Andersen Global debiutuje w Sierra Leone, kontynuując swoją ekspansję w Afryce

SAN FRANCISCO--()--Andersen Global wzmacnia swoją obecność w Afryce Zachodniej dzięki umowie współpracy z kancelarią prawniczą Fornah-Sesay, Cummings, Showers & Co. z siedzibą we Freetown (dalej zwanej FSC Legal) w Sierra Leone, umacniając pozycję swojej globalnej platformy na tym kontynencie.

FCS Legal doradza klientom od przeszło 15 lat pod przewodnictwem wspólnika zarządzającego Jamesa Fornah-Sesaya z zespołem ponad 10 specjalistów z dziedziny prawa. Kancelaria świadczy usługi prawne na rzecz spółek i osób prywatnych w dziedzinie bankowości i finansów, budownictwa i inżynierii oraz handlu, energetyki, ochrony środowiska, branży farmaceutycznej, sektora ropy i gazu, nieruchomości, podatków i telekomunikacji.

„Wyróżnia nas priorytetowe traktowanie potrzeb naszych klientów i utrzymywanie doskonałej współpracy z głównymi podmiotami w sektorze publicznym, prywatnym i prawnym w Sierra Leone – powiedział James. - Nasza współpraca z Andersen Global umożliwi nam poszerzanie naszego globalnego zasięgu i poprawę obsługi klientów dzięki udostępnieniu im zasobów globalnej kancelarii przy jednoczesnym zachowaniu spójności”.

Mark Vorsatz, przewodniczący Andersen Global i dyrektor generalny Andersen, dodał: „FCS Legal jest jedną z najszybciej rozwijających się i największych kancelarii na rynku. Od początku dała się poznać jako kancelaria, która z pasją podchodzi do świadczenia najwyższej klasy usług dla klientów, jednocześnie priorytetowo traktując takie wartości jak dobre zarządzanie czy przejrzystość”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 5 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w ponad 167 lokalizacjach.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

Contacts

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700