Koronavīrusa pandēmijas laikā Genome atceļ kontu apkalpošanas nodevas zema riska uzņēmumiem

VILNIUS, Lithuania--()--Lietuvas finanšu tehnoloģiju uzņēmums Genome, kas pārvalda finanšu ekosistēmu gan privātām, gan uzņēmumu vajadzībām, šodien publiskojis svarīgus jaunumus. Genome sniedz atbalstu visiem uzņēmumiem, kuri saskarsies ar grūtībām fizisku preču mazumtirdzniecībā, tiem pārslēdzoties uz elektronisko tirdzniecību. Visiem zema riska uzņēmumiem, kas jau sadarbojas ar Genome, kā arī jauniem zema riska klientiem finanšu tehnoloģiju kompānija bez maksas atvērs uzņēmuma kontu un uz trim mēnešiem atcels ikmēneša kontu apkalpošanas nodevas. Tādējādi uzņēmumu īpašnieki spēs uzsākt un veikt savu uzņēmējdarbību pat ātrāk nekā pirms šīs pandēmijas.

Šis piedāvājums sniegs ievērojamu atbalstu tādiem uzņēmumiem kā pārtikas produktu, rotaļlietu, elektronisko un mājsaimniecības preču, izklaides sistēmu tirgotāji, kā arī izglītības platformu sniedzēji utt. Genome API ir viegli integrējams un tirgotāja konta atvēršana, kā arī citi pakalpojumi tiek pilnībā veikti tiešsaistē, tādējādi jūs vien dažu dienu laikā varat sākt pieņemt savu klientu maksājumus savā mājaslapā un nav nepieciešamības doties uz banku. Uzņēmuma īpašnieks var atvērt savu uzņēmuma bankas kontu, tirgotāja kontu, integrēt API, saņemt maksājumus un gūt labumu no tiešām izmaksām - to visu paveicot savās mājās.

Kas var pieteikties? Genome paziņojis, ka visiem esošajiem zema riska biznesa klientiem tiks atceltas visas ikmēneša konta uzturēšanas nodevas. Tāpēc, ja jūs esat viens no tiem, no jūsu puses nav nepieciešamas nekādas darbības. Ja jūs plānojat pievienoties Genome un pieteikties uzņēmuma kontam, pārliecinieties, ka nozare, kurā jūs darbojaties, ir klasificēta kā zema riska sektors un uzņēmuma reģistrācijas valsts arī noteikta kā zema riska. To iespējams pārbaudīt Genome mājaslapā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka īpaši nosacījumi uzņēmumiem, kas darbojas augsta riska sektoros, netiek piemēroti. Lai iegūtu papildu informāciju, apmeklējiet uzņēmuma izcenojumu lapu.

Genome ir 2018. gadā dibināta elektroniskās naudas iestāde, ko licencējusi Lietuvas centrālā banka. Uzņēmums specializējas tiešsaistes finanšu pakalpojumos privātām un uzņēmumu vajadzībām - uzņēmuma, norēķinu un tirgotāju kontu atvēršana ar īpašiem IBAN, SEPA un SWIFT, darījumu nodrošināšana ar iespēju veikt valūtas maiņu, kā arī kredītkaršu un visu citu alternatīvo maksājumu metožu maksājumu apstrāde. Sīkākai informācijai apmeklējiet uzņēmuma mājaslapu.

Šī paziņojuma versija oriģinālvalodā ir paziņojuma vienīgā oficiālā un autoritatīvā versija. Tulkojumi ir domāti, lai radītu papildu ērtības, un ir jāsalīdzina ar oriģinālo tekstu, kam vienīgajam ir juridisks spēks.

Contacts

Daumantas Barauskas, COO
email -  info@genome.eu
Ph. +37052412667

Contacts

Daumantas Barauskas, COO
email -  info@genome.eu
Ph. +37052412667