Andersen Global debiutuje w Mauretanii i kontynuuje ekspansję na rynku zachodnioafrykańskim

SAN FRANCISCO--()--Andersen Global kontynuuje ekspansję na rynku afrykańskim dzięki nawiązaniu współpracy z pierwszą kancelarią z Mauretanii - Chinguity Law z siedzibą w Nawakszucie.

Chinguity Law to kancelaria świadcząca kompleksowe usługi prawne od momentu założenia w roku 2009, zrzeszająca ponad sześciu prawników działających na terytorium całego kraju. Kancelaria posiada dwie siedziby w Nawakszucie i świadczy usługi w zakresie porad prawnych na rzecz osób prywatnych, małych i średnich firm oraz międzynarodowych korporacji. Obszar działalności kancelarii obejmuje wiele gałęzi prawa, w tym prawo rodzinne, gospodarcze, pracy, bankowość i finanse, prawo spółek i ubezpieczenia.

„Obsługa klienta to nasz priorytet, dlatego praca ze specjalistami, którzy podzielają naszą wizję, jest dla nas bardzo ważna - powiedział partner zarządzający Boumiya Hamoud. - Nawiązanie współpracy z Andersen Global sprawi, że nasi klienci będą mogli wybierać z jeszcze bardziej wszechstronnej oferty usług oraz przyczyni się do zwiększania naszej zdolności do świadczenia usług najwyższej jakości, zarówno w regionie, jak i na całym świecie”.

Mark Vorsatz, przewodniczący Zarządu Andersen Global i dyrektor generalny spółki Andersen dodaje: „Boumiya i jego zespół wykazują się niezwykłą pasją w zakresie zarządzania i odegrają znaczącą rolę w naszej strategii ekspansji na rynek afrykański, ponieważ są pierwszym podmiotem, z którym podjęliśmy współpracę w tym państwie. Współpraca ta nada nowy wymiar naszej obecności w Afryce Zachodniej. Naszym zamiarem jest kontynuacja ekspansji i zwiększenie naszego zasięgu na kontynencie, co będzie możliwe dzięki nawiązywaniu współpracy z podobnymi kancelariami, które wyznają te same wartości, co my i podzielają naszą wizję”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia niemal 5 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w ponad 168 lokalizacjach.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Megan Tsuei
Andersen Global
tel. 415-764-2700

Contacts

Megan Tsuei
Andersen Global
tel. 415-764-2700