CTC Global ogłasza opracowanie systemu ACCCInfoCore™ i jego pierwsze wdrożenie komercyjne

IRVINE, Kalifornia--()--Poczyniony został kolejny ważny krok w rozwoju technologii przewodników w postaci wprowadzenia na rynek przez firmę CTC Global systemu ACCC InfoCore™. System ten umożliwia szybką i wiarygodną weryfikację, że przewodnik ACCC® został zainstalowany prawidłowo.

System ACCC InfoCore™ zmniejsza realne zagrożenia związane z instalacją przewodów linii energetycznych, którego doświadczają dostawcy mediów, wykonawcy i monterzy linii energetycznych na całym świecie. Specjaliści tej dziedziny wiedzą, że nawet przy najlepszych narzędziach, sprzęcie i warunkach terenowych istnieje ryzyko wystąpienia wypadków. Dzięki zastosowaniu opatentowanego systemu oświetlenia w podczerwieni, specjalnych włókien w rdzeniu i solidnej metodyki zbierania danych, system InfoCore może zweryfikować integralność zamontowanego przewodnika w ciągu kilku minut. Możliwości ta jest niezwykle cenna dla dostawców mediów i wykonawców z uwagi na zapewnianie gwarancji poprawnej instalacji.

„Firma CTC Global i jej partnerzy w zakresie produkcji wsparli instalację około 100000 km przewodnika ACCC w ponad 750 projektach zrealizowanych przez ponad 250 dostawców mediów w ponad 50 krajach o bardzo zróżnicowanym ukształtowaniu terenu i warunkach naturalnych. To ogromne doświadczenie nauczyło nas dwóch rzeczy – po pierwsze, przewody ACCC są łatwe w montażu przy użyciu odpowiednich narzędzi i prostych wskazówek dotyczących obsługi. Po drugie, to rzeczywistość bezlitośnie weryfikuje przydatność każdego produktu i projektu – powiedział J.D. Sitton, dyrektor generalny CTC Global. Dodał ponadto: - Klienci CTC Global z sektora dostawców mediów poprosili o szybką, dokładną i prostą w użyciu metodę weryfikacji integralności poinstalacyjnej przewodów ACCC. System InfoCore robi to bardzo skutecznie”.

Anne McDowell, wiceprezes ds. handlowych CTC, dodała: „Nasz zespół ściśle współpracował z partnerami produkcyjnymi i kluczowymi firmami z sektora dostawców mediów w celu opracowania, przetestowania i zoptymalizowania systemu InfoCore. Mam przyjemność ogłosić pierwsze w pełni komercyjne wdrożenie systemu ACCC InfoCore na potrzeby firmy Elia, które zostało wykorzystane przy modernizacji linii o napięciu 66 kV w pobliżu Mons w Belgii. Zmodernizowana linia obsługuje ważne nowe centrum danych w regionie. System InfoCore przeszedł wszelkie oczekiwania.”

CTC Global

CTC Global jest prywatną firmą zajmującą się opracowywaniem, sprzedażą i produkcją opatentowanych rozwiązań w zakresie przewodów z rdzeniem kompozytowym z włókna węglowego (ACCC), wykorzystywanych w przewodniku ACCC® - wysokowydajnym, wysokonapięciowym rozwiązaniu na potrzeby linii energetycznych. CTC Global świadczy usługi na rzecz dostawców mediów i przedsiębiorstw przemysłowych na całym świecie. Firma dostarczyła rdzeń ACCC na potrzeby ponad 750 projektów energetycznych z wykorzystaniem ACCC, co przekłada się na blisko 100 000 km wysokowydajnego, energooszczędnego przewodu napowietrznego, który jest obecnie w eksploatacji. Siedziba CTC Global znajduje się w Irvine w stanie Kalifornia. Dalsze informacje są dostępne na stronie www.ctcglobal.com

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

CTC Global
Tyler Dalton
+1 (949) 428-8500
tdalton@ctcglobal.com

Contacts

CTC Global
Tyler Dalton
+1 (949) 428-8500
tdalton@ctcglobal.com