Nadace Jack Ma a Alibaba oznámily dar zdravotnických prostředků čtyřem zemím v jihovýchodní Asii

Chang-čou (Čína)--()--Nadace Jack Ma a Alibaba oznámily, že věnují zdravotnické prostředky čtyřem zemím v jihovýchodní Asii.

Nadace se spojily s vládami Malajsie, Indonésie, Thajska a Filipín a nabídly jim dar v podobě zdravotnických prostředků. S pomocí tohoto daru chtějí nadace pomoci těmto zemím v boji proti onemocnění COVID-19. Další podporu chtějí nadace v brzké době poskytnout i sousedním zemím.

"Spojujeme síly s našimi asijskými sousedy v boji proti COVID-19," uvedla nadace Jack Ma u příležitosti oznámení daru těmto čtyřem zemím.

"Spolu s nadací Alibaba pošleme do Indonésie, Malajsie, Thajska a na Filipíny 2 milióny respirátorů, 150 tisíc testovacích sad, 20 tisíc ochranných obleků a 20 tisíc obličejových štítů. Další pomoc pro asijské země bude následovat! Asie do boje!"

Tento dar navazuje na středeční vydání digitálního průvodce, na jehož vydání se obě nadace podílely a který popisuje cenné zkušenosti a rady od lékařů a dalších zdravotníků z čínských nemocnic, kteří v první linii bojují proti nákaze COVID-19 ve snaze zpomalit její šíření.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Rico Ngai (Jihovýchodní Asie)
Alibaba Group
+852 9725 9600
rico.ngai@alibaba-inc.com
Adam Najberg (zahraničí)
Alibaba Group
+852 5474 3262
adam.najberg@alibaba-inc.com

Release Summary

The Jack Ma Foundation and Alibaba Foundation today announced donations of medical supplies to four Southeast Asian countries.

Contacts

Rico Ngai (Jihovýchodní Asie)
Alibaba Group
+852 9725 9600
rico.ngai@alibaba-inc.com
Adam Najberg (zahraničí)
Alibaba Group
+852 5474 3262
adam.najberg@alibaba-inc.com