vyžadují podporu dýchání v důsledku závažných onemocnění, jako je například COVID-19. Rychlý a jednoduchý přístup k informacím o ventilátorech by mohl mít přímý dopad na zdraví pacientů v průběhu krize COVID-19.

Obsah aplikace VTA lze sledovat na zařízeních s operačními systémy iOS a Android a to dokonce i tam, kde je slabý nebo dokonce žádný přístup k Wi-Fi nebo z intrenetového prohlížeče. Aplikace přináší profesionálním zdravotníkům verzi se skrytými titulky v několika jazycích a audio na pozadí při provádění více úkonů najednou.

Jak se dostanete k datovému skladu Ventilator Training Alliance Hub

Aplikace je poskytována profesionálním zdravotníkům zdarma. Pokud si chcete stáhnout aplikaci Ventilator Training Alliance, navštivte obchod Apple App Store nebo Google Play store, nebo najdete hub na jakémkoli vyhledávači.

Video o aplikaci VTA si můžete prohlédnout na odkazu video overview.

O alianci Ventilator Training Alliance

Aliance Ventilator Training Alliance poskytuje knihovnu zdrojů informací o školeních a produktech pro profesionální zdravotníky. Byla vytvořena na základě spolupráce výrobců ventilátorů, jako například společností Dräger, GE Healthcare, Getinge, Hamilton Medical, Medtronic, Nihon Kohden, Smiths Medical, a Philips, a v jejím čele stojí společnost Allego, centrální datový sklad přes mobil umožňuje bezplatný přístup k instruktážním videím, návodům k použití a dalším školícím materiálům k vybavení, které je velmi důležité pro lékaře, kteří pomáhají léčit pacienty s respiračními problémy v souvislosti s onemocněním COVID-19.

Pokud jste výrobcem ventilátorů a chcete se připojit k alianci, prosím zašlete svůj požadavek na adresu: VTA-Join@allego.com.

O společnosti Smiths Medical

Přední poskytovatel speciálních zdravotnických prostředků a vybavení pro světové trhy se zaměřením ¬na dodávky léčiv, produktů pro život zachraňující péči a trh s bezpečnostními zařízeními. Další informace naleznete na stránkách www.smiths-medical.com.

O společnosti Smiths Group

Globální technologická společnost, která působí již téměř 170 let, dodává produkty a služby pro zdravotnické technologie, bezpečnost a obranu, průmysl, energetiku, výzkum vesmíru a komerční kosmický segment na celém světě. Společnost Smiths Group plc zaměstnává kolem 23 000 lidí ve více než 50 zemích a její akcie se obchodují na Londýnské burze cenných papírů. Další informace naleznete na stránkách www.smiths.com.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Kontakt pro média společnosti Smiths Medical
Email : media.relations@smiths-medical.com
nebo Vanessa Krier na tel : 763-383-3299.

Contacts

Kontakt pro média společnosti Smiths Medical
Email : media.relations@smiths-medical.com
nebo Vanessa Krier na tel : 763-383-3299.