Premiera serialu oryginalnego Amazona "Regular Heroes", który opowiada o odważnej postawie osób z pierwszej linii frontu walki z COVID-19, już 8 maja

Ośmioodcinkowy serial dokumentalny ze specjalnym udziałem Alicii Keys w odcinku premierowym.

Nowe odcinki przedstawiające kolejnych bohaterów, którzy zmieniają na lepsze życie społeczności lokalnych w Stanach Zjednoczonych, dostępne co tydzień na Prime Video.

ZDJĘCIA

PIERWSZY FRAGMENT SERIALU

CULVER CITY, Kalifornia--()--"Regular Heroes" to ośmioodcinkowy serial dokumentalny poświęcony trudowi i poświęceniu niektórych z najszlachetniejszych ludzi, którzy robią wszystko, aby wspierać swoje społeczności podczas kryzysu związanego z COVID-19. Serial pojawi się w serwisie Amazon Prime Video w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie i Australii w piątek 8 maja. Oprócz zwrócenia uwagi na niestrudzoną pracę bohaterów i ich działania w miastach takich jak m.in. Nowy Jork, Los Angeles, Nowy Orlean, Chicago i Seattle serial będzie dla tych osób źródłem wsparcia w formie m.in. darowizn produktów i usług, aby mogły one pomagać potrzebującym w swoim otoczeniu, przekazując otrzymane wsparcie dalej. Nowe odcinki "Regular Heroes" będą pojawiać się w serwisie w każdy piątek. We wszystkich pozostałych krajach, w których działa Amazon Prime Video, serial będzie miał premierę 12 maja br.

W odcinku premierowym "Regular Heroes" wystąpi pochodząca z Nowego Jorku piętnastokrotna zdobywczyni nagrody Grammy, wokalistka, producentka i autorka Alicia Keys, aby opowiedzieć historię Trevora Henry'ego, Burnella Cotlona i Atheny Hayley, którzy poświęcają się dla swoich rodzin i społeczności. Ponadto w serialu pojawi się nowa, poruszająca piosenka Alicii zatytułowana "Good Job". Zapowiedzi dalszych odcinków z udziałem artystów i bohaterów pojawią się w późniejszym terminie.

"Ten serial jest niesamowity!!! Niezwykle szczery i autentyczny! Cieszy mnie fakt, że serial nie tylko będzie formą wsparcia, ale również zwróci uwagę widzów na niesamowitych ludzi, takich jak Trevor, Burnell i Hayley. To dla nich codziennie o 19 w Nowym Jorku wyrażamy swoje uznanie oklaskami. To są właśnie Bohaterzy. To dla mnie zaszczyt, że mogę ich uczcić" – powiedziała Alicia.

"Jesteśmy bardzo dumni z możliwości uhonorowania osób, które robią tak wiele, aby zmieniać na lepsze życie ludzi w swoim otoczeniu. Inspiracją do powstania serialu byli ludzie, którzy każdego dnia w roku dają z siebie bardzo wiele dla innych, szczególnie teraz, w tym trudnym czasie. Są oni dla nas prawdziwym wzorem i nie możemy się doczekać, kiedy opowiemy ich historie widzom Prime Video na świecie" – powiedziała Jennifer Salke, szefowa Amazon Studios.

Odcinek pierwszy (8 maja 2020 r.): "A New Type of Hero (Nowy rodzaj bohatera)" ze specjalnym udziałem Alicii Keys. Występują:

TREVOR HENRY (NOWY JORK)

Trevor Henry, urodzony i wychowany na Bronksie, mąż i ojciec czwórki dzieci, pracuje jako starszy specjalista ds. zaopatrzenia w szpitalu chirurgii specjalistycznej HSS (Hospital for Special Surgery).Trevor spędza każdy dziesięciogodzinny dzień pracy, wspierając lekarzy i pielęgniarki opiekujących się najciężej chorymi pacjentami z COVID-19 hospitalizowanymi na oddziale. Po pracy Trevor pomaga swoim dzieciom w lekcjach i dzieli się opieką nad nimi z żoną, która również pracuje w systemie zmianowym, także wykonując ważną pracę w innym szpitalu w Nowym Jorku.

BURNELL COTLON (NOWY ORLEAN)

Przez ostatnie 10 lat Burnell Cotlon był ważnym członkiem społeczności dzielnicy Nowego Orleanu Lower 9th Ward. Po tym, jak huragan Katrina zniszczył wszystkie działające firm w okolicy, Burnell zainwestował oszczędności całego życia w sklep spożywczy "Burnell’s 9th Ward Grocery.” Prowadząc jedyny sklep spożywczy w promieniu 5 mil, Burnell stale zaopatruje swoich klientów, których dotknęły masowe zwolnienia, także ofiarowując żywność osobom potrzebującym. Jego życiową misją jest wyrównanie dysproporcji między dzielnicą Lower 9th Ward a resztą Nowego Orleanu.

ATHENA HAYLEY (LOS ANGELES)

Po wyjściu z bezdomności Athena Hayley, która woli, aby ludzie zwracali się do niej po nazwisku, wyznaczyła sobie misję pomagania innym, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji. Hayley nigdy się nie poddawała, a kiedy udało jej się pokonać bezdomność, wynajęła salon w swoim mieszkaniu, aby związać koniec z końcem i odłożyć pieniądze na założenie fundacji “Love My Neighbor Foundation”. W ciągu ostatnich pięciu lat Hayley była przykładem życia rodzinnego dla mieszkańców cieszącej się złą sławą dzielnicy Skid Row, a za pośrednictwem swojej organizacji pomaga potrzebującym, zapewniając im wyżywienie i odzież.

W serialu "Regular Heroes" wystąpią osoby, które zmieniają oblicze swoich miast i społeczności, będąc przedstawicielami różnych profesji, m.in. pracownikami opieki zdrowotnej i ratownictwa, pracownikami sklepów spożywczych, rolnikami, kierowcami autobusów, pracownikami dostawy, służb sanitarnych czy policjantami. Jeśli jesteś osobą, która z nadzwyczajnym zaangażowaniem działa dla dobra swojej społeczności lub znasz kogoś takiego, wejdź na Regular-Heroes.com, aby dokonać zgłoszenia.

Serial "Regular Heroes" jest produkowany przez Amazon Studios we współpracy z Philymack, TyTy & Jay Brown Productions i MGM’s Big Fish Entertainment. Producentami wykonawczymi są Philip McIntyre, John Lloyd Taylor, Laurence "Jay" Brown, Tyran "Ty Ty" Smith, Dan Cesareo, Lucilla D’Agostino i Jordana Starr.

Prime Video

Amazon Prime Video oferuje ogromną kolekcję filmów w wersji cyfrowej – dostępnych na praktycznie każdym urządzeniu.

  • Oferta Prime Video: Oglądaj tysiące popularnych filmów i programów telewizyjnych, w tym nagradzanych oryginalnych produkcji Amazon i innych programów dostępnych wyłącznie w serwisie, programów sportowych i wiele innych. Warto zwrócić uwagę chociażby na wyróżnione nagrodą Emmy seriale "Fleabag" i "Wspaniała pani Maisel", "Jack Ryan", "Late Night" z Mindy Kaling, "Guava Island" z Donaldem Gloverem, nominowane do Oscara „The Big Sick”, „Troop Zero”, „The Boys, Homecoming”, „Thursday Night Football” oraz licencjonowane i samodzielnie publikowane treści, dostępne w ponad 240 krajach i terytoriach na świecie (oferty i tytuły różnią się w zależności od lokalizacji).
  • Prime Video Channels: Abonenci pakietu Prime mają możliwość dodawania kanałów telewizyjnych, takich jak HBO, Cinemax, STARZ, SHOWTIME, CBS All Access, NBA League Pass i MLB.tv — bez konieczności pobierania dodatkowych aplikacji i podłączania telewizji kablowej. Wystarczy zapłacić za kanały, które chcemy oglądać. W każdej chwili można z nich zrezygnować. Pełną listę kanałów można zobaczyć na stronie amazon.com/channels.
  • Kup lub wypożycz: Ciesz się najnowszymi filmami pełnometrażowymi dostępnymi do wypożyczenia lub kupienia oraz całymi sezonami bieżących programów telewizyjnych z opcją zakupu, korzystając ze specjalnych ofert tylko dla użytkowników Prime.
  • Natychmiastowy dostęp: Oglądaj w domu lub w dowolnym miejscu, wybierając spośród setek kompatybilnych urządzeń. Streamuj bezpośrednio z sieci lub korzystając z aplikacji Prime Video na smartfonie, tablecie, dekoderze, konsoli gier lub niektórych telewizorach smart tv. Pełna lista kompatybilnych urządzeń znajduje się na stronie amazon.com/howtostream.
  • Jeszcze silniejsze wrażenia: Czerp maksimum przyjemności z oglądania treści w standardzie 4K Ultra HD i HDR. Dowiedz się więcej na temat ulubionych filmów i programów telewizyjnych, korzystając z ekskluzywnej funkcji X-Ray powiązanej z serwisem IMDb. Niektóre filmy można ściągnąć na urządzenia mobilne, by móc je później obejrzeć offline.

Prime Video to tylko jedna z wielu korzyści z posiadania abonamentu Prime – zaliczają się do nich ekspresowa bezpłatna dostawa milionów produktów dostępnych na Amazon.com, nieograniczona przestrzeń do przechowywania zdjęć, specjalne oferty i zniżki, a także dostęp do wolnej od reklam muzyki i ebooków na Kindle. Abonament Prime można wykupić lub bezpłatnie wypróbować na stronie amazon.com/prime.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

KONTAKT W CELACH PROMOCYJNYCH:
Amazon Studios:
Kristen Hall
e-mail: Kristen.Hall@AmazonStudios.com

Philymack:
Alexis Rasten
e-mail: Alexis@Philymack.com

Big Fish Entertainment:
Leslie Oren, Babygrande PR
e-mail: leslie@babygrandepr.com

Contacts

KONTAKT W CELACH PROMOCYJNYCH:
Amazon Studios:
Kristen Hall
e-mail: Kristen.Hall@AmazonStudios.com

Philymack:
Alexis Rasten
e-mail: Alexis@Philymack.com

Big Fish Entertainment:
Leslie Oren, Babygrande PR
e-mail: leslie@babygrandepr.com