Platforma SaaS společnosti GetSwift podporuje stát Florida denními dodávkami jídla

  • Státní programy sponzorované vládou, jejichž účelem je zajištění výživy pro nejzranitelnější obyvatele Floridy
  • Cílem programu bude pomoc starší dospělé populaci státu

New York--()--Společnost GetSwift Limited (burzovní index ASX: GSW) (dále jen "GetSwift" nebo "společnost"), přední poskytovatel logistických technologií SaaS, je hrdá, že podporuje stát Florida prostřednictvím programu reakce na krizi, jehož cílem je zajistit každodenní dodávku jídla během pandemie způsobené koronavirem.

Od pondělí 13. dubna společnost GetSwift poskytuje správu objednávek, dodávek a trasování, aby pomohla zajistit podporu pro starší obyvatele státu Florida a další osoby v nouzi, které jsou závislé na každodenních stravovacích službách. GetSwift bude působit jako partner společností Feed The Need of Florida a Meals of Love a ve spolupráci s agenturou Florida Department of Elder Affairs (DOEA) a s partnery z odvětví restaurací, jako například 4R Restaurant Group, provozovatel restaurací 4 Rivers Smokehouse, které budou poskytovat čerstvě vařená jídla sedm dní v týdnu.

"Je nám ctí, že spolupracujeme se státem Florida a se společnostmi Meal of Love, Feed the Need of Florida a 4R Restaurant Group na tak kritické iniciativě za účelem pomoci zranitelným obyvatelům státu Florida v této mimořádné době. Těšíme se na podporu všech ostatních států, které jsou v procesu realizace podobných opatření. Nyní je čas, abychom se sjednotili, protože čelíme jedné z největších výzev, s jakými jsme se setkali jako národ," řekl Bane Hunter, generální ředitel společnosti GetSwift.

Společnost GetSwift má sídlo v New Yorku a poskytuje logistiku dodávek a služby správy personálu klientům po celých Spojených státech a po celém světě. Kromě restaurací slouží GetSwift společnostem napříč odvětvími, od výrobců kulečníkových stolů, přes obsluhu nádrží na propan, až po vládní služby v sektoru infrastruktury.

Pohotovostní služba je v dosahu všech 67 okresů státu Florida. Celkovou hodnotu dohody nelze stanovit z důvodu nepředvídatelnosti celkového počtu jídel, která bude třeba denně dodávat.

Pobočky společnosti 4 Rivers Smokehouse společně s dalšími restauracemi na Floridě přestaví svá výrobní zařízení na výrobu jídla tak, aby umožnily vyrábět denní jídla nákladově efektivním způsobem.

"Celý náš tým se těší na spolupráci s restauracemi na Floridě, aby mohl čelit výzvě a chopit se příležitosti dodávat výživné jídlo obyvatelům Floridy," řekl Skip Kimpel, hlavní informační ředitel společnosti 4R Restaurant Group. "Toto ambiciózní úsilí by nebylo možné bez technologie, kterou společnost GetSwift poskytne pro organizaci objednávek, plánování práce řidičů a logistiky k zajištění včasných a přesných dodávek."

Společnost 4 Rivers se v rámci své účasti na programu Feed The Need účastní také programu vytvořeného z neziskové organizace 4Roots, jejímž posláním je budovat lepší potravinovou budoucnost na střední Floridě.

Toto oznámení bylo schváleno a odsouhlaseno ke zveřejnění představenstvem společnosti GetSwift.

O společnosti GetSwift Limited

Technologie pro optimalizaci globální logistiky dodávek

GetSwift je přední světová společnost v odvětví automatizace správy dodávek. Podniky, firmy i místní občané napříč desítkami průmyslových odvětví po celém světě spoléhají na naši platformu SaaS, která vnáší do jejich dodavatelských řetězců a provozů v závěrečné fázi distribuce viditelnost, odpovědnost, efektivitu a úspory. Společnost GetSwift má sídlo v New Yorku a je kótována na australské burze cenných papírů (ASX: GSW). Další informace najdete na webových stránkách GetSwift.co.

GetSwift je rozvíjející se společnost, která je vystavena různým rizikům. Společnost dosud není zisková, a neexistuje žádná záruka, že dosáhne zisku. Podnikání společnosti a různé investiční úvahy jsou podrobněji vysvětleny v zápisech společnosti u australské burzy cenných papírů (ASX). Doporučujeme investorům, aby se seznámili s úplnějšími informacemi uvedenými v takových zápisech.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Dotazy médií: James Richardson, Poradce pro veřejné záležitosti
james.richardson@dentons.com +1 202-408-9160
Dotazy investorů: investors@getswift.co
Tajemník společnosti: julian.rockett@boardroomlimited.com.au +61 2 8016 2841

Contacts

Dotazy médií: James Richardson, Poradce pro veřejné záležitosti
james.richardson@dentons.com +1 202-408-9160
Dotazy investorů: investors@getswift.co
Tajemník společnosti: julian.rockett@boardroomlimited.com.au +61 2 8016 2841