Validity zawiera ostateczną umowę dotyczącą przejęcia 250ok, rozszerzając tym samym najlepszą w swojej klasie ofertę usług poczty elektronicznej

Dzięki transakcji przejęcia liderzy rynku poczty elektronicznej połączą siły na rzecz dalszego rozwoju największej na świecie sieci danych dostawców usług analitycznych.

BOSTON--()--Validity, firma ciesząca się największym zaufaniem pod względem jakości danych klienta, ogłosiła dziś zawarcie ostatecznej umowy dotyczącej przejęcia 250ok - dostawcy usług z zakresu analityki poczty elektronicznej i dostarczalności. Od 2011 roku firma 250ok opracowała szereg oprogramowań i innowacyjnych narzędzi służących zarządzaniu pocztą elektroniczną, które są wykorzystywane przez różnej wielkości podmioty. Validity rozszerza zdolności optymalizacyjne w obrębie globalnego ekosystemu dostawców usług poczty elektronicznej.

E-mail pozostaje kluczowym kanałem, za pośrednictwem którego specjaliści ds. marketingu przyciągają i angażują klientów. Zapobieganie oznaczaniu poczty przychodzącej jako spam i zadowalanie odbiorców pozostaje jednak wyzwaniem. Dostawcy skrzynek internetowych podejmują liczne wysiłki, aby zabezpieczyć użytkowników przed spamem i zagrożeniami. Do tego foldery poczty przychodzącej zapychane są niezoptymalizowanymi i wysyłanymi „na chybił trafiłˮ wiadomościami marketingowymi. Bez odpowiednich danych, narzędzi i wskazówek nawet najlepsi użytkownicy poczty elektronicznej napotykają trudności w dotarciu do odbiorców. W przypadku podmiotów prowadzących sprzedaż internetową zapewnienie, że ich wiadomości nie trafią do folderu Spam, ma ogromny wpływ na uzyskiwane przychody i wskaźniki konwersji. 250ok umożliwia specjalistom ds. marketingu dotarcie z większą liczbą wiadomości do docelowej grupy odbiorców, a w rezultacie także odnotowanie wyższych wskaźników konwersji i zwrotu z inwestycji.

Firma 250ok wkroczyła na rynek oprogramowania z zakresu analityki i dostarczalności w 2011 roku. Jej założycielem jest Greg Kraios, były ekspert ExactTarget w dziedzinie dostarczalności poczty elektronicznej. Od tego czasu 250ok zrewolucjonizowała branżę oprogramowania do zarządzania pocztą elektroniczną poprzez stworzenie innowacyjnych narzędzi na potrzeby współczesnych nadawców wiadomości elektronicznych, w tym Marketo, CDW, National Geographic, Crutchfield, Furniture Row i PETA. W wyniku przejęcia firma Validity pozyska nowe wiodące talenty w branży poczty elektronicznej, przyczyniając się do stworzenia rozwiązań pozwalających na utrzymanie poczty przychodzącej poza folderem Spam.

„Wśród licznych graczy na rynku poczty elektronicznej zespół 250ok stanowi doskonały wybór dla Validity - powiedział Briggs, prezes i dyrektor generalny Validity. - Nasza połączona platforma analityczna, specjalistyczna wiedza z zakresu poczty elektronicznej i zasięg obejmujący najliczniejsze grono dostawców usług poczty elektronicznej dostarczają specjalistom ds. marketingu z całego świata ogromną wartośćˮ.

Wielu spośród największych klientów Validity korzysta zarówno z rozwiązań 250ok, jak i Return Path, w celu optymalizacji kampanii prowadzonych za pośrednictwem poczty elektronicznej. Przedmiotowa transakcja przejęcia pozwoli firmie Validity rozszerzyć ofertę rozwiązań o technologie i usługi oferowane dotąd przez 250ok w zakresie:

  • dostarczalności i budowania reputacji,
  • analityki zaangażowania,
  • zabezpieczeń antyphishingowych DMARC,
  • podglądów projektu,
  • walidacji list.

„W ciągu ostatnich kilku lat ciężko pracowaliśmy, aby wybić się na tym niezwykle konkurencyjnym rynku, dzięki tworzeniu najwyższej jakości produktów e-mail marketingu dostępnych w każdym miejscu - powiedział Greg Kraios, założyciel i dyrektor generalny 250ok. - Kiedy miałem przyjemność poznać Marka Briggsa, dyrektora generalnego Validity, dostrzegłem możliwość odbycia wyjątkowej rozmowy na temat branży poczty elektronicznej i kierunków jej rozwoju. Teraz, współtworząc Validity, możemy wspólnie napędzać innowację i doskonałość na rzecz wszystkich podmiotów w obrębie ekosystemu poczty elektronicznej”.

Przejmując 250ok, Validity kontynuuje zwiększanie zasięgu rynkowego oraz rozszerzanie oferty wiodących rozwiązań przeznaczonych dla specjalistów z dziedziny sprzedaży i marketingu. W ciągu ostatnich dwóch lat firma dokonała następujących istotnych przejęć:

  • CRMfusion, wiodąca aplikacja w obszarze jakości danych z zakresu zarządzania relacjami z klientami (customer relationship management - CMR),
  • BriteVerify, ciesząca się największym zaufaniem ogólnoświatowa platforma weryfikacji poczty elektronicznej,
  • Return Path, ogólnoświatowy lider w zakresie rozwiązań zapobiegających oznaczaniu poczty przychodzącej jako spam,
  • AppBuddy, wiodąca aplikacja sieciowa dla Salesforce i innych platform,
  • 250ok, wiodąca platforma analityki poczty elektronicznej.

Warunków finansowych przedmiotowej transakcji nie ujawniono. Więcej informacji na temat 250ok można znaleźć na stronie https://250ok.com.

Validity

Od ponad 20 lat dziesiątki tysięcy organizacji z całego świata wykorzystują rozwiązania opracowane przez Validity na potrzeby docierania, nawiązywania kontaktu, angażowania i zatrzymywania klientów - postrzegając wiarygodne dane jako kluczową zaletę. Sztandarowe produkty Validity - DemandTools, BriteVerify, Return Path, Trust Assessments i GridBuddy - są wysoko oceniane i stanowią wiodące rozwiązania z zakresu zarządzania danymi w systemach CMR, weryfikacji adresów poczty elektronicznej, dostarczalności w obrębie skrzynki elektronicznej i zapobiegania umieszczaniu wiadomości w folderze Spam, a także aplikacji sieciowych CRM. Rozwiązania te ułatwiają realizację inteligentnych kampanii, docieranie do potencjalnych klientów, poprawę wydajności sprzedaży, a w dłuższej perspektywie także szybszy rozwój. Więcej informacji można znaleźć na stronie Validity.com oraz na profilach firmy w serwisach LinkedIn, Instagram i Twitter.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Relacje z mediami

Charlie Ungashick

e-mail: pr@validity.com

Contacts

Relacje z mediami

Charlie Ungashick

e-mail: pr@validity.com