Společnost Walton vyplatila investorům částku 21,3 milionu kanadských dolarů

Phoenix--()--Walton, společnost zabývající se správou majetku a investicemi do realit, s potěšením oznamuje, že v dubnu schválila vyplacení celkové částky 21.315.034 kanadských dolarů investorům ze zakoupených cenných papírů svých sesterských společností Roll-Up Corporation (RUC), McConachie Asset Management Corporation, U.S. Dollar 1 Corporation, U.S. Dollar 2 Corporation a WIGI Restructured Bond Corporation.

Již 24. dubna 2020 firma vyplatila akcionářům společnosti Roll-Up Corporation (RUC) částku 8,3 milionu kanadských dolarů. Správcovským subjektem společnosti RUC je firma Walton Global Investments, Ltd. Společnost RUC vznikla sloučením 132 pozemkových projektů a vlastní podíly na pozemcích o výměře vyšší než 87 km čtverečních v Kanadě a Spojených státech amerických. Firma RUC má více než 27 tisíc akcionářů.

Firma McConachie Asset Management Corporation, správcovská společnost skupiny Walton, vyplatila dne 30. dubna 2020 celkovou částku 5.515.035 kanadských dolarů držitelům svých dluhopisů. V této částce jsou jak splátky jistiny, tak úroků. McConachie je rezidenční developerský projekt v Edmontonu v kanadské provincii Alberta, kde firma Walton zastává funkci projektového manažera. V loňském roce firma Wlaton dokončila všechny hlavní stavební práce a prodala všechny parcely podle smlouvy. Firma Walton i nadále pečlivě sleduje dopady pandemie COVID-19 a její možný vliv na své developerské projekty.

4. dubna 2020 firma Walton vyplatila celkem 924.999,97 kanadských dolarů držitelům cenných papírů společnosti U.S. Dollar 1 Corporation a 274.999,94 kanadských dolarů držitelům cenných papírů společnosti U.S. Dollar 2 Corporation.

A konečně dne 5. května 2020 firma WIGI Restructured Bond Corporation (WIGI RBC) vyplatila držitelům svých cenných papírů celkem 6.300.000 kanadských dolarů, což je vůbec první výplata od této společnosti.

“Těchto 5 sesterských subjektů firmy Walton dosáhlo k začátku roku 2020 skvělých výsledků, a tak jsme našim investorům mohli tyto částky vyplatit. I nadále pečlivě sledujeme dopady COVID-19 a snažíme se prostřednictvím naší jedinečné exitové strategie vyplácet co nejvíce transakcí. Způsob, kterým firma Walton nabízí své služby v oblasti správy majetku, představuje pro investory a stavebníky skvělou příležitost a těšíme se na dokončení dalších transakcí v roce 2020,“ řekl Bill Doherty, generální ředitel skupiny Walton Group.

O společnosti Walton

Walton je přední soukromá nadnárodní realitní společnost, která se již více než 40 let zabývá investicemi do realit, pozemků a správou majetku. Firma pro své investory a partnery spravuje realitní projekty v Severní Americe v celkové hodnotě 3,8 miliardy dolarů. Společnost Walton vlastní a spravuje pozemky o výměře více než 420 kilometrů čtverečních ve Spojených státech a Kanadě. Mezi hlavní sesterské společnosti skupiny Walton Group, mimo jiné, patří Walton Global Holdings, Walton International Group a Walton Development and Management. Další informace najdete na webové stránce Walton.com.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

KONTAKT PRO MÉDIA:
Jennifer Whittle
LAVIDGE
480-236-2761
Jwhittle@lavidge.com

Contacts

KONTAKT PRO MÉDIA:
Jennifer Whittle
LAVIDGE
480-236-2761
Jwhittle@lavidge.com