Genome vabastab kõik madala riskiga firmad teenustasudest, toetusavaldusena COVID-19 pandeemia ajal

VILNIUS, Lithuania--()--Leedu finantstehnoloogia firma Genome, mis toimib finantsökosüsteemina eraisikute ja ettevõtete jaoks, teatas täna olulisest uuendusest. Genome avaldab toetust kõigile firmadele, millel on e-kaubandusele üle minnes raskusi füüsiliste kaupade jaekaubandusega. Finantstehnoloogiafirma avab kõigi madala riskiga ettevõtete jaoks, mis Genome’i juba kasutavad ja ka uute madala riskiga ettevõtete jaoks ärikonto tasuta ja lisaks sellele, tühistab järgmiseks kolmeks kuuks kõik kuised teenustasud. See tähendab, et äriomanikud saavad oma äri täiel hool käima lüüa isegi kiiremini, kui enne pandeemiaolusid.

Pakkumine toob suurt tulu äridele sektorites nagu toitlustusteenused, lelud, elektroonikakaubad, kodumasinad ja meelelahutussüsteemid, haridusplatvormid jne. Genome API-d on kerge lõimida ja müüjakonto avamine ning ka kõik teised teenused on täielikult veebipõhised, mistõttu saab hakata makseid klientidelt vastu võtma loetud päevade jooksul ilma, et peaks minema füüsilisse panka. Äriomanikud saavad avada ärikonto, müüjakonto, lõimida API, võtta vastu makseid ja lõigata tulu otsemaksetest — seda kõike kodust lahkumata

Kes saab seda taotleda? Genome teatas, et kõik praegused madala riskida ärikliendid vabastatakse kõigist kuistest kontotasudest, seega kui te olete üks neist, ei ole teil vaja ise midagi teha. Kui te plaanite liituda Genome’iga ja taotleda ärikonto avamist, tehke kindlaks, kas teie tööstusharu peetakse madala riskiga olevaks ja sama kehtib ka riigi puhul, kus te registreeritud olete. Seda saab kontrollida Genome’i veebilehelt. Pidage silmas, et eritingimused ei kehti kõrge riskiga firmadele. Rohkem infot leiab nende kodulehel hinnakirjast.

Genome on 2018. aastal asutatud Leedu Keskpanga litsentsiga elektrooniline rahaasutus. Genome spetsialiseerub veebipõhistele finantsteenustele eraisikute ja ettevõtete jaoks: ettevõtte loomine, arveldus- ja müüjakontod koos pühendatud IBAN-iga, SEPA ja SWIFT ülekannete pakkumine koos valuutavahetuse võimalusega ja ka krediitkaardi ja kõigi teiste alternatiivsete makselahendustega tehtud maksete töötlemine. Täpsem info on saadaval nende kodulehel.

Selle teadaande originaaltekst on ametlik ja kaitstud autoriõigusega. Tõlge on tehtud vaid mugavusotstarbel. Teksti kasutamisel tuleb viidata originaaltekstile, kuna vaid see on õiguslikult kehtiv.

Contacts

Daumantas Barauskas, COO
email -  info@genome.eu
Ph. +37052412667

Contacts

Daumantas Barauskas, COO
email -  info@genome.eu
Ph. +37052412667