Firma Mary Kay začala vyrábět a zdarma poskytovat dezinfekční prostředky na ruce v rámci boje s celosvětovou pandemií COVID-19

 

David Holl, Chairman and CEO, Mary Kay Inc. (Photo: Mary Kay Inc.)

DALLAS--()--Mary Kay Inc. oznámila, že firma vyčlení část svého globálního dodavatelského řetězce a výrobní kapacity na výrobu tolik potřebných prostředků na dezinfekci rukou. První výrobky z tohoto daru půjdou těm, kteří v první linii bojují s pandemií COVID-19.

"Vzhledem k tomu, že během globální pandemie COVID-19 čelíme obrovským výzvám, svět se snaží hledat cesty, jak se co nejrychleji přizpůsobit a není čas na nějaké váhání," řekl David Holl, předseda představenstva a generální ředitel Mary Kay Inc. "Výroba dezinfekce rukou v těchto krizových dobách je jednou z možností jak můžeme podpořit ty, kteří bojují v první linii."

Centrum pro prevenci a kontrolu nemocí (Centers for Disease Control and Prevention - CDC) doporučuje v prevenci nákazy používat alkoholové dezinfekční prostředky na ruce. Nicméně vzhledem k obrovské poptávce, je kritický nedostatek desinfekčních prostředků, které CDC doporučuje, a to jak v domácnostech, tak ve zdravotnictví.

Firma Mary Kay v posledním týdnu začala připravovat výrobu a nakupovat suroviny, ověřovat dostupnost obalů a připravovat vlastní výrobní linky a zajišťovat dopravu.

První dávka dezinfekčních prostředků na ruce bude věnována nadaci Baylor Scott & White Dallas Foundation. Baylor Scott & White je největší neziskovou zdravotnickou organizací v Texasu a jednou z největších v celých Spojených státech amerických. Spravuje více než 52 nemocnic s více než 800 klinikami, 7500 aktivními lékaři a více než 47 tisíci zaměstnanců.

"V této kritické době, kterou jsme ještě nikdo z nás nezažil, naše oddané lékařské týmy i nadále pomáhají potřebným,” řekla Kristi Sherrill Hoyl, ředitelka nadace Baylor Scott & White Health pro administrativu a spolupráci s komunitami. "Je inspirující spolupracovat s organizacemi v rámci naší komunity, které mají zájem a nezdolnou chuť pomáhat."

O Mary Kay

Originální žena bořící mýty, Mary Kay Ashová založila svou kosmetickou firmu před více než 56 lety se třemi cíli: nabídnout ženám skvělé příležitosti, vyrábět neodolatelné produkty a udělat ze světa lepší místo pro život. Z tohoto snu nakonec vznikla nadnárodní společnost s obratem v řádu miliard dolarů, která má milióny nezávislých prodejců v téměř 40 zemích světa. Firma Mary Kay se věnuje výzkumu na poli kosmetiky a vyrábí špičkové produkty pro péči o pokožku, kosmetiku pro barvení vlasů, doplňky stravy a parfémy. Firma Mary Kay podporuje ženy a jejich rodiny díky spolupráci s různými organizacemi z celého světa, které se zabývají podporou výzkumu rakoviny, ochranou obětí domácího násilí a podporováním dětských snů. Původní vize paní Mary Kay Ashové - "postupně zlepšovat jednu rtěnku denně" tak i nadále platí. Více informací najdete na webových stránkách MaryKay.com.

O Baylor Scott & White Health

Jako největší neziskový zdravotnický systém v Texasu, pomáhá organizace Baylor Scott & White Health zlepšovat zdraví jednotlivců, rodin a komunit, kde působí. Součástí našeho systému integrované péče jsou zdravotní pojištění Scott and White Health Plan, výzkumné a vývojové centrum Baylor Scott & White Research Institute a aliance pro zajištění kvality Baylor Scott & White Quality Alliance. Prostřednictvím 52 nemocnic s více než 1000 ordinacemi a zdravotnickými centry, včetně univerzitních nemocnic v Dallasu a Temple, které jsou vlajkovou lodí našeho systému, nabízíme po celém Texasu špičkovou primární péči, včetně virtuálních kontaktních míst. Z hlediska spádu jsme osmým největším zdravotnickým systémem v USA a naše služby poskytujeme většímu počtu obyvatel, než má celý stát Georgia. Baylor Scott & White vznikla jako církevní zdravotnické zařízení a s hrdostí navazujeme na náš celé století trvající odkaz a úsilí učinit zdravotní péči lepší, kvalitnější a finančně dostupnější pro všechny. Více informací najdete na webové stránce BSWHealth.com.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 or media@mkcorp.com

Contacts

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 or media@mkcorp.com