„Szczęście trwa” dla fanów Jonas Brothers dzięki premierze nowego filmu dokumentalnego, dostępnego od piątku 24 kwietnia 2020 r. tylko na platformie Amazon Prime Video

„Happiness Continues: A Jonas Brothers Concert Film” („Szczęście trwa: film koncertowy Jonas Brothers”) to relacja z koncertów i wyjątkowa okazja do obejrzenia zza kulis wyprzedanej trasy „Happiness Begins” braci Jonas.

Obejrzyj zwiastun

Happiness Continues: A Jonas Brothers Concert Film (Photo: Amazon Studios)

CULVER CITY, Kalifornia--()--Już w piątek 24 kwietnia, tylko na platformie Amazon Prime Video, w przeszło 200 krajach i terytoriach na całym świecie odbędzie się premiera „Happiness Continues: A Jonas Brothers Concert Film”. Film pozwala zajrzeć za kulisy w całości wyprzedanej trasy koncertowej „Happiness Begins” z 2019 r. w wykonaniu nominowanego do nagrody GRAMMY tria Jonas Brothers, którego płyty kilkukrotnie pokrywały się platyną. 

- Materiały okładkowe: LINK
- Zobacz zwiastun filmu „Happiness Continues” TUTAJ.

Kontynuując podróż rozpoczętą zeszłorocznym filmem dokumentalnym Amazon Original „Szukając szczęścia” („Chasing Happiness”), film „Happiness Continues” prezentuje koncerty zespołu z perspektywy artystów, oferując wyjątkowy wgląd w życie w trasie braci Jonas. W produkcji znajdziemy także wykonania takich uwielbianych hitów, jak „Burnin’ Up”, „S.O.S.” i „Year 3000” oraz muzykę z zeszłorocznego albumu „Happines Begins”, który nie schodził z pierwszych miejsc list przebojów, w tym przeboju „Sucker”, który szturmem wdarł się na szczyt listy Billboard. „Happiness Continues” pozwala widzom znaleźć się pod samymi scenami wypełnionych fanami aren koncertowych w Miami, Vancouver i Meksyku, ale również w niewielkiej sali Cobra Lounge w Chicago, gdzie muzycy wystąpili po raz pierwszy od 12 lat. Film pozwala fanom przyjrzeć się życiu w trasie Nicka, Joego i Kevina, którzy starają się odnaleźć równowagę pomiędzy światem muzyki, a relacjami między sobą i w swoich nowych rodzinach.

„Happiness Continues” został wyprodukowany przez Philymack i Amazon Studios we współpracy z Polygram Entertainment i Federal Films. Producentami wykonawczymi są Phil McIntyre, John Lloyd Taylor, Monte Lipman, Wendy Goldstein i Baz Halpin. Film wyreżyserował Anthony Mandler, który, obok Kim Bradshaw i Neda Doyle’a, jest także jego producentem w ramach swojej firmy produkcyjnej Black Hand Cinema.

Po sześciu latach przerwy od grania muzyki, Jonas Brothers powrócili z przytupem w 2019 r., wydając niespodziewanie singiel „Sucker”, który znalazł uznanie wśród krytyków i odniósł ogromny sukces. Zanim zdobył status podwójnej platyny, singiel zadebiutował na pierwszym miejscu listy przebojów Billboard’s Hot 100 jako pierwsza piosenka Jonas Brothers, która dotarła tak wysoko i pierwszy debiut na szczycie tej listy wśród zespołów w XXI wieku. Później bracia wystąpili w filmie Amazon Original „Szukając szczęścia”, dokumentującym ich triumfalny powrót do świata muzycznego. Wydany następnie album „Happiness Begins” stał się trzecim w ich dorobku, który od razu trafił na szczyty list przebojów, a w końcu pokrył się platyną (Republic Records). Przez cały rok zespół był na fali wznoszącej, o czym świadczy wyprzedanie wszystkich 1,2 mln biletów w ramach trasy koncertowej „Happiness Begins Tour”.

Jonas Brothers w mediach społecznościowych:
http://instagram.com/jonasbrothers,
http://twitter.com/jonasbrothers,
https://www.facebook.com/JonasBrothers,
https://www.youtube.com/user/JonasBrothersMusic.

Amazon Prime Video w mediach społecznościowych:
Hashtag: #HappinessContinues,
Twitter: @PrimeVideo,
Instagram/Facebook: @AmazonPrimeVideo.

„Happiness Continues” dostępny jest na całym świecie wyłącznie na platformie Prime Video w ponad 200 krajach i terytoriach.

Klienci, którzy nie mają jeszcze konta na platformie Prime, mogą się zarejestrować i rozpocząć bezpłatny okres próbny na stronie www.amazon.com/prime.

Zobacz listę wszystkich urządzeń zgodnych z Prime Video: www.amazon.com/howtostream.

Federal Films:

Federal Films to nowa jednostka w obrębie Republic Records, która nawiązała strategiczne partnerstwo z Polygram Entertainment należacym do Universal Music Group.

Polygram Entertainment

Polygram Entertainment produkuje filmy i programy telewizyjne, które pozwalają poznać historie i perspektywy twórców muzycznych oraz wydarzeń ze świata muzyki i kultury będące punktem odniesienia dla całych pokoleń. Jako partner Universal Music Group, światowego lidera w dziedzinie rozrywki muzycznej, Polygram zajmuje się tworzeniem, produkcją, finansowaniem i dystrybucją filmów dokumentalnych oraz fabularnych dla fanów muzyki z całego świata, niezależnie od ich wieku i preferencji gatunkowych.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Więcej informacji o Jonas Brothers:

Marisa Bianco // Republic Records
e-mail: Marisa.Bianco@umusic.com

Alexis Rasten // Philymack
e-mail: alexis@philymack.com

Kontakt dla mediów z Amazon Studios:
Alana Russo
e-mail: alana.russo@amazonstudios.com

Brooke James
e-mail: brooke.james@amazonstudios.com

Contacts

Więcej informacji o Jonas Brothers:

Marisa Bianco // Republic Records
e-mail: Marisa.Bianco@umusic.com

Alexis Rasten // Philymack
e-mail: alexis@philymack.com

Kontakt dla mediów z Amazon Studios:
Alana Russo
e-mail: alana.russo@amazonstudios.com

Brooke James
e-mail: brooke.james@amazonstudios.com